Jump to content

Προβλήματα μετά την μεταφορά του forum σε νέους servers


Winmx

Recommended Posts

Γραψτε σ'αυτο τοπικ ολα τα προβληματα που αντιμετωπιζετε μετά την μεταφορά του forum σε νέους servers.

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ αντιμετωπίζω δύο προβλήματα.

Το ένα είναι χώρου. Στην καμπίνα-στούντιο που θα είμαι για λίγες μέρες, δεν έχει κρεμάστρες παρά μόνο ντουλάπια οπότε έχω τα ρούχα στο sac voyage!

Το δεύτερο πρόβλημα είναι ότι παρόλο που γύρισα από το σουπερμάρκετ μόλις, ξέχασα να πάρω ζάχαρη και τώρα θα πρέπει να πιω τον καφέ σκέτο.

Καθώς και τα δύο προβλήματα προέκυψαν μετά την μεταφορά του φόρουμ σε νέους σέρβερ, θα το εκτιμούσα αν η διοίκηση του φόρουμ κάνει κάτι για να λυθούν τα προβλήματα αυτά.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eπίσης δεν είναι εφικτή η αλλαγή του avatar.

Βγαίνει το ακόλουθο μήνυμα: 'The upload failed. Please contact a member of staff to help rectify the problem'.

emxmm

ΥΓ. Επιπροσθέτως, δεν είναι εφικτή η είσοδος των μελών στο mods' cafe. Μπορούμε να σας διαβάζουμε, χωρίς να επεμβαίνουμε. Κάτι σαν observership. Σκεφτείτε το!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ομολογουμενως εχω και εγω ενα προβλημα και θα το επιλυσω τωρα δα:

σε καποια απο τα μυνηματα μου που χαθηκαν ειχα βαλει ενα λινκ για τον φρεσκο χαρισον και ενα κεμενο απο το Uptodate 16.3 νομιζω

ακουστε τι θα γινει

θα επιλεξετε με τον ποντικα ολη την υπογραφη μου και θα την βαλετε στη γραμμη αναζητησεων του γουγλη

θα βγουν πολλα αποτελεσμα..κλικαρουμε καταλληλως (στο πρωτο μαλλον...) και βγαινει το προφιλ μου..ξανακλικαρουμε δις ψαχνοντας προς το τελος ...και σας δινω τα φωτα μου

λινκ δεν διδεται εδω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρακαλώ μπορεί να γίνει μια προσπάθεια να ανακτηθούν τα ποστ από την ενότητα με τα παλιά θέματα;http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showforum=30

Είναι από τα ποστ που είναι συνεχώς χρήσιμα. Κάτι παραπάνω μάλλον

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Πριν από κάποιους μήνες είχε μπει η δυνατότητα να ανεβάζουμε αρχεία στα παλιά θέματα

Με την αλλαγή παραμένει αυτή η επιλογή μόνο που δεν λειτουργεί, βγάζει

attach_error.png Upload failed. Please ask the administrator to ensure the uploads directory is available

μπορεί να διορθωθεί;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απ' ότι φαίνεται δεν είναι τόσο απλό το πρόβλημα γιατί εμένα μου δείχνει ότι μπορείς να κάνεις upload... Υπομονή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I don't have any greek here, sorry!

The problem is that they made a mess out of things and I need to find a proper internet connection to try and work things out.

Mr Kaptanis is too busy seeing the UK and I don't have a fast connection.

I am aware of the problems and will try to sort everything out but it's beyond my capabilities at the moment.

I am also not very happy to insert all my passwords through a public computer (ie internet cafe).

K.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ.. εγω καθε φορα που μπαινω στο σαιτ μου ζηταει ξανα και ξανα ονομα και κωδικο..και δεν ξερω γιατι.. Μπαινω μόνο από συγκεκριμένο υπολογιστή. Μπορει να μη σχετίζεται αλλά μετά την αλλαγή σερβερ ξεκίνησε αυτό το θεματάκι..

Α. επίσης μόλις παρατήρησα οτι το αβαταρ μου βγαινει συμπιεσμένο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I am also not very happy to insert all my passwords through a public computer (ie internet cafe).

K.

Μπορείς να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις σε ένα φλασάκι το Firefox portable από εδώ. Και κάθε φορά που θα είσαι σε public computer δε θα χρησιμοποιείς το browser του, αλλά θα ανοίγεις το Firefox portable, στο οποίο μπορείς να αποθηκεύσεις και όλους τους κωδικούς σου. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μερικές φορές δε λειτουργεί το "Fast reply".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.