Jump to content

pathologia...


cakdoc

Recommended Posts

παιδιά να μαζευτούμε όσοι χρωστάνε και να κανονίσουμε μια ημερομηνία τον Μάρτιο...να μην χάσουμε την ευκαιρία του Νοεμβρίου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, όντως να το κυνηγήσουμε για Μάρτη. Εξάλλου αυτη η εξέταση μόνο ''ευκαιρία'' δεν ήταν για εμάς που ατυχώς τύχαμε σε ερωτήσεις όπως στάδια σαρκοείδωσης, δδ υπογλυκαιμίας μετά από ινσουλίνη έναντι υπογλυκαιμίας από ινσουλίνωμα, τι σχέση έχει η ηυποξεία θυρ/δα με τη Hashimoto , εκκολπώματα (λες και δίναμε χειρουργική) και άλλα εξίσου αιφνιδιαστικά που πιο πολύ για ειδικευόμενους είναι κατάλληλες ερωτήσεις και όχι για φοιτητές. Κάτι πρέπει να γίνει, δεν μπορεί να αφήσουμε τα κοκκαλά μας σε αυτη τη σχολή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ......ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΓΡΙΑ...

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΚΟΣ ΤΣΙΑΝΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΛΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΚΟ ΕΛΙΣΑΦ ............????

ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ.............ΤΙ ΝΑ ΠΩ..?ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΑ..

ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΑ ΕΚΚΟΛΠΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΡΚΟΕΙΔΩΣΗ...ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ...ΟΠΟΤΕ.......ΤΙ ΝΑ ΠΩ...?

ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΕΧΝΗ ΚΟΣΚΙΝΟ...

ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ .....ΤΥΧΗ..??

ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.....

ΑΧ

ΩΣ ΠΟΤΕ..???

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΑΤΥΠΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ...!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ......ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΓΡΙΑ...

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΚΟΣ ΤΣΙΑΝΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΛΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΚΟ ΕΛΙΣΑΦ ............????

ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ.............ΤΙ ΝΑ ΠΩ..?ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΑ..

ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΑ ΕΚΚΟΛΠΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΡΚΟΕΙΔΩΣΗ...ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ...ΟΠΟΤΕ.......ΤΙ ΝΑ ΠΩ...?

ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΕΧΝΗ ΚΟΣΚΙΝΟ...

ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ .....ΤΥΧΗ..??

ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.....

ΑΧ

ΩΣ ΠΟΤΕ..???

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΑΤΥΠΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ...!!!!

Ξέχασες να γράψεις το μήνυμά σου 2 φορές, οπότε είπα να βοηθήσω εγώ. icon_lol.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά πότε θα ξέρουμε για παθολογία???

θα μαζευτούμε κάπου?μην το αφήσουμε για τελευταία στιγμή....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμφωνώ... ποιοι έμαθαν πως είναι στις 27/03 ???? είναι σίγουρο ?κανονίστε να συναντηθούμε κάπου.. να πάμε και λίγο σπίτι ρε παιδιά ...να ξέρουμε ημερομηνία τουλάχιστον..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν νομίζω να είναι σίγουρο..τουλάχιστον να διασφαλίσουμε αυτό και μετά και την ημερομηνία..παιδιά τώρα που είναι νωρίς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά μήπως 27/03 είναι αργά?Να το βάζαμε μέχρι τις 15/03 καλύτερα,ας βρεθούμε κάποια στιγμή μέσα στην άλλη βδομάδα να τους βρούμε.

Τι λέτε για Τρίτη πρωι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ μια χαρά ημερομηνία είναι και κάποιοι δίνουν μέχρι τέλος φλεβάρη... να έχουμε χρόνο..να πάρουμε μια ανάσα ρε παιδιά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το σημαντικό είναι να δωθεί το μάθημα τον Μάρτη, έτσι κι αλλιώς συνήθως η έδρα ρυθμίζει την τελική ημερομηνία. Δεύτερον, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μπει νωρίτερα, εξάλλου οι ερωτήσεις είναι τόσο δύσκολες που θέλουν πολύ καιρό practice!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε ναι.

καλυτερα προς το τελος Μαρτιου,ας εχουμε χρονο για διαβασμα και οποιος την εχει βγαλει ας κανει επαναληψη :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε ναι.

καλυτερα προς το τελος Μαρτιου,ας εχουμε χρονο για διαβασμα και οποιος την εχει βγαλει ας κανει επαναληψη :)

βρηκε μια φιλη τον τσιανο και δεν ειναι αρνητικος για τελη μαρτιου.καντε ομως κατι κι εσεις να οργανωθουμε γιατι καποιοι πιεζουν να δοθει κατα τις 5 μαρτιου.Εμεις που δινουμε κι αλλα μαθηματα?Προτεινω να γινει συνελευση για την παθολογια με το τελος της εξεταστικης.ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΤΕΛΗ ΦΛΕΒΑΡΗ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΗ, ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΟΔΕΥΤΕΡΑ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΘΑΡΟΔΕΥΤΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ,ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ.ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΑ,ΑΛΛΙΩΣ... ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΓΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΛΙΣΑΦ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΗ.ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΜΕ?

ΠΑΡΑΚΑΛΩ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΜΗ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΕΦΑΛΑΙ,ΕΠΕΙΓΕΙ.ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΩΡΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΝ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ.ΠΙΑΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΕ ΜΕΣΩ ΕΛΙΣΑΦ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΡΤΗ.

ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΛΙΣΑΦ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΗ.ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΜΕ?

ΠΑΡΑΚΑΛΩ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΜΗ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΕΦΑΛΑΙ,ΕΠΕΙΓΕΙ.ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΩΡΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΝ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ.ΠΙΑΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΕ ΜΕΣΩ ΕΛΙΣΑΦ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΡΤΗ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγγνώμη μας δουλεύετε?τι αρχές Μάρτη είναι αυτό?????????

είμαστε και μείς εδώ που χρωστάμε και άλλα μαθήματα..

ήμαρτον πια..πολύ παρτάκιδες είστε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά κάποιοι που λένε για αρχές μάρτη πάτε καλά????? αν είναι δυνατόν ρε παιδιά ήσαστε της καταστροφής... εχουμε που έχουμε μια ευκαιρία πάτε να την καταστ΄ρεψετε κιόλας μπράβο τόσο θα μπορούσε να σκεφτεί κανείς.. δηλαδή σας χαλάει ακόμα μια επανάληψη..?παρακαλώ όσοι είστε γιάννενα κανονίστε με τον κ.Τσιάνο... γιατί ΄πντως με αυτά που συμβαίνουν κάθε φορά όσον αφορά το πρόγραμμα μου ερχεται να κάνω εμετό .. άντε πάλι τα νεύρα μου...γκρρρρρρρρρρρρρρ..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι όντως αν πάει αρχές Μάρτη κινδυνεύει να πάει χαμένη η ευκαιρία. Γιατί τόση βιασύνη; Τόση αυτοπεποίθηση πια έχουν κάποιοι που δεν θέλουν χρόνο για επαναλήψεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά έχετε δίκιο,κι εγώ που έλεγα για 15 πάλι νωρίς ήταν.

Τι γινεται όμως άν κάποιοι έχουν μόνο παθολογία για πτυχίο?

Πρέπει να μάθουμε αν υπάρχουν τέτοια παιδιά,πότε το πάει η γραμματεία για ορκομωσία και μετά να βρεθούμε να πάμε σε Τσιάνο&Ελισάφ και να μιλήσουμε με αριθμούς:"τόσοι είμαστε και θέλουμε να δώσουμε τότε".

Αν δεν προτίθενται να δώσουν εξέταση για να προλάβουν ορκομωσία ας δώσουμε και Απρίλιο,και κοντά στο Πάσχα,να έχουμε κι άλλο χρόνο και μπορέσουν αν δώσουν κι άλλοι.

Ξαναπρότεινα μέρα&απάντηση δεν πήρα,επομένως ας κανονιστεί από άλλον συνάντηση για όλους,να πάμε να τους βρούμε& να τελειώνουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΠΟΤΗΤΑ ΤΟ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΗ...

ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Θ ΑΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ...ΕΧΟΥΝ.......??

ΤΙ ΝΑ ΠΩ??

ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ...ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΗ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ, ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ.Η 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΔΕ ΘΑ ΔΕΧΤΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ. Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ.ΤΟΤΕ Η ΣΙΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΜΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΘΕΜΑ ΑΝ ΠΑΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟ 27.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 27?

ΦΟΒΑΜΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΛΑΔΙΑ.ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΚΙ ΕΧΩ ΞΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΙΝΗΘΕΙΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ BLONDE ΚΑΙ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ, ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΑΝ ΟΧΙ ΓΙΑ 27 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΜΑΡΤΗ.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.

ΕΣΤΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ.ΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΕ ΑΛΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Η ΤΟΝ ΕΛΙΣΑΦ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.Ο ΕΛΙΣΑΦ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ.

ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΚΟΠΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ.

ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ ΠΑΝΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ - ΓΕΝΑΡΗ - ΙΟΥΝΙΟ.

Η ΑΘΗΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ.

ΕΝΩ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΠΑΠΑΡΙΑ "ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΜΕΛΗ ΔΕΠ"

ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΥΣ Η ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ?ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝ ΑΣΤΕΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας βρεθουμε τη Δευτερα στο κυλικειο της σχολης να το συζητήσουμε.Εγω προτεινω πριν η μετα το Πασχα,μας εχει ρημαξει αυτη η εξεταστικη ας εχουμε λιγο χρονο μπροστα μας ρε παιδια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.