Jump to content

SOS....ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ FORUM


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Δυστυχώς χάθηκαν τα δημοσιεύματα των τελευταίων 11 ημερών.

Εύχομαι να μην χάθηκαν και παλαιότερα θέματα που αφορούν τα μαθήματα, τις εξετάσεις, τις ειδικότητες, τα αγροτικά και άλλες σημαντικές ενότητες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς χάθηκαν τα δημοσιεύματα των τελευταίων 11 ημερών.

Εύχομαι να μην χάθηκαν και παλαιότερα θέματα που αφορούν τα μαθήματα, τις εξετάσεις, τις ειδικότητες, τα αγροτικά και άλλες σημαντικές ενότητες.

Αυτό είναι μια πάρα πολύ σοβαρή εξέλιξη που αναδεικνύει τους κινδύνους που διατρέχει το forum για την ύπαρξή του.

Ίσως είναι μια καλή ευκαιρία για να γίνει μια σοβαρή συζήτηση ώστε να εντοπιστούν προβλήματα και να βρεθούν λύσεις και νέοι τρόποι διαχείρισης, back-up κλπ.

.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήθελα να παρακαλέσω όσους τις τελευταίες μέρες πόσταραν σημαντικά θέματα, ανακοινώσεις κλπ να μη βαρεθούν και να τα ξαναγράψουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

telos, το πρόβλημα είναι πολύ σοβαρό, γιατί με τη διαγραφή κάποιων μηνυμάτων και μάλιστα σε σοβαρές ενότητες δημιουργούνται ανεπανόρθωτα προβλήματα.

Για παράδειγμα, είχα ποστάρει ένα αγαπημένο τραγούδι αφιερωμένο σε κάποια συνάδελφο.....με τη διαγραφή του μηνύματος δεν πιστεύει πως το έκανα και μου έχει θυμώσει. Άσε που o tsatsos δεν μου ξαναμιλάει επειδή δεν πιστεύει πως του άνοιξα θέμα με Χρόνια Πολλά για τα γενέθλιά του.

Γι αυτό θα παρακαλούσα τη διαχείριση του forum να μου δώσει βεβαίωση για τα δύο συγκεκριμένα post μήπως και σώσω την όλη άσχημη κατάσταση στην οποία βρίσκομαι.

:anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε που o tsatsos δεν μου ξαναμιλάει επειδή δεν πιστεύει πως του άνοιξα θέμα με Χρόνια Πολλά για τα γενέθλιά του.

Αυτο το συγκεκριμενο το επιβεβαιωνω κι εγω μια και ετυχε να πεσει το ματι μου στο τοπικ. emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε που o tsatsos δεν μου ξαναμιλάει επειδή δεν πιστεύει πως του άνοιξα θέμα με Χρόνια Πολλά για τα γενέθλιά του.

Αυτο το συγκεκριμενο το επιβεβαιωνω κι εγω μια και ετυχε να πεσει το ματι μου στο τοπικ. emcolgate

.....κι εγω γιατι ειχα ποσταρει πρωτος τα χρονια πολλα..... :)

υγ .....τι εγινε με το φορουμ ,χακερ την εκανε τη δουλεια?? :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρακαλώ πολύ να επιβεβαιώσει κάποιος και για το post τραγούδι-αφιέρωση. Υπάρχει άμεσως κίνδυνος διαμάχης :rolleyes:

Αφού οι διαχειριστές δεν μας λένε τι συνέβει ας μας πει ο χάκερ. embluesbrother

Για καλό και για κακό ας αλλάξετε και κωδικό πρόσβασης emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.......βλεπω πως πηγαμε παλι στην εκδοση 2.3.4 ,ενω αν δεν κανω λαθος ειχε γινει

αναβαθμιση στην 2.3.6 :wacko: , τεσπα ......τα τοπικς μου με την "παρθενα" και τη φωτο

του Ομπαμα εκαναν φτερα <_< .....

υγ.....αν καποιος λαβει δικο μου πμ με "μπινελικια" θα ειναι του χακερ ,νταξ ?? :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πΩ! emjawdrop Τι έγινε βρε παιδιά? :blink:

ΥΓ: καλά και πώς διαγράφηκαν τόπικ και ποστ από εδώ μέσα? emstupid (...διαγράφηκε και το τόπικ του stAp για το άμμισθο 6μηνο!!! <_< ...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχώς δε χάθηκε το 'ποια φράση ή λέξη σας εκφράζει αυτή τη στιγμή' και το 'ειδικότητα στην Αυστραλία'!

Πέρα από την πλάκα, νομίζω πως το φόρουμ θέλει ένα γερό back-up, διότι εκτός του τωρινού προβλήματος της διαγραφής τόσων τόπικς, κάθε τρεις και λίγο εμφανίζεται ένα IPS driver error ή κάπως έτσι.

Επίσης, το moderators cafe πρέπει να ανοίξει στο ευρύ κοινό των χρηστών. :P

Όπως είπε ο υπουργός, 'ο δρόμος της διαφάνειας είναι μονόδρομος'.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με συγχωρείτε κιόλας αλλά τα δικά σας δεν είναι προβλήματα! Τι να πω εγώ που καταστράφηκε ολοσχερώς η επιχείρηση που είχα χτίσει μετά κόπων και βασάνων,διά πυρός και σιδήρου :rolleyes: ; Άφαντη η λίστα με τα βιβλία κατά τιμές για την οποία είχα δώσει προσωπικό αγώνα! προκειμένου να κερδίσει το δικαίωμα του spoiler :lol: !,άφαντα και όλα τα προσωπικά μηνύματα εμπορικών συναλλαγών :D των τελευταίων ημερών,αυτό θα πει έχω μείνει με τη μπίζνα στο χέρι :rolleyes: !Η ασφάλεια του forum καλείται να με αποζημιώσει! :P :P

Πέρα απο την πλάκα,έχει περάσει μια ημέρα,γιατί δεν ενημερώνει κάποιος τι γίνεται πριν αρχίσουμε να ξανά-ανεβάζουμε οι διάφοροι τα διάφορα;Όχι τίποτα άλλο αλλά αν τελικά υπάρχει back up κι επαναφέρουν τα χαμένα,θα πρέπει μετά να βάλουν και σκούπα στα διπλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχώς δε χάθηκε το 'ποια φράση ή λέξη σας εκφράζει αυτή τη στιγμή' και το 'ειδικότητα στην Αυστραλία'!

Πέρα από την πλάκα, νομίζω πως το φόρουμ θέλει ένα γερό back-up, διότι εκτός του τωρινού προβλήματος της διαγραφής τόσων τόπικς, κάθε τρεις και λίγο εμφανίζεται ένα IPS driver error ή κάπως έτσι.

Επίσης, το moderators cafe πρέπει να ανοίξει στο ευρύ κοινό των χρηστών. :P

Όπως είπε ο υπουργός, 'ο δρόμος της διαφάνειας είναι μονόδρομος'.

.....το IPS driver error εμφανιζεται μονιμως στα profiles ,και τωρα αν μπει καποιος σε ενα προφιλ θα το δει

στο κατω μερος της σελιδας.

υγ1 ...εμενα παντως το "ειδικοτητα στην Αυστραλια" μ'ενδιαφερει τρελα ... :)

υγ2 ...παιζει και το σεναριο τη "δουλεια" να την εκανε καποιος ανταγωνιστης της επιχειρησης του "telos"...... :lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...διαγράφηκε και το τόπικ του stAp για το άμμισθο 6μηνο!!! <_< ...)
είσαι σίγουρη; και τούτο ΕΔΩ τι είναι; :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης, το moderators cafe πρέπει να ανοίξει στο ευρύ κοινό των χρηστών. :P
sbox_church.gifκαι μετά ήρθε το τέλοςjig.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υγ2 ...παιζει και το σεναριο τη "δουλεια" να την εκανε καποιος ανταγωνιστης της επιχειρησης του "telos"...... :lol::P
περίμενα να δω κάτι πιο ζουμερό....."τη δουλειά την έκανε δικατσάς" :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρα απο την πλάκα,έχει περάσει μια ημέρα,γιατί δεν ενημερώνει κάποιος τι γίνεται πριν αρχίσουμε να ξανά-ανεβάζουμε οι διάφοροι τα διάφορα;Όχι τίποτα άλλο αλλά αν τελικά υπάρχει back up κι επαναφέρουν τα χαμένα,θα πρέπει μετά να βάλουν και σκούπα στα διπλά.
Σε συτές τις περιπτώσεις η απάντηση είναι η ίδια πάντα....

"δεν είναι υποχρεωμένοι οι αντμιν ή οι super mod να είναι 24ώρες/7 ημέρες την εβδομάδα online" :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονομηχανή, χρονομηχανή!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι κακόγουστο άτομο. Θέλω να με πιστέψετε: δεν ήξερα τι ακριβώς με ρωτούσε ευγενικά εκείνο το τελευταίο παράθυρο. Ξέρω πως δεν υπάρχει δικαιολογία για την άγνοια, γι΄αυτό άλλωστε προσποιήθηκα ότι γνωρίζω. Η παλιοκατάσταση δημιουργήθηκε όταν από ανάγκη για παρέα στις δύσκολες ώρες της δουλειάς, άρχισα να πατάω τυχαία κουμπάκια στον υπολογιστή μου με μανία. Προσπαθούσα να κάνω ελαφρά γυμναστική για την απώλεια πνευματικών δυνάμεων. Ήταν η πρώτη μου φορά τυχαίας πληκτρολόγησης και στις ταινίες φαίνεται φοβερό και μονόπλευρο. Σε μένα όμως, ο υπολογιστής έστελνε μηνύματα με ερωτήσεις και με έκανε πολύ χαρούμενη (Τι να σας πω.Τέτοια ώρα, τέτοια λόγια). Του έλεγα οκ για να συνεχίσουμε να επικοινωνούμε, από φόβο μην σταματήσει όταν αρχίσω να του αρνούμαι. Παρόλο που δεν μπορώ να πω ότι θυμάμαι την επικοινωνία μας (βιαζόμουν να συμφωνήσω για να δείξω ότι είμαι σε εγρήγορση), κάποια στιγμή μου ζήτησε να ορίσω αριθμό και έβγαλε εκείνο το ωραίο κουτάκι που σε προκαλεί να γράψεις. Λέω μέσα μου: πιάσε ένα έντεκα.

Είπα όλη την αλήθεια, ό,τι ήξερα. Τόσες ώρες (από τότε που κατάλαβα τι έκανα), δεν σιωπούσα ύπουλα όπως πιθανόν να σκέφτεστε. Είχα πάλι δουλειά και ήξερα και πως φυσικά θα σας ενημερώσει ο tasostheodoridis.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχαχα

Οχι ρε γαμώτο :( :( .Τόσο μεγαλο αγώνα έκανα για να φτάσω τα 1000 ποστς....και τωρα επεσα παλι σε τριψήφιο νούμερο...

Και ήμουν τοσο χαρουμενος!!

χαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μονο οι administrators μπορουν να λυσουν το προβλημα.

Και να απαντήσουν.....αλλά "πέρα βρέχει".... emconfused

Από θέμα σεβασμού και μόνο προς τα μέλη του forum θα έπρεπε να δώσουν κάποια απάντηση.

Αλλά ξέρω......ποιος είμαι εγώ να κάνω υποδείξεις...... emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πιστεύω οτι υπάρχει άνθρωπος που να έχει τσαντιστεί περισσότερο από εμένα, με αυτό που έχει γίνει.

Γνωρίζουμε ότι η εταιρεία που μας παρέχει το hosting πουλήθηκε και θα μας μεταφέραν στην καινούρια, προφανώς τα κάναν

σαλάτα για να μην πω σκατά.

Έχω ξεκινήσει ήδη επικοινωνία και με τους δύο και περιμένω μέσα στις επόμενες μέρες να το λύσουν το θέμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.