Jump to content

Αντίο παιδάκια!!!


Basiliki

Recommended Posts

...Εύχομαι σε όλους μας να το παλέψουμε τίμια και όπως αξίζει στα όνειρά μας. Σας φιλώ! :Iloveyou: ....

Καλή σταδιοδρομία φίλη Βασιλική αν και δεν σε ξέρω προσωπικά (λίγο irc όλο κ όλο). Εύχομαι κάθε επιτυχία σε προσωπική και επαγγελματική ζωή. Όσα μας γράφεις τα διαβάζω και τα διαβάζω και τα διαβάζω... Δεν χορταίνω να τα διαβάζω. Το τελευταίο αυτό ποστ το κράτησα στο σκληρό δίσκο για να μου θυμίζει ότι το πτυχίο της ιατρικής είναι εφικτός στόχος.

Μου μετάδωσες μια εικόνα απο το μακρινό μέλλον όταν κ εγώ θα είμαι πτυχιούχος και αυτό προσωπικά με ωθεί να διαβάσω με πιό πολύ πείσμα πράγμα που δεν το έκανα μέχρι τώρα.

Καλά θα κάνεις να μην ξαναμπείς σε αυτό το σαίτ όχι γιατί δεν σε θέλω(!) αλλά γιατί πρέπει να γυρίσεις σελίδα στη ζωή σου κ να σου μείνει η φοιτητική ζωή στην ιατρική σαν μια γλυκιά(!) ανάμνηση.

Φιλικά,

Άγγελος Ιωακειμίδης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον το οτι πηρες πτυχιο ειναι αξιο θαυμασμου :o , αποτελεσμα φοβερης υπομονης και αιλουροειδους ετοιμοτητας,ωστε να ελιχθεις αναμεσα σε απεργιες και αναβληθησες εξεταστικες και να τους ξεγελασεις...

Παραφραζοντας το Χρονη Μισσιο, Καλα εσυ την εκανες νωρις!

Και μια απορια, εκει στην "ξενη χωρα" που θα πας δεν εχει Inernet, μια και φευγεις μακρια προτεινω στα υπολοιπα μελη να ονομαστεις Υπουργος Εξωτερικων και Επισημος Πρεσβης μας στον κοσμο εκει εξω,στο great outdoors.

Anyway Farewell,keep safe and enjoy.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άγγελε...είναι σίγουρο ότι το πτυχίο είναι εφικτός στόχος. Ξέρω άτομα, που πέρασαν και 20 και 30 μαθήματα σε ένα έτος, επειδή αποφάσισαν να το πάρουν σοβαρά! Και συμφωνώ μαζί σου ότι, αλλάζοντας σελίδα στη ζωή μου, καλό θα ήταν να άφηνα και το forum...Αυτό άλλωστε σκεφτόμουν κι όταν έβαλα το post αυτό. Πέρα όμως από τη σχολή, έχω δεθεί και με συγκεκριμένα άτομα που γράφουν εδώ και με παρέσυραν να συνεχίζω να γράφω βλακείες...Έχω σταματήσει όμως να διαβάζω τα πολύ σχετικά με τη σχολή...Δεν άντεχα πλέον!!!

Η αλήθεια είναι ότι η φάση μετά το πτυχίο, για μένα τουλάχιστον, είνα γλυκόπικρη, γιατί μου λείπουν αρκετά πράγματα. Μέχρι να ξεκινήσω λοιπόν δουλειά στο αγροτικό μου, αυτός είναι ο πιο ομαλός τρόπος να ξεκολλήσω ανώδυνα!

Υ.Γ. Μα σοβαρά τώρα, υπάρχει άτομο που με διαβάζει και με ξαναδιαβάζει;;; :roll: :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ επίσης και τον leukiblouza...μια απορία μόνο...τώρα είδατε καλέ ότι χαιρετάω; (βέβαια εσύ blouza είσαι νέος, οπότε εξηγείται κάπως) Μήπως είναι αποτέλεσμα συνεννόησης με την κυβέρνηση να με ξεφορτωθείτε ευγενικά;;; Χεχεχεχεχε! :Iloveyou: :Iloveyou: :Iloveyou:

Υ.Γ. Το υπουργείο που προτάθηκε μου αρέσει πολύ...άλλωστε είμαι γενικά διεθνούς εμβέλειας! :wink: Μόνο μια εξήγηση-απειλή... στο αγροτικό θα έχω internet!!!! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άγγελε...είναι σίγουρο ότι το πτυχίο είναι εφικτός στόχος. Ξέρω άτομα, που πέρασαν και 20 και 30 μαθήματα σε ένα έτος, επειδή αποφάσισαν να το πάρουν σοβαρά!

Υ.Γ. Μα σοβαρά τώρα, υπάρχει άτομο που με διαβάζει και με ξαναδιαβάζει;;; :roll: :Iloveyou:

R U talking 4 me?

Φιλιά... 8) :oops:

ΖΗΤΩ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ (......για άλλη μια χρονιά...!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασιλική, σου εύχομαι και εγώ καλή σταδιοδρομία στη νέα σου ζωή μετά το πτυχίο. Το γλυκόπικρο συναίσθημα που νοιώθεις το νοιώθουν όλοι όσοι αποφοιτούν. Τα φοιτητικά χρόνια είναι τα ωραιότερα. Εγώ προσωπικά μετανοιώνω που ήμουν λίγο-πολύ "τουρίστρια" όλα τα χρόνια των σπουδών μου στην ιατρική, και δεν έζησα περισσότερο το αμφιθέατρο, τις φοιτητοπαρέες και άλλα ωραία. ( Αν και δεν έχω πάρει πτυχίο ακόμη... 8) ) Να τα περνάς καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thanxxxx!!!!!! Καλά πτυχία σε όλουςςςςςςς!!! :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.