Jump to content

διαγραφή λογαριασμού


imp

Recommended Posts

δεν υπαρχει...

κακως...

admin,mod....απλη απορια αλλα πως δεν υπαρχει αυτη η επιλογη?

πρωτη φορα βλεπω εγγραφη χωρις επιλογη διαγραφης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ποιος ο λόγος της διαγραφής;

Γράφει πουθενά στην αρχή όταν εγγράφεσαι πως μπορείς να διαγραφείς όποτε θέλεις;

Δεν ξαναμπαίνεις στο forum και τελείωσε η υπόθεση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ποιος ο λόγος της διαγραφής;

Γράφει πουθενά στην αρχή όταν εγγράφεσαι πως μπορείς να διαγραφείς όποτε θέλεις;

Δεν ξαναμπαίνεις στο forum και τελείωσε η υπόθεση.

αυτο ειναι καταπατηση του νομου 15.474.87869.988584884..828821991882892.818127277272828222..87373736366627188191

99191918

και αποτελει βαρυτατο ποινικο μαλιστα ποινικο αδικημα.....βαση του νομου 6354652642656272753125731235215365 του ανωτερου νομου που αναφερεται στον νομο 423452654625654265425425432545254 στην παραγραφο Α13787483748.2923728738 του συνταγματος που θεωρηθηκε με αριθμο θεωρησης 3263561536131656153615636153615.......

γκεγκε..? :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο μόνος που μπορεί να υποστηρίζει αυτή την επιλογή είναι ο Τάσος Θεοδωρίδης. Είναι ο μόνος που γράφει επώνυμα. Όλοι οι υπόλοιποι είστε απλά ανώνυμα μέλη και δεν καταλαβαίνω τι θα εξυπηρετούσε η διαγραφή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα ο Τάσος είπε ότι με γνωρίζει, οπότε έμμεσα δικαιούμε.....(λεμε τώρα..) να υποστηριζω αυτή την επιλογή!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γνωρίζουμε τον "επώνυμο" του φόρουμ όλοι μας.....ο οποιος γνωρίζει(έτσι υποστηρίζει)...εμένα, οπότε .....και εγώ "επώνυμος" έγινα!! -_-:P

Πως πιάνουν ένα επώνυμο...και αυτός γνωρίζει καμια δεκαρια άλλους γνωστούς -αγνώστους(ανώνυμους)... -_-

Ετσι... ένα πράγμα...ο γνωστός πληρώνει το μαρμαρο...της δημοσιότητας!!

Κάθε νόμος...."νομός είναι" να έχει και τα παραμυθάκια του!!.Αλλιώς τι πιτσιμ Ελλαδισταν θα ήμασταν?ΑΑΑ ολα....έχουν την (α)διαφάνειά τους!! :P

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!! ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

> Γράφει πουθενά στην αρχή όταν εγγράφεσαι πως μπορείς να

> διαγραφείς όποτε θέλεις;

Ούτε ότι όταν γραφτείς παραμένεις στον αιώνα τον άπαντα εγγεγραμμένος. Εφόσον κατά κανόνα υπάρχει δυνατότητα διαγραφής λογαριασμού στα fora, εκεί που δεν υπάρχει, μάλλον θα έπρεπε να αναφέρεται κατά την εγγραφή.

Στο κάτω-κάτω της γραφής, μπορεί να προσλήφθηκα σε σκοτεινή μυστική υπηρεσία και μπορώ να έχω μόνο υπηρεσιακά email μου (επί ποινή θανάτου) κι είναι απαραίτητο να διαγράψω τα ηλεκτρονικά μου ίχνη. :)

Εξάλλου, εφόσον είναι δυνατό να διαγραφεί χρήστης λόγω κακής συμπεριφοράς κτλ, το σύστημα επιτρέπει τη διαγραφή λογαριασμών. Η αυτόβουλη διαγραφή απέχει μόνο ένα μικρό βήμα.

Χρόνια πολλά, και καλή δύναμη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τουλάχιστον από όσο λίγο γνωρίζω στο greekmeds δεν έχουν διαγραφεί ποτέ μέλη. Απλά για κάποιο διάστημα λόγω κακής συμπεριφοράς δεν έχουν τη δυνατότητα δημοσίευσης μηνυμάτων.

Και κάτι τελευταίο.....επί δύο χρόνια δεν είχες γράψει ούτε ένα μήνυμα και γράφεις και ανώνυμα. Οπότε δε νομίζω πως εάν διαγραφείς θα αλλάξει και κάτι.

Το πιο ηλίθιο που έχω συναντήσει είναι όταν κάποια μέλη-από τα πιο ενεργά- ζητάνε να διαγραφεί ο λογαριασμός τους καθώς επίσης να σβηστούν και τα μηνύματά τους.Την επομένη να αρχίζουν πάλι να γράφουν και όταν πάλι τους καυλώσει να ζητάν πάλι το ίδιο.

Οι διαχειριστές/συντονιστές δεν είναι για να εκτελούν τα βίτσια του κάθε μέλους.

Καλές Γιορτές.

υ.γ. sov δεν υπάρχει περίπτωση να ζητήσω διαγραφή του λογαριασμού μου επειδή γράφω επώνυμα. Καλά να περνάς.sbox_yeah.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα ο Τάσος είπε ότι με γνωρίζει, οπότε έμμεσα δικαιούμε.....(λεμε τώρα..) να υποστηριζω αυτή την επιλογή!!
dikaios με την ίδια λογική θα ζητήσουν την διαγραφή άλλα 500 μέλη. Άντε τράβα για ξε-σκι τώρα εκεί στη χιονισμένη Βέροια.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υ.γ. sov δεν υπάρχει περίπτωση να ζητήσω διαγραφή του λογαριασμού μου επειδή γράφω επώνυμα. Καλά να περνάς.sbox_yeah.gif

Ήταν ένα παράδειγμα εργασίας. Κι εσύ να περνάς καλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πιο ηλίθιο που έχω συναντήσει είναι όταν κάποια μέλη-από τα πιο ενεργά- ζητάνε να διαγραφεί ο λογαριασμός τους καθώς επίσης να σβηστούν και τα μηνύματά τους.Την επομένη να αρχίζουν πάλι να γράφουν και όταν πάλι τους καυλώσει να ζητάν πάλι το ίδιο.

Καλές Γιορτές.

Εαν ανεφερόσουν σε εμενα..μαλλον κάπου λάθος ερμηνεία έδωσες!! :splats: Υπάρχει καμιά ελπίδα να συννενοηθούμε κάποτε???

 dikaios με την ίδια λογική θα ζητήσουν την διαγραφή άλλα 500 μέλη. Άντε τράβα για ξε-σκι τώρα εκεί στη χιονισμένη Βέροια.

Άντε μέρες άγιες είναι και...δεν θα πω τίποτα άσχημο.....άντε τωρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, μεταξύ μας, αν είναι να διαγραφούν λογαριασμοί θα πρέπει να αρχίσουν όσοι γράφουν με 2-3 από δαύτους. Και ο νοών νοείτο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πιο ηλίθιο που έχω συναντήσει είναι όταν κάποια μέλη-από τα πιο ενεργά- ζητάνε να διαγραφεί ο λογαριασμός τους καθώς επίσης να σβηστούν και τα μηνύματά τους.Την επομένη να αρχίζουν πάλι να γράφουν και όταν πάλι τους καυλώσει να ζητάν πάλι το ίδιο.

Καλές Γιορτές.

Εαν ανεφερόσουν σε εμενα..μαλλον κάπου λάθος ερμηνεία έδωσες!! :splats: Υπάρχει καμιά ελπίδα να συννενοηθούμε κάποτε???

dikaios με την ίδια λογική θα ζητήσουν την διαγραφή άλλα 500 μέλη. Άντε τράβα για ξε-σκι τώρα εκεί στη χιονισμένη Βέροια.

Άντε μέρες άγιες είναι και...δεν θα πω τίποτα άσχημο.....άντε τωρα...

Από που κατάλαβες dikaios πως αναφέρομαι σε σένα;

Απλά για άλλη μία φορά δεν κατάλαβες. Άντε καλή Χρονιά......και τράβα ρίξε και λίγο αλάτι γιατί πολλούς πάγους έχετε στη Βέροια :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, μεταξύ μας, αν είναι να διαγραφούν λογαριασμοί θα πρέπει να αρχίσουν όσοι γράφουν με 2-3 από δαύτους. Και ο νοών νοείτο.

Πιστεύω ότι επιλογή "Διαγραφής" καλό θα ήταν να υπάρχει. Κι εγώ η ίδια, στην αρχή προσπάθησα να διαγράψω τον πρώτο μου λογαριασμό. Δεν τα κατάφερα και ίσως αν τα είχα διαγράψει όλα απ'την αρχή, να μην συνέχιζα με άλλο λογαριασμό. Αν και χαίρομαι που τελικά συνεχίζω να βρίσκομαι εδώ μέσα.

Πιστεύω πάλι ότι δεν πρόκειται να σταματήσουν να δημιουργούν 2-3 λογαριασμούς όσοι δεν έχουν το θάρρος της γνώμης τους.

Μετά στο φόρουμ, υπάρχουν ήδη αρκετά μέλη με ονοματεπώνυμο, αυτό δε σημαίνει τίποτα. Και για τόσα άλλα μέλη που δε παρουσιάζονται με ονοματεπώνυμο, έχουν βγει στην επιφάνεια στοιχεία που είναι πολύ εύκολο όποιος θέλει να μάθει ποιοι είναι, που μένουν κλπ. και πρώτη βάζω τον εαυτό μου μέσα...

Πάντως, το καλό με αυτό το φόρουμ, είναι ότι έχει αρκετά μεγάλη κίνηση, οπότε, ό,τι γράφεται, γρήγορα ξεπερνιέται, κάτι σαν την τηλεόραση.... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο "ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ".

Εαν ειπα....δεν ημουν σίγουρος!!

Δεν ειμαι ποτε σιγουρος...οταν μιλας εσυ..οποτε το αφηνω στο φλου!!

Και επαναλαμβανω την ερωτηση μου.

Υπάρχει καμιά ελπίδα να συννενοηθούμε κάποτε εμεις οι δυο???

Καλη Χρονια και Καλη ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, μεταξύ μας, αν είναι να διαγραφούν λογαριασμοί θα πρέπει να αρχίσουν όσοι γράφουν με 2-3 από δαύτους. Και ο νοών νοείτο.

happy new year everyone!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει καμιά ελπίδα να συννενοηθούμε κάποτε εμεις οι δυο???

Κάτι τέτοιο πρέπει να ρωτάνε και οι Παλαιστίνιοι τους Ισραηλινούς(την απάντηση των τελευταίων νομίζω την βλέπουμε όλοι emexetaseis )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, μεταξύ μας, αν είναι να διαγραφούν λογαριασμοί θα πρέπει να αρχίσουν όσοι γράφουν με 2-3 από δαύτους. Και ο νοών νοείτο.

happy new year everyone!

Spot on. Καλό Πάσχα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά σε όλους!

Η εγγραφή μου στο forum και η μόνη δραστηριότητα του λογαρισμού μου, αιώνες πριν, έγινε προκειμένου να ζητήσω πληροφορίες από ένα μέλος σχετικά με μία δημοσίευσή του. Όμως από καιρό σε καιρό, και σύμφωνα με τους κανόνες της ορθής οικοκυρικής που με δίδαξε η μαμά μου, ελέγχω τις συνδρομές μου σε fora κτλ για να διαγράψω ανενεργούς λογαριασμούς και να ενημερώσω τα αρχεία μου. Τώρα ήταν καιρός να τακτοποιήσω κι αυτόν τον λογαριασμό.

Αυτά σχετικά με την εγγραφή και τον λόγο διαγραφής μου από το forum, καθώς βλέπω ότι η δημοσίευσή μου έγινε αφορμή να αναμοχλευτούν πάθη. Διαπλεκόμενο; Όχι. Ψυχαναγκαστικό; Ίσως. Έγκυρο; Οπωσδήποτε!

Υπάρχουν πάμπολλοι λόγοι για τους οποίους ένα μέλος να θέλει να διαγραφεί ο λογαριασμός του, και ακόμη περισσότεροι για τους οποίους ένας διαχειριστής της βάσης δεδομένων να επιδιώκει αυτή η λειτουργία να προσφέρεται στους χρήστες της. Η πλειοψηφίων των fora ικανοποιεί αυτήν τη βασική λειτουργική απαίτηση και το περίεργο μάλλον είναι να αμφισβητείται η χρησιμότητά της.

Επομένως, ελπίζω η νέα χρονιά να μας φέρει τη δυνατότητα αυτόβουλης διαγραφής λογαριασμού, ή τουλάχιστον την περιοδική κάθαρση του συστήματος από ανενεργούς λογαριασμούς, με παράλληλη διόρθωση των Όρων Χρήσης προκειμένου να αντανακλούν το τρέχον καθεστώς.

Χρόνια πολλά, υγεία και δύναμη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.