Jump to content

ερωτηση


bomberman

Recommended Posts

ποτε ανοιγουν οι σχολες?

κατσε ρε "συναδελφε"!μολις εκλεισαν!κ μαλιστα οχι οπως ηταν προγραμματισμενο!με αποχη εκλεισε η σχολη γ γιορτες!γι΄ αυτο απευθυνσου σε αυτους που αποφασιζουν αποχες κ κλεινουν οποτε 8ελουν τν σχολη μας! αν 8ες να κανεις αποχη,κανε!δικαιωμα σ!αλλα δν μπορεις να υποχρεωνεις κ ολουσ τσ φοιτητες να κανουν!εχω αδικο?δλδ τ χρονου μεσα Δεκεμβριου 8α 3ανακανουμε αποχη σαν επετειο γ τ φετινα πραγματα???????!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραιος ο the doctor, καποτε πιστευα μονο καμια 10αρια στη λαρισα ειχαμε τετοιες ιδεες

μακαρι να ειστε πολλοι φιλε(δε σε ξερω ,αμα θες στειλε μηνυμα να μου πεις ποιος εισαι,εγω εχω αναφερει τα στοιχεια μου στο φορουμ) γιατι ο δρομος της ιατρικης ειναι δυσκολος,τα χρονια πολλα και καθε μερα καθυστερησης ειναι θανατος

στο χερι σας ειναι ομως να μην τους επιτρεψετε να κλεινουν τη σχολη

αλλωστε αυτοι που εκλειναν τη σχολη τοσα χρονια τωρα ξερετε που ειναι...

ολοι καταλαβαμε νομιζω,αν εχει καποιος αποριες ας το πει να του τις λυσω!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραιος ο the doctor, καποτε πιστευα μονο καμια 10αρια στη λαρισα ειχαμε τετοιες ιδεες

μακαρι να ειστε πολλοι φιλε(δε σε ξερω ,αμα θες στειλε μηνυμα να μου πεις ποιος εισαι,εγω εχω αναφερει τα στοιχεια μου στο φορουμ) γιατι ο δρομος της ιατρικης ειναι δυσκολος,τα χρονια πολλα και καθε μερα καθυστερησης ειναι θανατος

στο χερι σας ειναι ομως να μην τους επιτρεψετε να κλεινουν τη σχολη

αλλωστε αυτοι που εκλειναν τη σχολη τοσα χρονια τωρα ξερετε που ειναι...

ολοι καταλαβαμε νομιζω,αν εχει καποιος αποριες ας το πει να του τις λυσω!!!

δεν έχουμε καμια απορία koufe.. πιστευω πως τα ειπες αρκετα λιανα!! κ εγω θέλω να ελπιζω πως δεν ειμαστε λιγοι με αυτες τις ιδέες, γιατι φαινεται θα χρειαστουμε για να παμε κοντρα στις χαζες ιδέες και τα μυαλα που κουβαλουν πολλοί στην σχολή μας...! και φαινεται είναι πολλοι οι ανεγκέφαλοι για να ψηφιστεί αποχή χωρις αιτια......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποτε ανοιγουν οι σχολες?

Λογικά στις 8 Ιανουαρίου.

κατσε ρε "συναδελφε"! [...] εχω αδικο?

Δεν έχεις άδικο, αλλά δυστυχώς δεν νομίζω πως υπάρχει και λύση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.