Jump to content

Είναι κι ο Έρωτας μια τέχνη???


drWatkins

Θα έκανες στον/η συντροφό σου Στοματικό Sex?  

11 members have voted

  1. 1. Θα έκανες στον/η συντροφό σου Στοματικό Sex?

    • Εγώ?? Ποτέ! Για ποιόν/α με πέρασες??
      0
    • Δεν είναι κι ασχημή ιδέα!!
      17
    • Μόνο αυτή/ός!
      3


Recommended Posts

Aπό amfitheatro.gr

ΣΚΥΨΕ.... ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ

" -Εγώ? Ποτέ!", " -Μπλιαχ!", "-Με τίποτα!", ήταν μερικές απαντήσεις που πήρα στην ερώτηση..." -Έχεις κάνει ποτέ στοματικό έρωτα?". Ανεξάρτητα από αυτές τις αμφιβόλου εγκυρότητας απαντήσεις, ο στοματικός έρωτας παραμένει μία από τις μεγαλύτερες (αν όχι η μεγαλύτερη) ανθρώπινες ηδονές.

Μιας και τα ταμπού στις συζητήσεις σεξουαλικού περιεχομένου είναι αρκετά και το στοματικό σεξ δεν είναι μέρος της σεξουαλικής μας διαπαιδαγώγησης, εδώ θα βρείτε μερικά tips που θα κάνουν τον ερωτικό σας σύντροφο να αγγίξει τα όρια του!

Για τα κορίτσια που παραμερίζουν τα ταμπού...

1. Δοκιμάστε το!

Αν αποτυγχάνετε εδώ και καιρό να φέρετε το αγόρι σας να αποδώσει τα μέγιστα, μην ανησυχείτε! Και μόνο η νύξη ότι θα του κάνετε στοματικό έρωτα θα τον έχει φέρει λίγο πριν την "ολοκλήρωση".

Αν και μόνο η σκέψη σας αηδιάζει σκεφτείτε... Ποιος αθλητής αποδίδει χωρίς ζέσταμα? Μπορείτε να απολαύσετε το κυρίως πιάτο, χωρίς να έχετε φάει πρώτα ορεκτικό? Σκεφτείτε το και λίγο ιδιοτελώς! Το καλό ζέσταμα του θα βοηθήσει και στη δική σας σεξουαλική αποθέωση!

2. Δώστε του σημασία.

Τόσο στον ίδιο όσο και στο μόριο του. Αν είναι να το κάνετε μόνο και μόνο επειδή σας το ζήτησε, αφήστε το καλύτερα!

Αν καταλάβει ότι την ώρα που το κάνετε, σκέφτεστε ότι έχετε ραντεβού με τις φίλες σας ή ότι πρέπει να βιαστείτε για να προλάβετε την αγαπημένη σας σειρά με τον Παπακαλιάτη στην τηλεόραση, ξεχάστε το! Τότε το πιο πιθανό είναι να καταφέρετε να τελειώσει... η σχέση σας!

3. Δείξτε του τι νιώθετε όταν βρίσκεστε εσείς στην πλεονεκτική θέση.

Καθώς το αγόρι σας "εργάζεται" για τη δική σας απόλαυση, μην μένετε απαθής σαν παγοκολώνα, γιατί τότε είναι πολύ πιθανό να σας αφήσει να τελειώσετε τη δουλειά μόνη σας!

Γι' αυτό μη διστάσετε να του δείξετε την ικανοποίηση σας με ένα χαμόγελο, με αισθησιακούς ήχους ή ακόμα τραβώντας του τα μαλλιά (ανάλογα τα βίτσια του!)

Για τους άντρες που δε θεώρουν τη γυναικεία ικανοποίηση προσωπική ταπείνωση...

1. Προχωρήστε αργά και σταθερά!

Μην της βγάλετε τα ρούχα και πέσετε κατευθείαν στο ψητό! Δείξτε της ότι δεν έχετε ως μόνο στόχο να τη φέρετε σε οργασμό (κι ας είναι ψέματα!) Κάντε την να πιστέψει ότι θαυμάζετε κάθε γωνία του σώματος της, ακόμα και τις πατούσες τις (ε, καταπιεστείτε και λίγο!).

Αφού την έχετε φτάσει σε σημείο να αρχίζει να χάνει τις υπόλοιπες τις αισθήσεις, αποτελειώστε την!

2. Απολαύστε το!

Αν δυσανασχετείτε με την ιδέα του να κάνετε στοματικό έρωτα στην κοπέλα σας, και νιώθετε ότι πλήττετε τον εγωισμό σας, σκεφτείτε διαφορετικά.

Ποιος θα ωφεληθεί από την όλη υπόθεση? Μάλλον εσείς... Η πιο πιθανή γυναικεία αντίδραση είναι να πέσει στα πόδια σας για να σας....ευχαριστήσει!

3.Μην την πιέσετε!

Το ότι στην χθεσινή εκπομπή που βλέπατε στο Τέμπο (ξέρετε εκείνη με το Χ) ο ψηλός, ξανθός, αρρενωπός και με πλούσια προσόντα πρωταγωνιστής έφερε σε οργασμό την πληθωρική ξανθιά κάνοντας της στοματικό έρωτα, δεν εξασφαλίζει και τη δική σας επιτυχία.

Μάθετε αν της αρέσει, γιατί το στοματικό σεξ δε βρίσκεται πάντα πρώτο στη λίστα των γυναικών.

Α! Και μερικές συμβουλές και για τα δύο φύλα....

1. Εφόσον, τελικά "πέσετε στα πόδια" του / της συντρόφου σας, μπείτε στον κόπο να συζητήσετε τις επιμέρους προτιμήσεις του / της, γιατί μια που κάνουμε μια δουλειά, καλό θα είναι να την κάνουμε σωστά.

2. Διατηρείτε καλές σχέσεις με το νερό και με το πλύσιμο γενικότερα και πόσο μάλλον στα επίμαχα σημεία, ώστε να μη σταθεί η καθαριότητα εμπόδιο στη σεξουαλική σας απογείωση!

ΥΓ.

Για να εξηγηθούμε και να μην παρεξηγηθούμε αν το στοματικό σεξ δεν είναι ο αγαπημένος σας τρόπος να κάνετε έρωτα, μην καλομαθαίνετε το / τη σύντροφο σας, γιατί δε θα μπορέσετε να ξεμπλέξετε εύκολα!

Αν τον / την γλυκάνετε και ξαφνικά επανέλθετε στις κλασικές σας σεξουαλικές σας συνήθειες, μην παραξενευτείτε αν βρει άλλο/η ερωτικό/ή σύντροφο να καλύψει τις νέες του / της σεξουαλικές ανάγκες.

Για να διαβάσετε ένα σχετικό topic στο forum και να προσθέσετε και τα δικά σας σχόλια, κάντε κλικ εδώ

http://amphitheatro.gr/forums/viewtopic.php?t=45

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΚ αγορια και παλι κοντα σας να σχολιασω την 'τεχνη'!!! Ανεκαθεν ημουν καλη στα καλλιτεχνικα, επιανε το χερι μου...

1. Δοκιμαστε το!

Ποιος αντρας δινει ελευθερια επιλογης σε αυτο το θεμα χρυσο μου; Εκει που εισαι μεσα στην γλυκα με τον γουτσου γουτσου σου και σκεφτεσαι ποσο ρομαντικα ηταν στο δειπνο που σου εφτιαξε, ποσο ρομαντικα χορεψατε υπο το σεληνοφως και ποσο φυσικα και αβιαστα καταληξατε στην ενωση ψυχων και σωματων, αισθανεσαι το ρομαντικο του χερι στο ρομαντικο σου σβερκο να σε ζμπρωχνει ρομαντικα προς τον Λαλακη του που 'θελει να του δωσεις φιλακι'. Εμενα με ρωτησε κανεις;!;! Δεν δινω φιλια σε αγνωστους κυριε...κυκλοφορει και SARS

2. Δωστε του σημασια

Να του δωσω σημασια, να του δωσω φιλακια, να του δωσω και χαρτζιλικι να παει σινεμα αλλα ποση ωρα πια να ασχολουμαστε μαζι του; Eδω και ενα μισαωρο μου εχουν φυγει τα πακια σκυμμενη, με εχει πιασει το αυχενικο μου,και πρεπει να εχω και την εμπνευση της Εμμανουελας στο διαστημα, στην εξοχη και της Πολυαννας στο Hollywood. Αφηνω που καθε μερα θες να του δινω διαφορετικη σημασια! Αν θες να κανω κατι διαφορετικο βρε αδερφε αλλαξε το. Οταν εχω μπροστα μου συνεχεια το ιδιο σκηνικο θα παιξω το γνωστο εργο!!(Που να βρισκω καινουργιες ατακες)

3. Δειξτε του τι νιωθετε οταν βρισκεστε εσεις στην πλεονεκτικη θεση

Σαν πελατης σε ταξι...Στριψτε αριστερα, στο πρωτο δεξια, μετα το περιπτερο ευθεια, στην διχαλα λοξα αριστερα...Οπου μπορειτε να με αφησετε...Ευχαριστω, τι χρωσταω; Ρε μωρο μια ωρα σε εγλυφα πριν παλι τα ιδια!!! Δεν πληρωνω!

Για τους άντρες που δε θεώρουν τη γυναικεία ικανοποίηση προσωπική ταπείνωση...

1. Προχωρήστε αργά και σταθερά!

Μην το ξημερωσουμε κιολας... Καλο το αργο αλλα οταν καταληγει μονοπλανο σε ταινια του Αγγελοπουλου δεν φταιω εγω που θα ανοιξω τηλεοραση να δω κανεναν Παπακαλιατη...

2. Απολαυστε το!

Με κλειστο το στομα αν γινεται! Ενταξει σας αρεσει αλλα με τα μουγκρητα, βογγητα, αναστεναγμους, ντερτια και καημους εκτος του οτι αρχιζω να εχω αμφιβολιες για το ταλεντο σας στην ηθοποιια (θα περνουσατε στο Εθνικο αλλα οχι και στο Τεχνης) αποπροσανατολιζομαι βρε παιδακι μου και αρχιζω να σκεφτομαι που ποναει και σκουζει ετσι το μωρο; Εισαι καλα μωρακι; ΜΜμναχβαχγλουρπσλουρπ...Α οκ καλα εισαι προχωρα ολο ευθεια.

3. Μην την πιεσετε!

Καλα εισαι τρελος;;;;; Πιεστε πιεστε μπας και δουμε καμια ασπρη μερα...Οχι στην κοιλιακη χωρα, δεν εχω ειλεο...-Ιατρικη σπουδαζεις ε;

- Ναι δεν με θες;

- Εχμ ασπρη μερα ζητησα, οχι ασπρη μπλουζα...

1. Εφόσον, τελικά "πέσετε στα πόδια" του / της συντρόφου σας, μπείτε στον κόπο να συζητήσετε τις επιμέρους προτιμήσεις του / της, γιατί μια που κάνουμε μια δουλειά, καλό θα είναι να την κάνουμε σωστά.

Ποσα θα παιρνω καθαρα;

2. Διατηρείτε καλές σχέσεις με το νερό και με το πλύσιμο γενικότερα και πόσο μάλλον στα επίμαχα σημεία, ώστε να μη σταθεί η καθαριότητα εμπόδιο στη σεξουαλική σας απογείωση!

Κι αν μου αρεσει το βρωμικο seks; Ο πιλοτος και το πληρωμα σας ευχονται καλο ταξιδι...

ΥΓ. Για να εξηγηθούμε και να μην παρεξηγηθούμε αν το στοματικό σεξ δεν είναι ο αγαπημένος σας τρόπος να κάνετε έρωτα, μην καλομαθαίνετε το / τη σύντροφο σας, γιατί δε θα μπορέσετε να ξεμπλέξετε εύκολα!

Στερνη μου γνωση να σ'ειχα πρωτα...Tωρα μπλεξαμε...

Μιας και τα ταμπού στις συζητήσεις σεξουαλικού περιεχομένου είναι αρκετά και το στοματικό σεξ δεν είναι μέρος της σεξουαλικής μας διαπαιδαγώγησης, εδώ θα βρείτε μερικά tips που θα κάνουν τον ερωτικό σας σύντροφο να αγγίξει τα όρια του!

Ταμπου θα παιξουμε η trivial γιατι με τοσες αποριες για εκει το παμε...Προτεινω να βαλουν το στοματικο seks μαθημα κατευθυνσης...

Το θεμα εντασσεται στο Τεχνες και ψυχαγωγια Κινηματογράφος, μουσική, θέατρο, φαγάδικα και όχι μόνο... Τί σας άρεσε και προτείνετε στους φίλους σας και τί όχι για να μή πάνε ούτε οι οχτροί σας!!!!

Συντονιστής KonstantinosMD

Οι οχτροι ας πανε, οι φιλοι ας δουν καμια ταινια καλυτερα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι στιγμής, δεν υπάρχει ούτε μια αρνητική ψήφος στην παραπάνω ψηφοφορία! :P notbad μπορεί να το κατακρίνεις, αλλά δεν το κατεψήφισες! Εκτός αν επιλέγεις την αποχή...... :wink: 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα χρησιμοποιήσω ξένα λόγια μεγάλου ανδρός...

Πάρε μου μια πίπα,να κόψω το τσιγάρο.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γι'αυτό καπνίζεις τόσο;;; Βοήθησέ τον ρε Notbad, που κατέχεις και την τέχνη! :wink:

Υ.Γ.1 Εγώ είμαι απλά υπέρ, χωρίς σχόλια.

Υ.Γ.2 Bloody....σκάσε! 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια....είμαστε υπέρ του στοματικού,του οθωμανικού,του ιεραποστολικού,του παξιμαδωτού,του πλάτη με πλάτη,του ό,τι φαντάζεται κανείς,αρκεί να αρέσει και στους δυο........

(Τώρα αν δεν αρέσει στην κοπέλα,πρόβλημά της! 8) )

Ο έρωτας,το sex,η συνουσία,όπως θέλετε πείτε και ορίστε το,είναι προσωπική υπόθεση....2,3,4 και βάλε ατόμων :wink:

Χαρείτε τον,αφήστε τα επιτραπέζια board (and boring) games και χρησιμοποιήστε όλα τα σημεία του σπιτιού σας,του γείτονα,όπου τελοσπάντων εμπνέεστε γιατί.......η ζωή είναι έρωτας.Κι αν κάποιοι πουν ότι τα έχει με άλλον,είναι γιατί εμείς τη στείλαμε,νταξ'? :wink: :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα μιλά ο επαγγελματίας του έρωτα παιδιά...ΣΙΩΠΗ! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 years later...

Δεν είν΄κακό ! Η αλήθεια είναι πως τονώνεται η σχέση, ειδικά αν τον ικανοποιήσεις και η πρόταση ήταν δική σου και ήρθε ως ... surprise !! :P:P

Tα σέβη μου :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είν΄κακό ! Η αλήθεια είναι πως τονώνεται η σχέση, ειδικά αν τον ικανοποιήσεις και η πρόταση ήταν δική σου και ήρθε ως ... surprise !! :P:P

Tα σέβη μου :splats:

Γιατρινα σ'αγαπαμε :wub: !!

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Samantha: You men have no idea what we're dealing with down there. Teeth placement, and jaw stress, and suction, and gag reflex, and all the while bobbing up and down, moaning and trying to breathe through our noses. Easy? Honey, they don't call it a job for nothin'.

Samantha: If we could perpetually do blowjobs to every guy on earth, we would own the world. And at the same time have our hands free.

"Sex and the City" (1998)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έλα ντε! :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο Περι ανεμων και υδατων ειμαστε,για πιπες θα μιλαμε :D

Για τι ηθελες να λεμε?Για το συνδρομο Kluver-Bucy :o ?

Παντως βλεπω και συ ψηφισες "δεν ειν κακο",πονηρουλη ;) ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.