Jump to content

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ


orestis85

Recommended Posts

ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ Η ΛΑΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΕΧΡΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αληθευει οτι δεν ξερεις τι λες? ρε φιλε εισαι απο λαρισα, αν ναι ελα σε μια συνελευση και πες τα αλλιως μαστα και αντ να πιεις το γαλατακι σου....και αν δεν εισαι τι σε νοιαζει τι κανουμε εμεις εδω????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ Η ΛΑΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΕΧΡΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ?

ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ, ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΚΥΛΙΚΕΙΑ ΑΘΗΝΑΙΚΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ ΩΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ Η ΛΑΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΕΧΡΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ?

φιλε πολυ τον εξυπνο μας παιζεις απο τν αρχη που μπηκες στο φορουμ της σχολης μας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η λαρισα εχει γιατρους ...

με πολλες ελλειψεις βεβαια οπως σε ολη τη χωρα

ναι αληθευει οτι οι φοιτητες κανουν εφημερις μεχρι το βραδυ,και μαλιστα εμεις καναμε πολλες

εφημεριες,μα παρα πολλες

τα κοροιδα ομως οχι δεν τα καναμε, ή τουλαχιστον εγω δεν το κανα

κερδισα παρα μα παρα πολλα απο αυτες τις εφημεριες...βρες αλλη σχολη που κανουν 3-4 εφημεριες τη βδομαδα με ωραριο 7΄00-23'00,επιγοντα,κλινικες ,χειρουργια,μαθηματα κλινικης,εκπαιδευτικα μαθηματα και μετα τα λεμε

εχω αρχισει ειδικοτητα και τωρα αντιλαμβανομαι ποσο καλη σχολη ειναι η λαρισα

οσο για τα σχολια του ορεστη, αγνοειστε τον...

μια επισυμανση,για να τελειωσεις στη λαρισα και μαλιστα στα 6 χρονια θες πολλα κιλα @@ ορεστη

αρα προσπαθα αγορι μου να μεγαλωσεις...γιατι αν σπουδαζεις λαρισα δε σε βλεπω να τελειωνεις!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.