Jump to content

Ειμαι ΡΑΠΤΗ,θελω ΓΙΑΜΑΡΕΛΛΟΥ.Ομαδα Γ


Recommended Posts

Ειμαι στην ομαδα Γ(Γ2) και θελω να αλλαξω παθολογια Ραπτη με Γιαμαρελλου.Οποιος/α ενδιαφερεται ας επικοινωνησει με pm η στο 6945264126.Δεν εχω προβλημα και για τριπλη ανταλλαγη(νομιζω πως γινεται).

Κωστας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην το κάνεις το λάθος... Έκανα ακριβώς το ίδιο πέρυσι και ακόμα το φυσάω και δεν κρυώνει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τοσο χαλια ηταν στο περσινο 6ο;;;Ημουν εκει στο 4ο και ηταν αρκετα καλα,γιαυτο το σκεφτομαι να ξαναπαω.Ξερω οτι θα εχει πολλες ωρες αλλα δε με πολυπειραζει.Οι εξετασεις πως ηταν;ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ έτσι σκέφτηκα, όπως εσύ Κωστή. Και ότι στο 4ο ήταν καλά και ότι δε με νοιάζουν οι ώρες. Όμως, δυστυχώς, τα πράγματα δεν ήταν το ίδιο καλά και στο 6ο. Περισσότερα δε γράφω γιατί την προηγούμενη φορά που έβγαλα τα σώψυχά μου εδώ μέσα για την κλινική, την επόμενη μέρα κάποιοι καλοθελητές με είχαν καρφώσει στον κ. Γιαμαρέλλο... Γενικά προτιμήστε κλινικές που αν θέλεις κάνεις πολλά και αν δε θες τίποτα και όχι αυτές που θέλεις-δε θέλεις κάθεσαι και τηρείς ένα τεράστιο ωράριο και δεν κάνεις τίποτα. Αυτά και κύριε Γιαμαρέλλο, αν σας ξαναμεταφέρουν τις απόψεις μου, ΟΧΙ, δεν τα γράφω επειδή απογοητεύτηκα από το βαθμό μου, όπως είχατε πει σε κάποιους.

Οι εξετάσεις είναι καλές, αν και υπάρχει η πρωτοτυπία των 3 προόδων που δε σε αφήνουν να δώσεις παλιό μάθημα μέσα σε αυτούς τους τρεις μήνες. Αν ασχοληθείς όμως, περνάς οπωσδήποτε και αν διαβάσεις καλά, παίρνεις μεγάλο βαθμό. Δεν είναι όμως εκεί το ζητούμενο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα διαφωνήσω πλήρως....

Αν ήταν μία κλινική φέτος που θα ήθελα να ήμουν περισσότερο από Κατσιλάμπρο, αυτή είναι η Γιαμαρέλλου.........

(και δεν ήμουν Κατσιλάμπρο......)

Αλλά φταίνε οι κα******ες αριστεροί που κάναν φασαρία με τις αλλαγές.......

Άντε να βρεις λογικό άνθρωπο να αλλάξει Γιαμαρέλλου μα Λουκόπουλο....

Το γεγονός ότι έχει τρεις προόδους και σε αναγκάζει να διαβάσεις (έστω και αν ένας αγροτικός χρησιμοποιεί μόνο 8 αντιβιοτικά........) είναι για μένα τρομερό.......

Ωραίο νοσοκομείο........Καλοί γιατροί......

Γιαμαρέλλου is the best!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ήταν μία κλινική φέτος που θα ήθελα να ήμουν περισσότερο από Κατσιλάμπρο, αυτή είναι η Γιαμαρέλλου.........

(και δεν ήμουν Κατσιλάμπρο......)

....ούτε Γιαμαρέλλου ;-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....ούτε Γιαμαρέλλου ;-)

Νομίζω ήταν κατανοητό....

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.