Jump to content

προς τους φυτουλες


orestis85

Recommended Posts

ΟΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟΦΥΤΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...Ε ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ?ΑΠΑΠΑΠΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΝΤΕ ΡΕ ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ.........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΖΕΚΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΣΤΟΙ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ

ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΖΕΚΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΣΤΟΙ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ

ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΖΕΚΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΣΤΟΙ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΛΑΡΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΜΗΔΕΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΗΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΚΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΦΕΤΖΙΔΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΥΓΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μονο απο τσ χαρακτηρισμους που χρησιμοποιεις(κ 8α καταλαβεις σε λιγο ποιος εισαι εσυ)μπορω να βγαλω μερικα συμπερασματα για το επιπεδο τς ωριμοτητας σ!ακου "φυτουλες"!!!!ακομα στο σχολειο εισαι ρε φιλε???????επισης,πιστευεις ειλικρινα οτι η καταληψη ειναι λυση σε ολα τα προβληματα!κ να γινει καταληψη για ποιο πραγμα?να γινει συνελευση μαλιστα!

και να κανω μια παρατηρηση σχετικη με το 8εμα καταληψη-προβληματα σχολης:

την τριτη π μας περασε εγινε αποχη των φοιτητων τσ σχολης μας ετσι σαν ενα μνμ σε ολους εκεινους που νοιαζονται μονο για τον δικο τσ πρωκτο(χαχα) και γ κανεναν αλλο!φυσικα και ειμαι εναντια σε ολους εκεινους π με μερικα λεφτα 8α παρουν ενα πτυχιο σαν τ δικο μ!αλλα η αποχη μας ρε παιδια ηταν εκτος κλιματος!!!!!,αντι να κανουμε μια αποχη για τ προβλημα μετακινησης στη σχολη(γαμω τα σκατολεωφορεια τσ Λαρισας π περνανε μια στς τοσες κ ειναι κ ακριβα) π ειναι κ τ μειζον προβλημα για εμας τς φοιτητες!σιγουρα κ τα βιβλια μς απασχολουν αλλα αυτο συμβιανει πανελληνιως!εχω αδικο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

The Doctor, έχεις άδικο επειδή προσπαθείς να απαντήσεις σοβαρά και με επιχειρήματα σε ένα τόσο βλακώδες ποστ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

The Doctor, έχεις άδικο επειδή προσπαθείς να απαντήσεις σοβαρά και με επιχειρήματα σε ένα τόσο βλακώδες ποστ

...σε εναν τοσο ΄βλακα poster!!!!μν παρεξηγηθουμε!δν εννοω εσενα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα πολυ σωστα τα λεει ο Doctor!Αλλα οταν πρεπει δε βρισκεται κανεις να τα πει.Παρα μονο το ψυθιριζουνε ολοι απο μεσα τους(μια μερα ρεπο με την αποχη απο οτι φαινεται δε χαλαει κανεναν).

Βλεπω και τα παστ του φιλου μας του Ορεστη ..και απορω τι γινεται με αυτη τη νεα γενια...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ολοι εσεις ειστε απο λαρισα εκτος απο τουσ 2 τελευταιος που ξερουν τι γινεται απο εδω και λετε ολες αυτες τις ανακριβειες? ελεος δηλ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
μου φαινεται το φυτα καλα εκανα και το εγραψα κολλατε στο γραμμα του νομου και χανετε την ουσια που συγκρινεστε με εμπ που ειναι μαγκες ουστ κοπροσκυλα

Φίλε είσαι πολύ κομπλεψικός! Που ήθελες να περάσεις; Κοντά στην μανούλα σου να σε ξεσκατίζει; Καλά θα κάνεις να σοβαρευτείς. Το διάβασμα είναι απαραίτητο και για περάσεις στην ιατρική και για να αποφοιτήσεις. Φαντάζομαι να στο είπαν και άλλοι πριν από 'μενα. Μήπως στο λύκειο ήσουν ο μεγαλύτερος φύτουλας που πλενόταν μια φορά την εβδομάδα και καμμία δεν σε ήθελε; Μήπως γι' αυτό έχεις τέτοια εμμονή με "το φυτά";

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΛΑΡΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΜΗΔΕΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΗΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΚΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΦΕΤΖΙΔΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΥΓΕ

ΣΗΚΩ Κ ΦΥΓΕ ΤΟΤΕ , ΑΝ ΔΕ Σ'ΑΡΕΣΕΙ!!! έλεος...ο κάθε άσχετος εδώ μέσα έχει λόγο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αμα εισαι μαγκας και εχεις τοσο μεγαλο στομα ελα να τα πεις μπροστα σε ολους στις συνελευσεις και οχι με ψευτικο ονομα μεσα απο το φορουμ.....αλλα βλεπω εχεις καιρο να απαντησεις...μαλλον ban θα εφαγες... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.