Jump to content

ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ!!!


Kwstas G

Recommended Posts

Μιας και ομολογουμένως είμαι πολύ κακός άνθρωπος...κάνοντας μια βόλτα στο διαδίκτυο ανακάλυψα πως υπάρχουν κάποια αγροτικά (Π.Ι για την ακρίβεια) τα οποία υπάγονται σε κάποιους "Ευαγγελισμούς" σε κάποια "Σισμανόγλεια" κλπ τα οποία όμως ποτέ δεν έχω δει όσα χρόνια βρίσκομαι σε αυτό βρωμοχώρο να προκηρύσσονται... Και δεν μιλώ για τα γνωστά νησάκια του Νομού Αττικής μόνο...

Τι δουλειά έχει ο Αδάμαντας των Κυκλάδων πχ με τον Ευαγγελισμό??? Κι άλλα πολλά που βαριέμαι να αναφέρω...

Όποιος μου λύσει την απορία αυτή κερδίζει γλυφιτζούρι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εννοείς τα αστικά ιατρεία; (όπως ονομάζονται πχ. αυτά στη Βούλα και στο Μαρκόπουλο). Αν εννοείς αυτά πάντως δεν προκηρύσσονται με το γνωστό τρόπο και είναι θέσεις για ειδικευμένους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητέ,

είμαι σε θέση να σε ενημερώσω για τον Αδάμαντα (Μήλου) στις Κυκλάδες.

Το κέντρο Υγείας Μήλου και τα Π.Ι. περιοχής ευθύνης του ανήκαν εξ' αρχής στον Ευαγγελισμό γιατί η Μήλος δεν είχε επί πολλά χρόνια συγκοινωνία με τη Σύρο, όπου θα έπρεπε να ανήκει λογικά. Ετσι τα ιατρεία αυτά προκυρήσσονταν ως ιατρεία του Ευαγγελισμού. Δεν νομίζω πως ήταν ποτέ κρυφά, πάντα προκυρήσσονταν κανονικά. Σ'ένα τετοιο έχω υπηρετήσει κι εγώ.

Για ένα μεγάλο διάστημα (από 1/1/2002) είχαν υπαχθεί στο νοσοκομείο Βαρδάκειο και Πρώιο της Σύρου, αλλά δεν ξέρω αν αυτό τελεσφόρησε και επανήλθαν στον Ευαγγελισμό.

Γεγονός είναι πως η ελλιπέστατη συγκοινωνία με τη Σύρο (μια φορά ή σπανίως δύο την εβδομάδα) καθιστούν την υπαγωγή εκεί δυσλειτουργική και νομίζω πως η πλειοψηφία του πληθυσμού των νησιών των Δυτικών Κυκλάδων προτιμούσαν το καθεστώς με τον Ευαγγελισμό.

κροκ./

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιας και ομολογουμένως είμαι πολύ κακός άνθρωπος...κάνοντας μια βόλτα στο διαδίκτυο ανακάλυψα πως υπάρχουν κάποια αγροτικά (Π.Ι για την ακρίβεια) τα οποία υπάγονται σε κάποιους "Ευαγγελισμούς" σε κάποια "Σισμανόγλεια" κλπ τα οποία όμως ποτέ δεν έχω δει όσα χρόνια βρίσκομαι σε αυτό βρωμοχώρο να προκηρύσσονται... Και δεν μιλώ για τα γνωστά νησάκια του Νομού Αττικής μόνο...

Τι δουλειά έχει ο Αδάμαντας των Κυκλάδων πχ με τον Ευαγγελισμό??? Κι άλλα πολλά που βαριέμαι να αναφέρω...

Όποιος μου λύσει την απορία αυτή κερδίζει γλυφιτζούρι!!!

όσον αφορά τον Αδάμαντα πεφτεις πολύ έξω .Το συγκεκριμένο αγροτικό το πήρε συνάδελφος πέρυσι τον Μάιο.Βγαίνει κανονικά στις προκυρήξεις.Να είσαι προσεκτικός και να δίνεις αληθινά στοιχεία όταν πας να ανοίξεις ένα θέμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσον αφορά τον Αδάμαντα πεφτεις πολύ έξω .Το συγκεκριμένο αγροτικό το πήρε συνάδελφος πέρυσι τον Μάιο.Βγαίνει κανονικά στις προκυρήξεις.Να είσαι προσεκτικός και να δίνεις αληθινά στοιχεία όταν πας να ανοίξεις ένα θέμα
άντε ρε πα**ρα κι εσύ.....χάλασες :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Το αγροτικό που δεν προκηρύχθηκε ποτέ" Κάνει και για τίτλος ταινίας του Αγγελόπουλου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσον αφορά τον Αδάμαντα πεφτεις πολύ έξω .Το συγκεκριμένο αγροτικό το πήρε συνάδελφος πέρυσι τον Μάιο.Βγαίνει κανονικά στις προκυρήξεις.Να είσαι προσεκτικός και να δίνεις αληθινά στοιχεία όταν πας να ανοίξεις ένα θέμα
άντε ρε πα**ρα κι εσύ.....χάλασες :splats:

This post has been edited by maddoctor: Today, 17:18 Reason for edit: Παρακαλώ όχι βρισιές

Καλά, συγγνώμη.

Thira 13......απάντα στο τηλέφωνο, να σε βρίσω χωρίς λογοκρισία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.