Jump to content

τεστ


maddoctor

Recommended Posts

Συνέχεια έχω πρόβλημα με το φόρουμ. Είναι το μοναδικό φόρουμ όπου αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα και δεν είμαι κανένας άσχετος με το διαδίκτυο και τα φόρουμ. Χρησιμοποιώ πυραλεπού (κοινώς firefox) και βλέπω σχεδόν συνέχεια το εξής μήνυμα όταν πάω να δω τα νέα μηνύματα:

CGI Error

The specified CGI application misbehaved by not returning a complete set of HTTP headers.

Ακόμα, άμα κλείσω τον υπολογιστή, όταν τον ξανανοίξω, δεν με θυμάται σαν χρήστη που έχω κάνει log-in και πρέπει να ξανακάνω την ίδια διαδικασία. Εννοείται ότι έχω τσεκάρει την επιλογή να με θυμάται μέσω των cookies σαν εγεγγραμένο χρήστη στο φόρουμ. Έχω καθαρίσει και cookies, αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω, εάν παραμείνει ανενεργή η επαφή μου με το φόρουμ. Δηλαδή, εάν δεν σερφαρω μέσα στα τόπικ και αποφασίσω να το κάνω μετά από μισή ώρα περίπου, όταν πάω να δω τα νέα θέματα, με πετάει έξω και πρέπει να ξανακάνω log-in. Τα προβλήματα αυτά πρόσεξα ότι άρχισαν μετά την αναβάθμιση του φόρουμ. Για αυτό υποθέτω ότι είναι θέμα ρυθμίσεων των cookies από το admin panel. Εάν μπορεί κάποιος να το δει, θα με βοηθούσε πολύ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.