Jump to content

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ


Rainman14

Recommended Posts

Γεια σας παιδες,ειμαι πρωτοετής και λόγω καποιων προβλημάτων emdoctor που είχα δεν παρακολούθησα τον 1 εξάμηνο,να σας ρωτήσω κάτι...Βιβλίο για το μάθημα Εισαγωγή στην κλινική ιατρική υπάρχει?Τα άλλα τα έχω πάρει,η τουλάχιστον έτσι νομίζω,αν μπορεί κάποιος πρωτοετής που παρακολουθεί να μου πεί ποια βιβλία και πόσα εχουν δωσει για κάθε μάθημα ώστε να πάω να τα πάρω.

Πιστεύω να μου τα δίνουν ακόμα έτσι ???

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια Rainman 14 ! Kαταρχήν καλή επάνοδο στα της σχολής ... Τα βιβλία και βέβαια μπορείς να τα πάρεις, αν είσαι γραμμένος στο έτος. Νομίζω δίνουν το βιβλίο της Bates Η Κλινική Εξέταση και το Ιστορικό. Τώρα για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις και στη γραμματεία της σχολής 2610 992942 και θα σ΄ενημερώσουν..

Καλή δύναμη !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια Rainman 14 ! Kαταρχήν καλή επάνοδο στα της σχολής ... Τα βιβλία και βέβαια μπορείς να τα πάρεις, αν είσαι γραμμένος στο έτος. Νομίζω δίνουν το βιβλίο της Bates Η Κλινική Εξέταση και το Ιστορικό. Τώρα για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις και στη γραμματεία της σχολής 2610 992942 και θα σ΄ενημερώσουν..

Καλή δύναμη !

Ναι βεβαια και γραφτηκα στο ετος,μαλιστα ειχα παρει και ολα τα υπολοιπα βιβλια.Πηγα χθες το πρωι πανω και ρωτησα ποιος το κανει μου παν ο Γωγος,αλλα δεν το ν βρηκα,ουτε η γραμματεια ηταν ανοιχτη...τεσπα τωρα παλι απο Δευτερα...Ευχαριστω για την απαντηση γιατρινα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 years later...

Σύμφωνα με το τελευταίο πρόγραμμα στις 21/9. Αλλά, αν δεν κάνω λάθος, θα έπρεπε ήδη να το έχεις δηλώσει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σύμφωνα με το τελευταίο πρόγραμμα στις 21/9. Αλλά, αν δεν κάνω λάθος, θα έπρεπε ήδη να το έχεις δηλώσει...

Μου ειπαν απο μεγαλυτερα ετη οτι το μαθημα δοθηκε 27/8. Ξερεις κατι σχετικο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ όχι... και δυστυχώς δεν ξέρω και κάποιον που θα το έδινε... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις ένα τηλ. ή να περάσεις αύριο από την γραμματεία της παθολογικής, να σου πουν τι γίνεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

γεια το μαθημα ειναι σ 21.9 δεν χρειαζεται να το δηλωσεις ! γενικα μου ειπαν στην γραμματεια οτι στην επαναληπτικη του σεπτεμβριου δεν δηλωνουμε κανενα μαθημα !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανακοίνωση: Το μάθημα θα δοθεί αύριο, στις 14.00, στην αίθουσα σεμιναρίων της παθολογικής στον 5ο όροφο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.