Jump to content

Διδικτορικά στη Λάρισα..


thinky

Recommended Posts

τί ισχυει εδώ βρε παιδακια? ξερει κανεις?? :unsure:

Εχουμε κανεναν PhD εδώ?? εχω βρει καθηγητή απο Τρικαλα..αλλά εχει ηδη 3 φοιτητες και θα έπρεπε να περιμενω..

:o :o :oemno

μπορώ να πιάσω κανεναν καθηγητή απο μόνη μου ή δεν παιζει κατι τετοιο αν δεν ειναι γνωστος γνωστού ώ γνωστέ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατι δεν με αρεσει σε αυτα που ακουω...εδω στην λαρισα καποιοι καθηγητες εχουν 20 διδακτορικούς και στα τρικαλα αυτός εχει 3 και δεν μπορει...? τι να πω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραιο θεμα ανοιξατε...

διδακτορικο στη λαρισα παιρνουν καποιοι

που το αξιζουνε και πολλοι που τους το δινουνε

επειδη εμαθα να μην κρυβομαι λεγομαι χρηστος σ....

ξερετε ποιος ειμαι και σας λεω

ρωτατε τους κκεδες πως πηρανε διδακτορικο

με γενικο 6 πηρανε διδακτορικο και αλλοι με λιαν καλως και

ανω ειτε δεν πηραν ειτε δυσκολευτηκαν πολυ

α ρε πανσπουδαστικη μια χαρα τα βολεψατε...

α για να μη παρεξηγηθω και καποιοι πασοκοι αρχισαν να βολευονται

ενω για ν.δ αυτοι παντα τα καταφερναν

ντροπη σας ρε ντροπη για οσα κανατε στη σχολη

καθηγητες που κατηγορουσατε τωρα ειστε τσιρακια

αρε γουργου... θεε,καποτε η πανσπουδαστικη σε εκραζε με το παραμικρο

ενω τα τελευταια χρονια τους εκλεισες το στομα

αλλα ευτυχως που οι φοιτητες-συνδικαλιστες ειναι εναντια στις εταιριες

καθως τα διδακτορικα τους ειναι επιχορηγημενα απο τη πρωην σοβιετικη ενωση...

ντροπη σας ρε αλητες,ντροπη

χαιρετισμους απο κυπρο ετσι για να ξερετε ποιος γραφει...

φιλακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η κυπρος βοηθησε πολυ...γεια σου ρε χριστακη με τον εχμυρο σου λογο...που ειναι οι συνελευσεις για τις καταληψεις...να σαι καλα οτι κι αν κανεις και ασε και του αλλους να κανουν και αυτοι οτι μπορουν...στο τελος ξυριζουν τον γαμπρό....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

re zografe pios ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - kapoios ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - de me brizei

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - telos ksirizoun to gambro...

swstos

ama 8es steile minima ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - mou pis pios ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -

kali sinexeia

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ζωγραφε με ξερεις?

παλι καλα ενα ατομο που δε με βριζει

αμα θες στειλε μηνυμα να μου πεις ποιος εισαι

πες και εσυ αμα λεω βλακειες ή οχι

καλως ή κακως το κυπριακο στοιχειο ειναι εντονο στη σχολη

και ελπιζω τα παιδια να συνεχισουν να αγωνιζονται για το καλο

ολων και οχι για τα συντρόφια τους...

ξερετε για ποιους λεω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η κυπρος βοηθησε οσο αφορα να καταλαβω ποιος χρηστος εισαι...εγω δεν ειμαι κυπριος...οσο για τα κυπρια αδερφια οσο δεν κανουν λομπυ και δεν θεωρουν την ελλαδα σαν ξενη χωρα που θελουν να φυγουν, ειναι και γαμω τα παιδια...οταν μπαινουν σε αυτο το τρυπακι χανουν τον σεβασμο των συναδερφων τους...

υ.γ. βρηκες και ατομο που δεν σε βριζει....αλλα και εσυ ρε χριστακη πολυ χυμα ρε αδερφε, πολυ...χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε ζωγραφε τα παιδια απο κυπρο (οι περισσοτεροι)

δε θεωρουμε ξενη χωρα την ελλαδα

πολλοι απο μας στο σπιτι μας εχουμε ελληνικη σημαια και οχι κυπριακη

η ελλαδα ειναι η μητερα πατριδα

οντως εγω ηθελα πολυ να φυγω(αν αναφερεσαι σε μενα) γιατι με κρατουν αλλα

πραγματα κατω στο νησι

οσο για αυτους που σας βριζουν (τους ελληνες... σαμπως και εμεις ειμαστε τουρκοι...)ειναι αυτοι που τωρα κανουν διδακτορικα

αυτοι που ειναι πρωτοι στις πορειες,αυτοι που βολευονται

δυστυχως αυτοι ειναι οι πλειστοι κυπριοι αριστεροι...

μαθε ποιοι ειναι

γιατι ειμαι πολυ χυμα?επειδη λεω την αληθεια?

οταν δεν εχεισ κανενα αναγκη ζωγραφε,οταν εισαι καθαρος εχεις τη δυνατοτητα να λες αληθειες

καλη συνεχεια σε ολους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χριστακη, κι εγω σε αναγνωρισα. Ειμαι απο την κλινικη , οπου τον περσινο αυγουστο,παραμονη Παναγιας, ειχες βρει σε ενα μονοκλινο εναν ασθενη σε κωμα (δυστυχως, νεος ανθρωπος με σταφυλοκοκκικη ενδοκαρδιτιδα και μυκωτικα ανευρυσματα εγεφαλου που κατεληξε), οταν πηγες να του παρεις ζωτικα. Πιστευω να καταλαβες ποιος ειμαι. Πως εισαι? Αποφασισες τι ειδικοτητα θα κανεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στη κλινικη που ημουνα μονο κοριτσια ητανε και εγω

ποια εισαι απο ολες αυτες τις τσουχτρες? πλακα κανω ,τα κοριτσια ητανε τελεια,και οι 4

εκτος αμα εισαι καποιος ειδικευομενος...κατι μπορει να σκεφτω

ναι εχω αποφασισει για ειδικοτητα,αλλα ειμαι στο ψαξιμα για το που

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ρωτησω κατι βρε παιδια?μεγαλη απορια το εχω.αν δεν σε ενδιαφερει η πανεπιστημιακη καριερα ή ο διορισμος σε νοσοκομειο και το μονο που θες ειναι να ανοιξεις το ιατρειο σου και εχεις την ησυχια σου,υπαρχει λογος να κανεις μεταπτυχιακα και διδακτορικα?γιατι ινεται τετοιος χαμος με αυτα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ρωτησω κατι βρε παιδια?μεγαλη απορια το εχω.αν δεν σε ενδιαφερει η πανεπιστημιακη καριερα ή ο διορισμος σε νοσοκομειο και το μονο που θες ειναι να ανοιξεις το ιατρειο σου και εχεις την ησυχια σου,υπαρχει λογος να κανεις μεταπτυχιακα και διδακτορικα?γιατι ινεται τετοιος χαμος με αυτα?

οχι τοτε δεν χρειαζεσαι διδακτορικομεταπτυχιακα για ιδιωτικο ιατρειο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αποψη μου πολλοι κανουνε διδακτορικο

για να μη καθονται στην αναμονη,επισης πολλοι κανουνε διδακτορικο

γιατι ως επαγγελμα η ιατρικη ειναι ψωνιστικο ετσι το να εχεις ενα phd σε ¨κανει¨ καλυτερο απο καποιον

που δεν εχει...

ρε ολγα η συμφοιτητρια μου εισαι? το ολγακι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αποψη μου πολλοι κανουνε διδακτορικο

για να μη καθονται στην αναμονη,επισης πολλοι κανουνε διδακτορικο

γιατι ως επαγγελμα η ιατρικη ειναι ψωνιστικο ετσι το να εχεις ενα phd σε ¨κανει¨ καλυτερο απο καποιον

που δεν εχει...

ρε ολγα η συμφοιτητρια μου εισαι? το ολγακι?

δεν νομιζω να γνωριζομαστε προσωπικα.ειδικα αν εισαι σε μικρο ετος γιατι εγω ορκιστηκα το καλοκαιρι.σε ποιο ετος εισαι?παντως ειμαι παιδι της ιατρικης ΛΑΡΙΣΑΣ!χαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αποψη μου πολλοι κανουνε διδακτορικο

για να μη καθονται στην αναμονη,επισης πολλοι κανουνε διδακτορικο

γιατι ως επαγγελμα η ιατρικη ειναι ψωνιστικο ετσι το να εχεις ενα phd σε ¨κανει¨ καλυτερο απο καποιον

που δεν εχει...

ρε ολγα η συμφοιτητρια μου εισαι? το ολγακι?

δεν νομιζω να γνωριζομαστε προσωπικα.ειδικα αν εισαι σε μικρο ετος γιατι εγω ορκιστηκα το καλοκαιρι.σε ποιο ετος εισαι?παντως ειμαι παιδι της ιατρικης ΛΑΡΙΣΑΣ!χαχαχα!

και εγω το καλοκαιρι ορκιστηκα,αρα δεν εισαι η ολγα η συμφοιτητρια μου

χριστος λεγομαι απο κυπρο αμα σου λεει κατι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

resident, ειμαι ρε χριστακη.Θα σου ελεγαν τοσες λεπτομερειες για το συγκεκριμενο ασθενη οι κοπελες (που, οντως , ειναι αξιαγαπητες και οι 4)? Τι ειδικοτητα θα κανεις τελικα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αποψη μου πολλοι κανουνε διδακτορικο

για να μη καθονται στην αναμονη,επισης πολλοι κανουνε διδακτορικο

γιατι ως επαγγελμα η ιατρικη ειναι ψωνιστικο ετσι το να εχεις ενα phd σε ¨κανει¨ καλυτερο απο καποιον

που δεν εχει...

ρε ολγα η συμφοιτητρια μου εισαι? το ολγακι?

δεν νομιζω να γνωριζομαστε προσωπικα.ειδικα αν εισαι σε μικρο ετος γιατι εγω ορκιστηκα το καλοκαιρι.σε ποιο ετος εισαι?παντως ειμαι παιδι της ιατρικης ΛΑΡΙΣΑΣ!χαχαχα!

και εγω το καλοκαιρι ορκιστηκα,αρα δεν εισαι η ολγα η συμφοιτητρια μου

χριστος λεγομαι απο κυπρο αμα σου λεει κατι

ε τοτε αν μη τι αλλο θα σε ξερω εμφανισιακα.θα δω το βιντεο της ορκωμοσιας μας κ θα σε βρω!χι!πως παει?τι γιατρος θα γινεις εσυ?εγω γυναικολογος!εβαλα χειρουργικη δηλαδη.θα δουμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

επειδη εμαθα οτι εχουν ενοχλησει αυτα που εγραψα

για τα διδακτορικα στη λαρισα

εχω να πω μονο αυτο¨περαστηκα¨ σε αυτους που ενοχληθηκαν....

και αμα ειπα κατι ψεματα ας με διεψευδαν

α ρε ξεφτιλες, αλλου σας τρωει κι αλλου ξυνεστε!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Φανταστειτε παιδια τι γινετε στην Αθηνα με τα διδακτορικα και τα μεταπτυχιακα.... ΟΡΓΙΑ... μεταπτυχιακια και διαδακτορικα μαζι, δυο μεταπτυχιακα ταυτοχρονα...... οτι θες γινετε, αρκει να εχεισ τρέξει και να ησουν ρουφιανος τησ ΔΑΠ, ΠΑΣΠ, ΠΣΚ, Νεα Προοπτικη.... Δεν συμμαζευεται η κατασταση, κριμα που δεν μπορει να αλλαξει κατι emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.