Jump to content

ΑΤΥΠΗ ΓΙΑ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ


vxri

Recommended Posts

όσοι χρωστάνε ιατροδικαστική και συμφωνούν να ζητήσουμε από το Βουγιουκλάκη να κάνει μια άτυπη (ακούω προτάσεις για το πότε) παρακαλώ να επικοινωνήσουν μαζί μου. έχω ήδη μια λίστα με 34 άτομα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστουμε για τις κινησεις που εχεις ηδη κανει!!

Εννοειται πως συμφωνω κι εγω με την ατυπη στο Βουγιουκλακη και ξερω κι εγω αρκετο κοσμο που θελει να δωσει!!

Τι θα λεγατε για πολυ κοντα στις διακοπες των Χριστουγεννων πχ στις 19/12 ημερα παρασκευη.

Ετσι δε θα μας εμποδισουν κ καθολου οι ημερ/νιες των πτυχιακων..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστουμε για τις κινησεις που εχεις ηδη κανει!!

Εννοειται πως συμφωνω κι εγω με την ατυπη στο Βουγιουκλακη και ξερω κι εγω αρκετο κοσμο που θελει να δωσει!!

Τι θα λεγατε για πολυ κοντα στις διακοπες των Χριστουγεννων πχ στις 19/12 ημερα παρασκευη.

Ετσι δε θα μας εμποδισουν κ καθολου οι ημερ/νιες των πτυχιακων..

δεν νομίζω ότι εκτοετείς θα έχουμε πρόβλημα με την ημερομηνία. κάτι πήρε το αυτί μου ότι οι επι πτυχίω θα συναντηθείτε μια από τις επόμενες μέρες. έχω ήδη ενημερώσει κάποιους να το αναφέρουν. βγαλτε εσείς μια ημερομηνία που σας βολεύει για να τη δώσω στον Βουγιουκλάκη να δούμε αν θα δεχτεί κι αυτός. και καντε και μια λίστα με ονόματα.

πάντως είναι ίσως ιδανική ευκαιρία να το δώσουμε τώρα προφορικά. αν το αφήσουμε για το καλοκαίρι που μάλλον θα δωθεί γραπτά δεν έχουμε ελπίδες - είναι σαν παίζουμε ρουλέτα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ...ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΝΑ ΜΠΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ.ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!!!ΜΗΠΩΣ 12/12?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να μου απαντήσουν οι επί πτυχίο που είχαν μια συνάντηση σήμερα αν τελικά οριστικοποιήθηκαν οι ημερομηνίες για τα πτυχιακά τους και αν έχουν συνεννοηθεί για ημερομηνία στην ιατροδικαστική

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλή σκέψη παιδιά να μπει λίγο πριν τα χριστούγεννα...υπάρχει κάτι νεότερο???emquestion

θα πάμε μερικά παιδία να βρούμε το βουγιουκλάκη τώρα μέσα στη βδομάδα, μάλλον πέμπτη ή παρασκευή. θα προσπαθήσουμε για πριν τα χριστούγεννα και αν όχι για αρχές φεβρουαρίου. θα ενημερώσω με post αν οριστικοποιηθεί ημερομηνία. για όποιον άλλο ενδιαφέρεται να μου πει το όνομα του να το συμπληρώσω τώρα αλλιώς να πάει μετά στη γραμματεία της ιατροδικαστικής όπου και θα αφήσω τη λίστα με τα ονόματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

μήπως υπάρχει κάτι νεότερο παιδιά???Ο Βουγιουκλάκης είναι λίγο προβληματικός ορισμένες φορές όσον αφορά στη συννενόηση για τις άτυπες...αν δεχτεί άτυπη για δεκέμβριο,ας ενημερώσει κάποιος αν μπορεί emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μήπως ασχολείται κανείς μ' αυτό το θέμα ή το έχουμε εγκαταλήψει τελείως. Αντε βρε παιδιά εσείς που είστε εκεί στα Γίαννενα κάντε μια προσπάθεια να δώσουμε κανένα μάθημα παραπάνω, μήπως και τελειώσουμε ποτέ. Εμείς που είμαστε μακριά ελπίζουμε στη δική σας φιλοτιμία και προσπάθεια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.