Jump to content

ΑΤΥΠΗ ΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ 2 (ΓΙΑ ΣΤ' ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ)


vxri

Recommended Posts

καλησπέρα,

είμαι φοιτητής στο στ' έτος και προσπαθώ να φτιάξω με λίστα με όσους χρωστάνε τη βιολογία 2 για να κανονιστει μια άτυπη το φεβρουάριο (φαντάζομαι οι επί πτυχίο θα έχουν προβλημα για νοέμβριο).έχω ήδη μια λίστα με 20 ονόματα.

όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει μαζί μου με μήνυμα (ονοματεπώνυμο και αριθμός μητρώου).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σορυ που μπαινω σαν σφηνοπ_υτσα ρε παιδια,αλλα επειδη αλλοι εν καιρω δεν μου ειχαν δωσει απαντησεις σε αυτο το φορουμ...Εισαστε 6ο ετος,σας λειπει βιολογια 2 και ειστε και κοντα στο πτυχιο?Δεν θα σας ενοχλησω αλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σορυ που μπαινω σαν σφηνοπ_υτσα ρε παιδια,αλλα επειδη αλλοι εν καιρω δεν μου ειχαν δωσει απαντησεις σε αυτο το φορουμ...Εισαστε 6ο ετος,σας λειπει βιολογια 2 και ειστε και κοντα στο πτυχιο?Δεν θα σας ενοχλησω αλλο.

ναι γιατί σου κάνει εντύπωση??? δεν είσαι μάλλον στα γιάννενα αλλιώς θα ήξερες ότι σ' εμάς οι βιολογίες και οι βιοχημείες είναι κάτι σαν πτυχιακό.. βασικά αν ήταν στο χέρι τους θα ήταν πτυχιακό.. embomb

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περίμενε λίγο, δεν εχουν βγεί ακόμα τα αποτελέσματα απο τον Σεπτέμβριο...

ενοείται πως δεν κάνω καμιά κίνηση πριν βγει το μάθημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σορυ που μπαινω σαν σφηνοπ_υτσα ρε παιδια,αλλα επειδη αλλοι εν καιρω δεν μου ειχαν δωσει απαντησεις σε αυτο το φορουμ...Εισαστε 6ο ετος,σας λειπει βιολογια 2 και ειστε και κοντα στο πτυχιο?Δεν θα σας ενοχλησω αλλο.

ναι γιατί σου κάνει εντύπωση??? δεν είσαι μάλλον στα γιάννενα αλλιώς θα ήξερες ότι σ' εμάς οι βιολογίες και οι βιοχημείες είναι κάτι σαν πτυχιακό.. βασικά αν ήταν στο χέρι τους θα ήταν πτυχιακό.. embomb

Δεν αμφιβαλλω!Καλη επιτυχια

Υ.γ.πληροφοριακα ρωτησα για μια συζητηση που ειχα καποτε,δεν αφορα ειδικα εσας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγγνώμη αλλά οι επί πτυχίο δεν δίνουν όλα τα μαθήματα κανονικά το Γενάρη???

έχω ακούσει το αντίθετο. δηλαδή ότι για τους επι πτυχίο μπορεί να δοθεί συνήθως καμιά άτυπη. εμείς πάντως θα προσπαθήσουμε για μέσα δεκεμβρίου ή για αρχές φεβρουαρίου. αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου π.μ. με το όνομα σου να σε προσθέσω στη λίστα που κάνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελέσματα του σεπτεμβρίου έχουν βγει..

θα πάμε να τους βρούμε για άτυπη μέσα στη βδομάδα.

θα ενημερώσω με post για την ημερομηνία αν δεχτούν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από όσο με έχουν διαβεβαιώσει οι κύριοι κύριοι της Βιολογίας ..δεν δίνουν πλέον άτυπες εξετάσεις μέσα στο εξάμηνο!!

Αλλά από όσο έχω καταλάβει ..φάσκουν και αντιφάσκουν .Αφού τη μια δίνουν άτυπες και περνάνε κάποιοι άσχετοι "νύχτα" την βιολογία και την άλλη "χτυπιούνται" πως έχουν καταργήσει τις άτυπες εξετάσεις .

Ας αποφασίσουν επιτέλους για να ακολουθήσουν κοινή γραμμή για όλους τους φοιτητές!!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από όσο με έχουν διαβεβαιώσει οι κύριοι κύριοι της Βιολογίας ..δεν δίνουν πλέον άτυπες εξετάσεις μέσα στο εξάμηνο!!

Αλλά από όσο έχω καταλάβει ..φάσκουν και αντιφάσκουν .Αφού τη μια δίνουν άτυπες και περνάνε κάποιοι άσχετοι "νύχτα" την βιολογία και την άλλη "χτυπιούνται" πως έχουν καταργήσει τις άτυπες εξετάσεις .

Ας αποφασίσουν επιτέλους για να ακολουθήσουν κοινή γραμμή για όλους τους φοιτητές!!!! :antegeia:

Καλως ήλθατε στην Ιατρική Ιωαννίνων.

Εδω όπου το μέσο κρινεται ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.