Jump to content

Για επι πτυχιο φοιτητες...


doc bunny

Recommended Posts

Το μόνο που ξέρω είναι ότι και επίσημα κατοχυρώθηκε η εξεταστική μας στο διοικητικό που έγινε χθες.Για τις ημερομηνίες δεν έχω ιδέα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης από το τμήμα πέρασε ότι σε συνενόηση με τους καθηγητές μπορεί να δωθεί άτυπα οποιοδήποτε άλλο μάθημα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και όσο για αυτό που ρώτησες: Προτάθηκε από τον αγγελίδη και απ'ότι έμαθα έγινε δεκτό (δεν ήμουν παρών οπότε δεν ξέρω λεπτομέριες)

Σύμφωνα με τον καινούριο νόμο πλαίσιο επίσημα πτυχιακές δεν υπάρχουν και κάθε μάθημα περνιέται στο εξάμηνο του, τώρα αν θα το εφαρμόσουν αυτό, κανένας δεν ξέρει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά σήμερα απότι έμαθα από τη γραμματεία τον νοέμβριο θα δωθούν τα πτυχιακά αλλά δεν θα γίνει ορκομωσία για όσους τελειώνουν.. η ορκομωσία θα γίνει μετά την εξεταστική φεβρουαρίου...τώρα αυτό που μας μένει είναι να δεχτούν τις ημερομηνίες οι καθηγητές.. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λόγω του νόμου μου είπαν τώρα ευχομαι να αλλάξει κάτι.. παρακαλώ όσοι ακούσατε κάτι για τις ημερομηνίες που δέχτηκαν οι καθηγητές γράψτε τες για να μάθουμε και εμείς τα νεότερα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα και πάλι!Έχουμε καμία εξέλιξη;Να μάθουμε κι εμείς που είμαστε μακριά για να κανονίσουμε πότε θα ανέβουμε και για να μην διαβάζουμε στην τύχη!!Όποιος ξέρςι ημερομηνίες να μας τις πεί κι εμάς!!! empleaseempleaseempleaseemhelpemhelpemhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι παιδιά..όσο καθυστερεί αυτό χειροτερεύει η θέση όλων μας.

Και φυσικά ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους τρέχουν να κανονίσουν για όλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.