Jump to content

Ενεργοποίηση των windows...


Recommended Posts

emarup άσε, θα ανοίξω νέο topic όπως η Βαλεντίνα, θα ξέρει και η ίδια τότε να μου απαντήσει :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν εξασκηθειτε λιγο η επανεγκατασταση των γουιντοους ΜΑΖΙ με τα ΛΟΙΠΑ προγραμματα που χρειαζεστε δεν θα σας παρει πανω απο 2,5 ωρες!

ποιος ο λογος να ζειτε υπο πιεση για μερες;

λεπτομερειες θα γραψω εν καιρω σε αλλο φορουμ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν εξασκηθειτε λιγο η επανεγκατασταση των γουιντοους ΜΑΖΙ με τα ΛΟΙΠΑ προγραμματα που χρειαζεστε δεν θα σας παρει πανω απο 2,5 ωρες!

ποιος ο λογος να ζειτε υπο πιεση για μερες;

ΑΤ ΛΑΣΤ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν εξασκηθειτε λιγο η επανεγκατασταση των γουιντοους ΜΑΖΙ με τα ΛΟΙΠΑ προγραμματα που χρειαζεστε δεν θα σας παρει πανω απο 2,5 ωρες!

ποιος ο λογος να ζειτε υπο πιεση για μερες;

λεπτομερειες θα γραψω εν καιρω σε αλλο φορουμ!

Εγώ το κάνω σε 2 ώρες το πολύ. B) Το θέμα είναι ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση η loser XXL μπορεί να το λύσει σε 5' από το τηλέφωνο. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. Βάλε cd linux στο pc κ άνοιξέ το απο κει

2. Πέρνα τα αρχεία σου σε ένα φλασάκι ή σε εξωτερικό δίσκο

3. Ξαναπέρνα τα windows

Άτσα απάντηση! Αν πρότεινες να εγκαταστήσει τα λίνουξ θα σε πήγαινα περισσότερο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν εξασκηθειτε λιγο η επανεγκατασταση των γουιντοους ΜΑΖΙ με τα ΛΟΙΠΑ προγραμματα που χρειαζεστε δεν θα σας παρει πανω απο 2,5 ωρες!

ποιος ο λογος να ζειτε υπο πιεση για μερες;

λεπτομερειες θα γραψω εν καιρω σε αλλο φορουμ!

Εγώ το κάνω σε 2 ώρες το πολύ.

βαζεις και μικροσοφτ οφις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το greekmeds είναι αντίθετο στην πειρατεία και τα κάθε λογής παράνομα software

(πλαστικά γέλια)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το greekmeds είναι αντίθετο στην πειρατεία και τα κάθε λογής παράνομα software

(πλαστικά γέλια)

θα κανω μια προταση επ αυτου αλλαχου!

ειπε ο χρηστης Sui generis απο το phorum.gr!!(ενοτητα "Διαδικτυο")

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενναλακτική λύση για τέτοιες περιπτώσεις είναι να κρατάτε ένα αντίγραφο του λειτουργικού σας με όλα τα παρελκόμενα κάπου χρησιμοποιόντας εύκολα και απλά το Acronis True Image. Επίσης καλό είναι όταν παίρνετε ειδοποίηση για ενεργοποίηση, να την κάνετε για να μην τρέχετε την τελευταία στιγμή. Εάν την κάνετε μία φορά, η MS δίνει την δυνατότητα να μην την ξανακάνετε εάν σας ζητηθεί για δεύτερη φορά, κρατόντας backup το αρχείο wpa.dbl

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενναλακτική λύση για τέτοιες περιπτώσεις είναι να κρατάτε ένα αντίγραφο του λειτουργικού σας με όλα τα παρελκόμενα κάπου χρησιμοποιόντας εύκολα και απλά το Acronis True Image. Επίσης καλό είναι όταν παίρνετε ειδοποίηση για ενεργοποίηση, να την κάνετε για να μην τρέχετε την τελευταία στιγμή. Εάν την κάνετε μία φορά, η MS δίνει την δυνατότητα να μην την ξανακάνετε εάν σας ζητηθεί για δεύτερη φορά, κρατόντας backup το αρχείο wpa.dbl

για την γιαλαντζι ενεργοποιηση των βιστα ξέρω πολλααα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για την ιστορία του πράγματος, να σας πω ότι τελικά απευθύνθηκα σε τεχνικό.

Τηλεφωνικά δε διευθετήθηκε το θέμα και ως άσχετη θεώρησα καλό να μην πειραματιστώ περαιτέρω.

Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους όσους πρόθυμα βοήθησαν και με καθησύχασαν τη μέρα 0 της ενεργοποίησης του προϊόντος!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Θα μιλήσω με πολύ εξειδικευμένους τεχνολογικούς όρους, γι' αυτό παρακαλώ πολύ να απαντήσουν μόνο οι 'προχωρημένοι' γνώστες. emstupid

Εδώ και ένα μήνα έσκαγε ένα μπαλονάκι στην κάτω δεξιά γωνία της οθόνης, που έλετε 'ενεργοποίηση των windows, υπολείπονται ... μέρες'. :unsure:

Όλο το ανέβαλα, γιατί έκανα τη δουλειά μου και χωρίς αυτή την ενεργοποίηση. ;)

Σήμερα όμως, η αντίστροφη μέτρηση τέλειωσε και πρέπει να γίνει με το ζόρι ενεργοποίηση των windows, γιατί διαφορετικά δε βγάζει τίποτα στην επιφάνεια εργασίας! ! ! :o

Πήγα να την κάνω την ενεργοποίηση και πληκτρολογώ το κλειδί, που βρήκα κάτω απ' το λαπτοπ, αλλά δεν το δέχεται. emno Πήρα και τηλέφωνο, μπας και μου δώσουν άλλο κλειδί, αλλά δε βγαίνει οδηγός εγκατάστασης νέου κλειδιού. :(

Καμιά ιδέα μήπως γλιτώσω το αυριανό τρέξιμο σε τεχνικούς; emquestion

ΥΓ. Στη μάνα μου δεν το' πα, για να σας προλάβω.

Prominent Members σου λεει μετα οτι ειναι

και το κλειδι απο κατω του λαπτοπ ειναι κλειδι των windows οχι το κλειδι της ενεργοποιησης αυθεντικοτητας διοτι οπως κααταλαβες ειναι λιγοτερα τα νουμερα (η ποιο πολα δεν θυμαμαι) παντως δεν ειναι ο αριθμος των ψηφιων ιδιος

και σταματα να χρησιμοποιεις εξιδικευμενους ορους γιατι αρχιζω και ανησηχω για σενα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.