Jump to content

Ρούχα εφημερίας παιδιατρικά


dr.scrat

Recommended Posts

Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω ρούχα εφημερίας παιδιατρικά; Στο ίντερνετ βρήκα κάτι σάιτ με καταπληκτικά εφημεριακά που έχουν σχέδια looney tunes, betty boop κτλ. Δε θέλω να μπλέξω με παραγελίες on line,γι'αυτό αν γνωρίζει κανείς καμιά αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, θα με βοηθούσε. Πάντως, όπου ρώτησα γύρω απο το Παίδων, δεν έχουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα παραγγείλει, για μια φίλη μου, παιδιατρικά scrubs από το άμαζον. Ήρθαν σε μία εβδομάδα και ήταν πραγματικά τέλεια. Εγώ το μετάνιωσα γιατί στη συνέχεια έπρεπε να παραγγείλω για όλο το τμήμα της... (Εντάξει, δεν σε βοήθησα, αλλά τα θυμάμαι τα scrubs με ήρωες disney και μου φτιάχνουν τη διάθεση.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο Ελλαντα δεν υπαρχει και πολυ μεγαλη πιθανοτητα να βρεις.... καλυτερα μεσω amazon η μεσω e-bay .Αν δεν εισαι σιγουρη για τον τροπο πληρωμης πας σε μια τραπεζα και παιρνεις μια προπληρωμενη καρτα visa και κανεις την δουλεια σου ανετα !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ! Έχω πάρει από φόβο τις πιστωτικές, γιατί κατά καιρούς ανιχνεύεται spyware στον υπολογιστή μου (κι ας έχω antivirus). Αλλά η προπληρωμένη κάρτα είναι καλή ιδέα. Πάντως, όσοι πάτε Παιδιατρική, βάλτε Cherokee scrubs ή Tooniscrubs στο Google. Θα τα λατρέψετε! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το προβλημα με τα j ειναι οτι δεν εχουν καλτσακια >38 emcensored

και εγω ψαχνω για τη δουλεια και εχω καταβολευτει με τα ΑΒ (και του πουλιου το γαλα) που εχουν τα παντα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει ένα καλό μαγαζί με ρούχα, πίσω από το νοσοκομείο Ελπίς.... τα φέρνει από Ιταλία, είναι λίγο πιο ακριβά αλλά είναι πολύ καλύτερης ποιότητας και κρατάνε...δεν ξέρω αν θα έχει αυτό που ψάχνεις αλλά ρίξε μια ματιά...από Αλεξάνδρας στρίβεις δεξιά στη γωνία της ΓΑΔΑ, περνάς το Ελπίς στο αριστερό σου χέρι και είναι στο επόμενο τετράγωνο, πάλι στο αριστερό σου χέρι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.