Jump to content

Βοήθεια (πρωτοετής ιατρικής κρητης)


realistria

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Πέρασα στην Ιατρική Σχολή Κρήτης (1η επιλογη :) ) με το σύστημα των ομογενών, τα αποτελέσματα μας αργήσαν να βγουν και θα αρχίσω τα μαθήματα τη Δευτέρα 13.10.08. Έχασα κάποιες ώρες τις οποιες θέλω να αναπληρώσω.... πώς μπορώ να το κάνω αυτό? υπάρχουν βοηθήματα ή σημειώσεις για το σκοπό αυτό και που μπορώ να απευθυνθώ??? Η σχολή έχει ήδη αρχίσει τα μαθήματα?? :/

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις 6 χρόνια μπροστά σου να αναπληρώσεις, δες το λίγο ...ρεαλιστικά το θέμα και μην τρελαίνεσαι ακόμα δε μπήκες! Έχουν να δουν τα ματάκια σου...

Καλή δύναμη! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα και συγχαρητήρια...

Βασικά δε νομίζω πως υπάρχει κάποιος λόγος να αγχώνεσαι που θα χάσεις τα μαθήματα μιας εβδομάδας!...ούτε εργαστήρια δε γίνονται απ ότι θυμάμαι καλά την 1η εβομάδα...και σου μιλάω για τα εργαστήρια τα οποία είναι τα μόνα που παρακολουθούν σχεδόν όλοι οι φοιτητές...(είναι υποχρεωτικά βλέπεις...).Οκ...καταλαβαίνω βέβαια πως είσαι με τον ενθουσιασμό του πρωτοετή όπως ήμουν πέρυσι και εγώ αλλά σιγά σιγά θα δεις και θα διαπιστώσεις πως δεν είναι τόσο απαραίτητο να παρακολουθείς όλα τα μαθήματα όλες τις ώρες..έχεις μπροστά σου 6 χρόνια να παρακολουθήσεις μαθήματα και μαθήματα...και να αγχωθείς..μην το κάνεις λοιπόν από τώρα!!! ;). Καλή αρχή λοιπόν από την επόμενη εβδομάδα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές... :rolleyes: Ναι η αλήθεια ειναι ότι αγχώθηκα λίγο, αλλά αφου λέτε ότι προλαβαίνω και τα εργαστήτια, δεν υπάρχει λόγος. Ανυπομονώ να αρχίσω τα μαθήματα B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές... :rolleyes: Ναι η αλήθεια ειναι ότι αγχώθηκα λίγο, αλλά αφου λέτε ότι προλαβαίνω και τα εργαστήρια, δεν υπάρχει λόγος. Ανυπομονώ να αρχίσω τα μαθήματα B)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν αγαπητή συμφοιτήτρια, πρώτα πρώτα συγχαρητήρια... Ειμαι κ εγώ πρωτοετής στην ιατρική κρήτης κ έχω τις σημειωσεις από τα μαθήματα που έχουν γίνει μέχρι τώρα. Αν θές στείλε μου pm να σου πω ποιος είμαι κ να σου τις δώσω στη σχολή όταν έρθεις. Πάντως μην αγχώνεσαι γιατί τα περισσότερα που έχουμε πεί είναι εισαγωγικά εκτός από καποιοες εξαιρέσεις ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.