Jump to content

Γενέθλια αλλά ποιανού???


Profiterol

Recommended Posts

Όταν τα γενέθλιά μας πέφτουν καθημερινή, τα γιορτάζουμε το ΣΚ.

Κ αυτό για να προλάβουμε να κάνουμε όοοοολες αυτές τις ετοιμασίες που χρειάζονται για να περάσουν όοοοολοι υπέροχα! :)

Ε, οκ αυτή τη φορά δε θα τα ετοιμάσεις εσύ, αλλά εμείς στο φόρουμ! :rolleyes:

Λοιπόν,

είναι βράδυ κ το μόνο φως που έχεις είναι ότι σου προσφέρεται από τα αστέρια.

Έχεις παρκάρει κάπου το αυτοκίνητο κ προχωράς. Σκαρφαλώνεις σε ένα λόφο. Δεν έχει δέντρα κ ανεβαίνεις με προσοχή γιατί ψιλο-γλιστράει.

Φτάνεις σε μια αρκετά επίπεδη κορυφή. Ένα απαλό αεράκι δοκιμάζει να σε παρασύρει πιο πέρα. Το αισθάνεσαι κρύο αλλά φιλικό. Του λείπει το φεγγάρι του κ δίπλα σου βρίσκει νέα παρέα.

Κοιτάς προς το μέρος που σου σφυρίζει. Χιλιάδες φώτα μιας πόλης που δεν κοιμάται ποτέ, σαν αστέρια που έπεσαν κ δε σηκώθηκαν ή σαν μια άλλη πλευρά του καθρέπτη τους.

Βρίσκεις μια βολική θέση με καλή θέα κ κάθεσαι με τον άνεμο να χαμογελά.

Κ εκεί που νομίζεις ότι θα είσαι μόνη σου ακούς από μακριά αυτό:

κλικι

Η μουσική δυναμώνει μέχρι που βλέπεις .. ε..

εμάς! emcolgate

Με λαχταριστή τούρτα :rolleyes:

bdaycake.gif

Κ δωράκια :)

happy-birthday-with-presents.gif

Κ φρου φρου! ;)

BirthdayHat.gif

wearing_birthday_hat.gif

Κ ηχεία!!! :rolleyes:

speakers0fi1.jpg

Πωωωω θα γίνει της Πόπης λέμε!!! :anavwfwties::D

Σοφία-nerdanel ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

emrose

Πολλές επιτυχίες,

υγεία,

ναρκωτικά με (το) μέτρο

κ καλό σεξ!!!

Νομίζεις πως σε ξεχάσαμε? Τσου! :P Βάλαμε την Ηρεμία να αποπλανήσει τον Εκνευρισμό κ δε θα έρθει ρε σοοορυ. Μας είπε όμως να σου στείλουμε τις ευχές της κ θα τα πείτε κ από κοντά νεξτ τάιμ.

Σβήσε τα κεράκια κ κάνε μια ευχή.

Κ γρήγορα ε!

Γιατί…

funny-birthday.gif

έντιτ: Α ναι! Γενέθλια 25/09!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλυκακι μου λαχταριστο και θεομουρλο. . . Αχ, μου το 'χες εκπληξη ε? :P Στο προφιλ εχω βαλει την ημερομηνια της κολλητης και τη χρονια γεννησης του γιου μου γιατι ετσι. . . Γιατι θελω τα γενεθλια μου να τα θυμουνται οι αλλοι! Βεβαια κανω το εξης θεικο: μια βδομαδα πριν τους το υπενθυμιζω μην τυχον και το ξεχασουν και πληγωθω! :P

Φετος βεβαια δεν γιορτασα! Ετσι γιατι ετσι γουσταρω! B) Θα τα γιορτασω οποτε γω γουσταρω, οχι οποτε θυμηθηκε να σπασει τουτος ο σακκος πριν 25 χρονια! Ασε που απο τοτε ημανε σπαστικο μωρο και ηρθα προωρα σε τουτο το ντουνια... Τι το θελα? Μια χαρα τα περνουσα! :bloodomen: Οι καλυτεροι μας μηνες φιλοι μου!! Και να μην εχουμε τα "μυαλα" να τους θυμομαστε! :P Τις συναψεις μου μεσα :D Πηρα βεβαια τις ευχουλες μου φετος και με το παραπανω... Δυο μαλιστα απροσμενες που μου πλαταιναν το χαμογελο λιγο πιο πολυ αλα αφισα Black Dahlia! Ο ενας ηταν ο μαθηματικος μου του Λυκειου! Που με θυμηθηκε ο γλυκος μου! Βεβαια αυτος φταιει που μπηκα ιατρικη--οποτε παρολη την αγαπη που του εχω... τον εχω και ενα μικρουλακι αχτι :anavwfwties: --χιχι... Η αλλη ευχουλα ηρθε απο καποιον που δεν περιμενα να με θυμηθει. . . Ας ηταν και τυπικη. . . Εγω πολυ χαρηκα!!

Κατα τ' αλλα τα νευρα μου ειναι σαν ζαρτιερες μετα απο οργιο. . . Οσοι μιλαμε τακτικως ξερετε γιατι... Αλλα θα επανελθω μωρε...Κλαιν μαιν! :D

Για το Γλυκακι μου τι να πω?! Την εκανε τη μαμουνια της... Αχ ατιμουλικο. . . Τα τραγουδακια ολα που σου εχω στειλει στα αφιερωνω Ο-Λ-Α ψυχουλα. . . emkiss

Επι-τυχιες θελω!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το πτυχιο μου βασικα για να φυγω για εξωτερικο!!! Επιτελους! Απαλεφτιγκ πια αυτη η πολη!!!

Ναρκωτικα δεν χρειαζομαι---εχω ενδογενη παραγωγη μουρλας :bloodomen:

Sex is boring. . . οπως ειπε και ο Sid Vicious στην Nancy.....χιχιχι

Φου τα κερακια μου θα τα κανω οταν γινει αυτο το θαυματακι που θελω ;) . . . Μεχρι τοτε μοναχα αγκαλιες θελω και τιποτα αλλο!!!!!

Φιλια καρδουλα μου και ευχαριστω οσους με θυμηθηκανε με οποιον τροπο κι αν ηταν αυτος. . . Να ειστε ολοι ολοι καλα. . .

ΥΓ--το λοφακι ειναι δικο μου Γλυκακι. . . Κι αν το μοιραστω με καποιον θα πρεπει να μου υποσχεθει πως δε θα φυγει ποτε. . emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφάκι!!!! emcolgate

χρόνια πολλά και καλά!!!! :anavwfwties:

ότι επιθυμείς πεθερούλα μου!!!! :P

να σε χαιρόμαστε όλοι! να σε χαίρεται κι ο γιος σου!!! :wub:

υ.γ με λίγη καθυστέρηση οι ευχες....αλλά είναι γνωστό αυτό για μενα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και το συντομότερο να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!

s020.gif

k030.gif

k008.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οσες πιο πολλες φορες ευχομαστε , τοσο πιο πιθανο να πιασουν οι ευχες μας για αυτα που επιθυμει!! :P

καθε καλο, δυνατα για ολα! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Σοφία και καλά!Να είσαι πάντα χαρούμενη και υγιής τόσο εσύ όσο κι αυτοί που αγαπάς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλυκακι μου λαχταριστο και θεομουρλο. . . Αχ, μου το 'χες εκπληξη ε? :P Στο προφιλ εχω βαλει την ημερομηνια της κολλητης και τη χρονια γεννησης του γιου μου γιατι ετσι. . . Γιατι θελω τα γενεθλια μου να τα θυμουνται οι αλλοι! Βεβαια κανω το εξης θεικο: μια βδομαδα πριν τους το υπενθυμιζω μην τυχον και το ξεχασουν και πληγωθω! :P

Φετος βεβαια δεν γιορτασα! Ετσι γιατι ετσι γουσταρω! B) Θα τα γιορτασω οποτε γω γουσταρω, οχι οποτε θυμηθηκε να σπασει τουτος ο σακκος πριν 25 χρονια! Ασε που απο τοτε ημανε σπαστικο μωρο και ηρθα προωρα σε τουτο το ντουνια... Τι το θελα? Μια χαρα τα περνουσα! :bloodomen: Οι καλυτεροι μας μηνες φιλοι μου!! Και να μην εχουμε τα "μυαλα" να τους θυμομαστε! :P Τις συναψεις μου μεσα :D Πηρα βεβαια τις ευχουλες μου φετος και με το παραπανω... Δυο μαλιστα απροσμενες που μου πλαταιναν το χαμογελο λιγο πιο πολυ αλα αφισα Black Dahlia! Ο ενας ηταν ο μαθηματικος μου του Λυκειου! Που με θυμηθηκε ο γλυκος μου! Βεβαια αυτος φταιει που μπηκα ιατρικη--οποτε παρολη την αγαπη που του εχω... τον εχω και ενα μικρουλακι αχτι :anavwfwties: --χιχι... Η αλλη ευχουλα ηρθε απο καποιον που δεν περιμενα να με θυμηθει. . . Ας ηταν και τυπικη. . . Εγω πολυ χαρηκα!!

Κατα τ' αλλα τα νευρα μου ειναι σαν ζαρτιερες μετα απο οργιο. . . Οσοι μιλαμε τακτικως ξερετε γιατι... Αλλα θα επανελθω μωρε...Κλαιν μαιν! :D

Για το Γλυκακι μου τι να πω?! Την εκανε τη μαμουνια της... Αχ ατιμουλικο. . . Τα τραγουδακια ολα που σου εχω στειλει στα αφιερωνω Ο-Λ-Α ψυχουλα. . . emkiss

Επι-τυχιες θελω!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το πτυχιο μου βασικα για να φυγω για εξωτερικο!!! Επιτελους! Απαλεφτιγκ πια αυτη η πολη!!!

Ναρκωτικα δεν χρειαζομαι---εχω ενδογενη παραγωγη μουρλας :bloodomen:

Sex is boring. . . οπως ειπε και ο Sid Vicious στην Nancy.....χιχιχι

Φου τα κερακια μου θα τα κανω οταν γινει αυτο το θαυματακι που θελω ;) . . . Μεχρι τοτε μοναχα αγκαλιες θελω και τιποτα αλλο!!!!!

Φιλια καρδουλα μου και ευχαριστω οσους με θυμηθηκανε με οποιον τροπο κι αν ηταν αυτος. . . Να ειστε ολοι ολοι καλα. . .

ΥΓ--το λοφακι ειναι δικο μου Γλυκακι. . . Κι αν το μοιραστω με καποιον θα πρεπει να μου υποσχεθει πως δε θα φυγει ποτε. . emrose

Χρόνια πολλά!!! Επιτυχίες πολλές, σύντομα πτυχίο, αγάπη, δημιουργία! Με αγάπη από το νέο μέλος που τόσο όμορφα υποδέχθηκες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D

1000000000000 ευχαριστω παιδια!!!

@dikaios: εγω ειμαι αυτη?! :bloodomen:

@Annie: καλο ξεκινημα και μην ακους τπτ και κανεναν κλαψομιρλα! :)

απο ενα φιλακι σ' ολους! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν... εγώ διάβασα μόνο το 1ο ποστ... από το 2ο μόνο μια γραμμή.... τηλέφωνο προσπάθησα να σε πάρω... οπότε είτε έχεις είτε δεν έχεις.. είμαι οκ! Φιλάκια... (..και χρόνια πολλά!??)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@dikaios: εγω ειμαι αυτη?! :bloodomen:

@Annie: καλο ξεκινημα και μην ακους τπτ και κανεναν κλαψομιρλα! :)

απο ενα φιλακι σ' ολους! emkiss

nedanel ακόμα δε σε εχω ψυχολογίσει και δε σε εχω καταλάβει!!

Μου εχεις ξεφυγει κατα καποιο τροπο και προσπαθω να βρω κατι σταθερο "επανω σου" απο το οποιο θα πιαστω, για να ειμαι σε θεση να κρινω τα λεγομενα σου!! Καταλαβες?

Και Annie καλα σου λεει μην ακους κανεναν, μονο εμενα θα ακους...ενταξειιι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε οργιο! :lol:

σαν τα εγχωρια celebrities,που προσπαθουν να διαφυλαξουν ντεμεκ την προσωπικη τους ζωη και τελικα ολα τα μαθαινουν οι paparazzi! :P

αφου τις θες και δημοσια τις ευχουλες,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

emrose

αναλυτικα τα ειπαμε ανημερα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@dikaios: εγω ειμαι αυτη?! :bloodomen:

@Annie: καλο ξεκινημα και μην ακους τπτ και κανεναν κλαψομιρλα! :)

απο ενα φιλακι σ' ολους! emkiss

nedanel ακόμα δε σε εχω ψυχολογίσει και δε σε εχω καταλάβει!!

Μου εχεις ξεφυγει κατα καποιο τροπο και προσπαθω να βρω κατι σταθερο "επανω σου" απο το οποιο θα πιαστω, για να ειμαι σε θεση να κρινω τα λεγομενα σου!! Καταλαβες?

Και Annie καλα σου λεει μην ακους κανεναν, μονο εμενα θα ακους...ενταξειιι?

...Εντάξειιιι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν... εγώ διάβασα μόνο το 1ο ποστ... από το 2ο μόνο μια γραμμή.... τηλέφωνο προσπάθησα να σε πάρω... οπότε είτε έχεις είτε δεν έχεις.. είμαι οκ! Φιλάκια... (..και χρόνια πολλά!??)

ωχ--τωρα το δα... σορρυζ μπουμπουκα... ειμαι σε κατασταση πανικ!!!! Θα τα πουμε αλλη ωρα emrose

@dikaios: εγω ειμαι αυτη?! :bloodomen:

@Annie: καλο ξεκινημα και μην ακους τπτ και κανεναν κλαψομιρλα! :)

απο ενα φιλακι σ' ολους! emkiss

nedanel ακόμα δε σε εχω ψυχολογίσει και δε σε εχω καταλάβει!!

Μου εχεις ξεφυγει κατα καποιο τροπο και προσπαθω να βρω κατι σταθερο "επανω σου" απο το οποιο θα πιαστω, για να ειμαι σε θεση να κρινω τα λεγομενα σου!! Καταλαβες?

Χμ.... καλε εγω ειμαι ανοιχτο βιβλιο που λενε... δεν εχει και τιποτα να ψυχολογησεις.. μουαχαχα... Απλα, οπως εχω πει 9234974374 φορες, ειμαι [οπως ολοι ειμαστε] πολλοι εαυτοι και πολλες προωπικοτητες ταυτοχρονα... Αρνουμαι να μπω σε καλουπια και σε ταμπελες... Αλλες φορες ειμαι μελαγχολικα ευασιθητη και αλλες μουρλη και εχω νευρα... Κατα τ' αλλα ειναι ωραιο να σου λενε οτι εχεις το "μυστηριο" των πυραμιδων... μα οχι και τον "ογκο" αυτων! :bloodomen:

βρε οργιο! :lol:

σαν τα εγχωρια celebrities,που προσπαθουν να διαφυλαξουν ντεμεκ την προσωπικη τους ζωη και τελικα ολα τα μαθαινουν οι paparazzi! :P

αφου τις θες και δημοσια τις ευχουλες,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

emrose

αναλυτικα τα ειπαμε ανημερα ;)

Να ναι καλα το Γλυκακι... Κατα τ' αλλα εγω θελω ευχουλες και δωρακια απο κοντα... Και οταν λεω "δωρακια" εννοω μια αγκαλιτσα απο το δωρακι μου ρε!! μακιαζ emkiss [ακομα να πιασω το μπουκι...μουαχαχαχα]

emrose to all!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφακι εγω τωρα το είδα.. Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα..και ήρεμα..και γεματα αγάπη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.