Jump to content

Παρακολούθηση μαθήματος παλαιότερου εξαμήνου


smile:)

Recommended Posts

Καλησπέρα! Να ρωτήσω...μήπως γνωρίζει κάποιος πως και πότε θα πρέπει να δηλώσω ότι θέλω να παρακολουθήσω τα εργαστήρια του μυοσκελετικού ενώ ανήκω σε μεγαλύτερο έτος για να είμαι σίγουρη ότι δε θα με αφήσουν έξω από τις λίστες με τους φοιτητές που θα το παρακολουθήσουν;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Πήγαινε και δήλωσέ το στον Τομέα Μορφολογίας.ακόμη κι αν δεν έχει ή γραμματέας τις λίστες , θα ξέρει να σου πει ποιον να βρεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΙΑ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ... ΕΚΕΙ ΕΓΩ ΔΗΛΩΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΛΑΧΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΦΕΤΟΣ!!!

"Mαράκι" να υποθέσω είναι η κυρία Μαρία η βοηθός του Σιατίτσα έτσι; :lol: Οκ...σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΙΑ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ... ΕΚΕΙ ΕΓΩ ΔΗΛΩΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΛΑΧΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΦΕΤΟΣ!!!

Χαχαχαχα! Λες και μιλάμε για καμιά κοπελίτσα 20-25 χρονών! :P:lol:

"Mαράκι" να υποθέσω είναι η κυρία Μαρία η βοηθός του Σιατίτσα έτσι; :lol: Οκ...σε ευχαριστώ πολύ!

Bingo! emcolgate

Α...sorry αλλά μου έρχονται ένα ένα...πότε πρέπει να το δηλώσω;

Bρε 'συ, να σου κάνω μια ερώτηση; Υποθέτω ότι για να ρωτάς τόοοοσα πραγματα εδώ στο γμ, που είναι κυρίως πρακτικής φύσεως (όχι κάτι εξεζητημένο δλδ) ή δεν είσαι Ηράκλειο ή δεν μπορείς να ανεβαίνεις συχνά στη σχολή για να τις λύνεις η ίδια τις απορίες σου! Δεν ξέρεις, όμως, κάποιον που να πηγαίνει στη σχολή ώστε να του ζητήσεις σαν χάρη να πάει να κοιτάξει -αντί για 'σενα- τι θα γίνει με το ένα ή με το άλλο θέμα; Για να έχεις την καλύτερη δυνατή ενημέρωση δλδ, όχι τπτ άλλο! ;) Τώρα όσον αφορά τα εργαστήρια, δευτεροετής είσαι, δε θυμάσαι από πέρσι πότε είχατε δηλώσει τα ονοματά σας για αυτά; :splaaaats::P:lol: Πάντως αν θυμάμαι καλά :huh: , οι λίστες φτιάχνονται αφού αρχίσει το εξάμηνο και γίνει και το πρώτο μάθημα, γτ ποτέ η πρώτη βδομάδα δεν έχει εργαστήριο, και θυμάμαι το Σιατίτσα όταν πρωτομπήκε στο αμφιθέατρο να μας το λέει -στο τέλος- ο ίδιος να αρχίσουμε να γραφόμαστε σιγά σιγά στις λίστες για να καθοριστούν οι ομάδες!

Καλό απόγευμα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα...δεν είναι οτι είμαι μακριά απ το Ηράκλειο ή οτι δεν πηγαίνω συχνά στη σχολή...απλά είναι γενικά το στυλ μου αυτό...σκάω γάιδαρο σ αυτά τα ζητήματα...μου το έχουν ξαναπεί... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.