Jump to content

Έναρξη μαθημάτων για πρωτοετείς


Champ

Recommended Posts

Αν περιμένεις από το site σώθηκες...

Κάτι άκουστηκε για 1η οκτώβρη από κάτι πρωτοετά που είδα, διαφορετικά σίγουρα στις 6 (λογικά πάντα)

πάρε ένα τηλέφωνο στην γραμματεία να τπ επιβεβαιώσεις

συνήθως πρώτα αρχίζουν ιστολογία και χημεία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει άλλες δουλειές ο Φάνης :D:P ?

Ε ναί το θέμα είναι να ξέρω ακριβώς για να πάω, δεν είμαι από Yan. Πήρα σήμερα στην γραμματεία και δεν ήξερε σίγουρα :S

Τεσπα :|

offtopic, Skaribas βλέπω ε :P ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν εξαιρέσουμε ότι εξαιτιας τους έσπασα τα γυαλιά μου πέρσυ (μα πολύ ξύλο ρε παιδί μου αυτή η συναυλία) ναι είμαστε fan :P και έχουμε και fan κλαμπ στη σχολή παρακαλώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όποιον ενδιαφέρεται ακόμα.. :P

Παρασκευή 3/10 κάναμε το πρώτο μάθημα Ιστολογία-Εμβρυολογία. Όποιος το βλέπει αυτό, ήταν στο μάθημα και κρατούσε σημειώσεις, ας μου πεί :Ρ

Αν θυμάμαι καλά Δευ-Τετ-Παρ 12-14 θα έχουμε Ιστολ-Εμβρ. Χημεία αρχίζουμε 8/10 μάθημα(δε θυμάμαι την ώρα). Εγγραφές έχουν αρχίσει για το εργαστήριο χημείας. Αυτά.

.. Κωλοβροχή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όποιον ενδιαφέρεται ακόμα.. :P

Παρασκευή 3/10 κάναμε το πρώτο μάθημα Ιστολογία-Εμβρυολογία. Όποιος το βλέπει αυτό, ήταν στο μάθημα και κρατούσε σημειώσεις, ας μου πεί :Ρ

Αν θυμάμαι καλά Δευ-Τετ-Παρ 12-14 θα έχουμε Ιστολ-Εμβρ. Χημεία αρχίζουμε 8/10 μάθημα(δε θυμάμαι την ώρα). Εγγραφές έχουν αρχίσει για το εργαστήριο χημείας. Αυτά.

.. Κωλοβροχή.

Καλώς ήρθες στα Γιαννενα που βρεχει ΜΟΝΟ 2 φορες το χρόνο, απλά η πρώτη φορά ξεκινά τον Οκτώβριο και τελειώνει τον Μάρτιο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.