Jump to content

Άτυπη εξεταστική για Νευρολογία


gksurfer_275

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους..

Μετά από μία πρόχειρη κουβέντα με τον Κο Λαγό προέκυψε μία πιθανότητα για άτυπη προφορική εξέταση

στη Νευρολογία. Ας μαζευτούμε όσοι τη χρωστάμε (επί πτυχίω) για να μπορέσουμε να δώσουμε ένα νούμερο

στον καθηγητή. Παρακαλώ να επικοινωνήσετε μαζί μου (στο 6974141105 Γιώργος) όσοι ενδιαφέρεστε το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 29/9.

Θα συναντηθώ με μία συμφοιτήτρια στο Κυληκείο της σχολής την Τρίτη και λογικά θα πάμε στον καθηγητή να κανονίσουμε μια ημερομηνία κοντά στα τέλη του Οκτώβρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια χαρά σε όλους..

Μετά από μία πρόχειρη κουβέντα με τον Κο Λαγό προέκυψε μία πιθανότητα για άτυπη προφορική εξέταση

στη Νευρολογία. Ας μαζευτούμε όσοι τη χρωστάμε (επί πτυχίω) για να μπορέσουμε να δώσουμε ένα νούμερο

στον καθηγητή. Παρακαλώ να επικοινωνήσετε μαζί μου (στο 6974141105 Γιώργος) όσοι ενδιαφέρεστε το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 29/9.

Θα συναντηθώ με μία συμφοιτήτρια στο Κυληκείο της σχολής την Τρίτη και λογικά θα πάμε στον καθηγητή να κανονίσουμε μια ημερομηνία κοντά στα τέλη του Οκτώβρη.

Μια και το προτείνατε παιδιά για τέλη οκτώβρη μήπως να το βαζαμε νοέμβρη μαζί και με τα πτυχιακά για να χουμε λίγο πιο μαζεμένες τις ημερομηνίες?...Σας είπε ο Κος Λαγός αν θα ναι προφορική ή γραπτή η εξέταση,εκείνος θα εξετάσει κλπ???? :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Κανονίστηκε η ημερομηνία για τις 24/10 (Παρασκευή). Πριν πάμε όμως στον καθηγητή πρέπει να ετοιμαστεί η λίστα με τους υποψήφιους προς εξέταση.

Παρακαλώ στείλτε σε reply τα ονόματά σας και τους Α.Μ. Προσπάθησα να στείλω σε όσους μου έστειλαν μνμ.

Οσο πιο γρήγορα συγκροτηθεί η λίστα τόσο καλύτερα για να σιγουρευτεί η εξεταστική το συντομότερο δυνατό.

Κουτσουδάκης Γεώργιος Α.Μ. 3485 (πτυχίο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μήπως μπορεί κάποιος να μου πει την ύλη νευρολογίας??ευχαριστώ

Δεν ξέρω ακριβώς την ύλη αλλά στην προφορική εξέταση άκουσα ότι εστιάζονται στα κλινικά..

Δηλαδή ρωτάνε κυρίως γύρω από παθήσεις όπως εγκεφαλικά, Σ.Κ.Π., επιληψία κ.λ.π.

Μη σε πάρω και στο λαιμό μου όμως. Εγώ θα τα κοιτάξω όλα καλού κακού αλλά θα επικεντρωθώ

στα θέματα που αφορούν κυρίως την κλινική νευρολογία στην πράξη.

Η εξέταση θα είναι προφορική.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονίστηκε η ημερομηνία για τις 24/10 (Παρασκευή). Πριν πάμε όμως στον καθηγητή πρέπει να ετοιμαστεί η λίστα με τους υποψήφιους προς εξέταση.

Παρακαλώ στείλτε σε reply τα ονόματά σας και τους Α.Μ. Προσπάθησα να στείλω σε όσους μου έστειλαν μνμ.

Οσο πιο γρήγορα συγκροτηθεί η λίστα τόσο καλύτερα για να σιγουρευτεί η εξεταστική το συντομότερο δυνατό.

Κουτσουδάκης Γεώργιος Α.Μ. 3485 (πτυχίο)

Μαρογιαννη Χρυσα Α.Μ. 3854

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονίστηκε η ημερομηνία για τις 24/10 (Παρασκευή). Πριν πάμε όμως στον καθηγητή πρέπει να ετοιμαστεί η λίστα με τους υποψήφιους προς εξέταση.

Παρακαλώ στείλτε σε reply τα ονόματά σας και τους Α.Μ. Προσπάθησα να στείλω σε όσους μου έστειλαν μνμ.

Οσο πιο γρήγορα συγκροτηθεί η λίστα τόσο καλύτερα για να σιγουρευτεί η εξεταστική το συντομότερο δυνατό.

Κουτσουδάκης Γεώργιος Α.Μ. 3485 (πτυχίο)

Κουσουνάδη Μαρία Α.Μ. 3804 (πτυχίο)

Είναι σιγουρη η ημερομηνία της εξέτασης;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονίστηκε η ημερομηνία για τις 24/10 (Παρασκευή). Πριν πάμε όμως στον καθηγητή πρέπει να ετοιμαστεί η λίστα με τους υποψήφιους προς εξέταση.

Παρακαλώ στείλτε σε reply τα ονόματά σας και τους Α.Μ. Προσπάθησα να στείλω σε όσους μου έστειλαν μνμ.

Οσο πιο γρήγορα συγκροτηθεί η λίστα τόσο καλύτερα για να σιγουρευτεί η εξεταστική το συντομότερο δυνατό.

Κουτσουδάκης Γεώργιος Α.Μ. 3485 (πτυχίο)

Γιαννοπουλου Σωτηρια Α.Μ. 3823

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονίστηκε η ημερομηνία για τις 24/10 (Παρασκευή). Πριν πάμε όμως στον καθηγητή πρέπει να ετοιμαστεί η λίστα με τους υποψήφιους προς εξέταση.

Παρακαλώ στείλτε σε reply τα ονόματά σας και τους Α.Μ. Προσπάθησα να στείλω σε όσους μου έστειλαν μνμ.

Οσο πιο γρήγορα συγκροτηθεί η λίστα τόσο καλύτερα για να σιγουρευτεί η εξεταστική το συντομότερο δυνατό.

Κουτσουδάκης Γεώργιος Α.Μ. 3485 (πτυχίο)

δηλωσε και μια φιλη μου γιατι δεν εχει ιντερνετ...Ματσουκα Ελευθερια ΑΜ 3490 . ειναι σιγουρα προφορικα?μονο ο λαγος?δλδ τις ερωτησεις του?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά είναι σίγουρη η ημερομηνία???αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει είναι ανάγκη..ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν...είναι σίγουρα προφορικά και σίγουρα με τον καθηγητή και όχι τον Λαγό.

Για την ημερομηνία δυστυχώς ακόμη δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να πάει νωρίτερα ή αργότερα?

Τέλοσπάντων...καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι κάπως πολύπλοκα, όμως είχαμε 3 βδομάδες να το οργανώσουμε το συγκεκριμένο θέμα, είναι κρίμα να χαλάει λόγω κακών συννενοήσεων την τελευταία βδομάδα...

Πότε θα ξέρουμε σίγουρα? Θυμίζω ότι η Τρίτη μετά τις 24 είναι αργία...εν πάσει περιπτώση όσο πιο σύντομα μάθουμε κάτι

επιβεβαιωμένο κι έγκυρο, τόσο το καλύτερο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά ακόμα να ξέρουμε σίγουρα για την ημερομηνία?και πότε έχουν σκοπό να μας το ανακοινώσουν?έγω πήρα την γραμματεία κ δεν ξέρει τίποτα..είμαστε και κάτι χιλιόμετρα μακριά.. embomb

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν παιδιά έχουμε και λέμε...

Θα εξετάσει την Παρασκευή 24/10 ο Κος Λαγός. Για την ώρα δεν είπε τίποτα "ελάτε εσείς και εγώ εδώ θα είμαι" οπότε

ραντεβού όλοι έξω από το γραφείο του στο νοσοκομείο στις 10:00.

Πολύ σημαντικό είναι όσοι έλθουν να έχουν περάσει τις προόδους. "Αλλιώς να μην έρθουν" είπε.

Από ότι καταλαβαίνω όμως οι περισσότεροι (κι εγώ) τις χρωστάμε. Θα πάω την Τετάρτη στο γραφείο του και

θα δω τι θα μπορέσω να κανονίσω αλλά το επίσημο είναι να τις έχουν περάσει αυτοί που θα το δώσουν.

Να ξέρετε ακόμα ότι κάποια άτομα που δε θα μπορέσουν να το δώσουν την Παρασκευή κανόνησαν να το δώσουν την Τετάρτη στις 29/10.

Είναι ήδη 5-6 άτομα οπότε μοιραζόμαστε σχεδόν στη μέση και ας μην μπερδεφτούμε οι υπόλοιποι. Η ημερομηνία είναι όπως ήταν στην αρχή.

Θέλω να τονίσω ότι ο Κος Λαγός με καλή θέληση μας παραχωρεί μια άτυπη εξεταστική (με την άδεια του Καθηγητή φυσικά) και

καλό είναι να μην καταχραστουμε την καλοσύνη του με απαιτήσεις την τελευταία στιγμή του τύπου 'θέλω κι εγώ την Τετάρτη ' ή "εμένα άλλη μέρα με βολεύει"

Αυτό το τελευταίο για όσους παραπονέθηκαν για μη καλή οργάνωση. Προσπάθησα να ενημερώσω για την άτυπη ώστε να έχουν όσο περισσότεροι γίνεται

την ευκαιρία να το δώσουν γιατί καταλαβαίνω πώς είναι να χρωστάς μαθήματα και να χάνεις άτυπες εξεταστικές επειδή δεν σε ενημέρωσαν.

Ας κοιτάμε όλοι να συνεννοούμαστε καλύτερα και να συντονιζόμαστε για το κοινό μας συμφέρον και ας αφήσουμε τα πικρόχολα σχόλια

για συναδέλφους πουθέλουν μόνο να βοηθήσουν. Αυτά.

Παρακαλώ για άλλη μια φορά να συντονιστούμε όλοι και περιμένω να δώ σύντομα απαντήσεις για το θέμα των προόδων. Αλλιώς θα βρεθούμε όλοι

έξω από το γραφείο του Κου Λαγού την Παρασκευή στις 10:00.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημέρα.υπάρχει κανένα θεματάκι που να άρεσει ιδιαίτερα στον κ.Λαγό?μήπως ξέρει κανείς?η γενικά τι ρωτάει συνήθως?? ευχαριστώ εκ των προτέρων

καλό διάβασμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.