Jump to content

Συνέδριο Νευροχειρουργικής


*maria*

Recommended Posts

Στη σχολή μας είδα πρόσφατα μία ανακοίνωση για ένα Συνέδριο Νευροχειρουργικής 3-4 Οκτωβρίου... αλλά είναι Μετεκπαιδευτικό(αν θυμάμαι καλά, αυτό έγραφε..)

Αυτό σημαίνει ότι μπορούν να το παρακολουθήσουν μόνο όσοι έχουν πάρει το πτυχίο τους?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Το σεμινάριο απευθύνεται κυρίως σε γιατρούς με ενδιαφέροντα στη νευροχειρουργική αλλά είναι ανοιχτό και για φοιτητές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Το σεμινάριο απευθύνεται κυρίως σε γιατρούς με ενδιαφέροντα στη νευροχειρουργική αλλά είναι ανοιχτό και για φοιτητές.

Δε ξέρω για σας πάντως εγώ σκέφτομαι να ξεκουραστώ αυτές τις μέρες που μου απομένουν μέχρι την αρχή του νέου εξαμήνου... :P ...το τελευταίο που θα περνούσε από το μυαλό μου μετά από μια τόσο κουραστική εξεταστική είναι να παρακολουθήσω συνέδριο... :rolleyes:emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Το σεμινάριο απευθύνεται κυρίως σε γιατρούς με ενδιαφέροντα στη νευροχειρουργική αλλά είναι ανοιχτό και για φοιτητές.

Δε ξέρω για σας πάντως εγώ σκέφτομαι να ξεκουραστώ αυτές τις μέρες που μου απομένουν μέχρι την αρχή του νέου εξαμήνου... :P ...το τελευταίο που θα περνούσε από το μυαλό μου μετά από μια τόσο κουραστική εξεταστική είναι να παρακολουθήσω συνέδριο... :rolleyes:emkafes

Καλά ρε παιδί μου,δε θα τους βάλουν να κάνουν και τη λάντζα του συνεδρίου....

Όποιος θέλει μπορεί να περάσει να πάρει μια ιδέα , δεν είναι και τόσο κουραστικό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Το σεμινάριο απευθύνεται κυρίως σε γιατρούς με ενδιαφέροντα στη νευροχειρουργική αλλά είναι ανοιχτό και για φοιτητές.

Δε ξέρω για σας πάντως εγώ σκέφτομαι να ξεκουραστώ αυτές τις μέρες που μου απομένουν μέχρι την αρχή του νέου εξαμήνου... :P ...το τελευταίο που θα περνούσε από το μυαλό μου μετά από μια τόσο κουραστική εξεταστική είναι να παρακολουθήσω συνέδριο... :rolleyes:emkafes

Καλά ρε παιδί μου,δε θα τους βάλουν να κάνουν και τη λάντζα του συνεδρίου....

Όποιος θέλει μπορεί να περάσει να πάρει μια ιδέα , δεν είναι και τόσο κουραστικό...

Δεν έχεις ακούσει δηλαδή για την "πνευματική" κόπωση; emforeio δεν υπάρχει μόνο η σωματική...και μετά από μια εξεταστική συνήθως η "πνευματική" κόπωση είναι αυτή που έχει συσσωρευτεί. Τελοσπάντων..καλά κάνει η κοπέλα και ρωτάει...όσες εμπειρίες αποκτά ο καθένας τόσο καλύτερος γίνεται ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.