Jump to content

Nα σας αποχαιρετήσω και εσάς από απόψε


Englishman in New York

Recommended Posts

Μιας και αύριο δίνω μάθημα και θα επικρατεί μια τρέλα και δε θα ξέρω ποιόν θα πρωτοαποχαιρετώ και μιας και θα κάνω κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα να ξαναγράψω γιατί εκεί προβλέπεται να μου πέσουν πολλά μαζί και πρέπει να κάνω focus :P , είπα να σας αποχαιρετήσω και εσάς από απόψε, μέχρι να επανέλθω φυσικά!! :bloodomen:

Να προσέχετε όλοι και ειδικότερα

το δίδυμο δωράκι-σοφάκι διότι η πρώτη είναι η καλύτερη φίλη του εαυτού της και η δεύτερη μου έχει πετάξει την ατάκα ''πες μου για 'σένα'' και αυτά αρκούν για εμένα και τα δεδομένα μου να αγαπώ :lol:

η κατερίνα οπωσδήποτε! Αν και εμείς θα τα ξαναπούμε πάλι με το καλό τον Οκτώβρη άμα έρθεις προς τα μέρη μας τελικά :rolleyes:

η ινβίτρο που πιστεύω πως μας ρίχνει κλεφτές ματιές και χαζογελάει με τις βλακείες μας.. emblush Κυρίως γτ μου έμαθε 2-3 πράματα για το πώς λειτουργεί ο πλανήτης Γη(και τώρα ο doctcom πάλι θα αναρωτιέται αν είμαι άλιεν :P ) και επειδή με εμπιστεύτηκε..

ο Λάμπρος!! Που τόσο με έχει βοηθήσει με το θέμα των κατατακτηρίων και με έχει στηρίξει με τον τρόπο του.. emrose

η βαλεντινούλα emblush

η piscesKCL emrose

ο doctcom [emthaumasmos]

ο σλιπ

ο μιχάλης

η στελλίτσα-αδυναμία

ο βασίλης που θα γίνει κατά τη γνώμη μου από τους καλύτερους γιατρούς και εύχομαι και εσένα να σε φέρει η ζωή σύντομα στα μέρη μας ;) [επίσης το ρολόι τα σπάει!! θα έχω να το λέω!!]

ο γιαννάκης μου!!ξέρει αυτός ;)

ο μπορν γτ είναι ο μπορν

η ιωάννα.. που τόσο χαίρομαι που είναι καλά.. χρωστάω κάτι από παλιά, πριν φύγει το έτος θα το χεις αν θα θες.

η μαρία.. που για μένα δεν ήταν ποτέ μαφία, αλλά μόνο the bride.. η οποία μαρία είναι η μόνη που δεν έχει ανάγκη να την προσέχει κανείς σας, αλλά θέλω να την προσέχετε όλοι σας! αλλιώς πώς θα με τρομάζουν εξίσου η σιωπή της και τα αμήχανα χαμόγελά της..

και κυρίως κυρίως κυρίως.. ΤΟ ΣΗΛΙΑΚΙ!! Αυτό το υπέροχο πλάσμα, παρεξηγημένο, που η καλή μας τύχη θεωρώ την έκανε να γουστάρει αυτή την περίοδο της ζωής της να καίγεται στο πισι και να σχολιάζει το σύμπαν, αυτό το πλάσμα που όταν βλέπει κάτι στραβό τρελαίνεται και αρχίζει να πατάει 5 φορές κάθε σύμφωνο, 10 κάθε φωνήεν, χώνει, βρίζει, λέει και κανά καλό λογάκι πού και πού, αυτό το πλάσμα που είναι το μοναδικό σε υ-φ-ή-λ-ι-ο που δε με νοιάζει να δείχνω πικτζ(LOL) να ανοίγομαι να εκτίθεμαι και αυτή να κρύβεται όπου γουστάρει και να κάνει τα δικά της σχόλια και που θεωρώ πως είναι ένας υπέροχος άνθρωπος κι ας μην ξέρω τπτ απολύτως για αυτήν!! Να μου προσέχετε το ΣΗΛΙΑΚΙ!!! emroseemkiss [σηλιάκι άμα θυμηθείς ζήτα τα θέματα σε χημεία 2 και βιολογία 2 που απομένουν στην εξεταστική αυτή]

Και εννοείται και όλοι οι υπόλοιποι..

Χαίρομαι πολύ που αν και φεύγω πολύ απογοητευμένος από τους ανθρώπους γενικώς και ειδικώς και δεν το κρύβω κιόλας, δε φεύγω καθόλου απογοητευμένος από εσάς, είτε σας γνωρίζω από κοντά, είτε έχετε υπάρξει σημαντικά κομμάτια της ''ζωής'' μου, είτε μου είστε άγνωστοι.. και ξέρω πως δε σας πειράζει που κάποιους σας λέω με τα μικρά σας, γτ πώς να το κάνουμε.. υπάρχει μια Α οικειότητα αχαχα [εμσφυρίζωανήξερα]

πολλά φιλιά σε όλους

θα επανέλθω το συντομότερο δυνατό!

και κλείνω με το καλύτερο:

Λιλ, σου έρχομαι! :)emsos

Αφιερωμένο σε όλους!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη επιτυχια στα πρακτικα , ξερω οτι θα τα αντιμετωπισεις οχι με απλη περατωση αλλα με θριαμβευτικη εισοδο και εξοδο.

καλη τυχη στα θεωρητικα , ξερω οτι θα τα βρεις ολα μπροστα σου , σε λιγο η σε περισσοτερο χρονο , δεν εχει τοσο μεγαλη σημασια ο χρονος , γιατι τα θελεις και ανθρωπος που γουσταρει να ειναι ευτυχισμενος θα γινει ευτυχισμενος ακομη κι αν περασει δυσκολες περιοδους.

αυτες τις μερες διαβαζω ενα βιβλιο, να ξερες ποσο σε συνδυασα στη σκεψη μου με τον ηρωα, ενα πλασμα τρυφερο .

να βρεις την Γουεντυ σου Englishman in New York .

απο μενα μια μεγαλη αγκαλια. σε καμαρωνω και σε θαυμαζω οχι για τα εξωτερικα επιτευγματα σου , σε λατρευω σαν ''φιλο μου πολλων χρονων'' γιατι παρα αυτα , δεν εχασες τιποτε απο τον Πιτερ.

καλη τυχη .

emsorcerer

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη αρχη Χαρη. . . Ελπιζω να δω μια μερα αναμεσα σε νιφαδες χιονιου [εχω απωθημενο το χιονι!] αυτα τα ματακια να μου μιλανε!!!! Μην φοβασαι τπτ και να αφησεις τον εαυτο σου να αγαπηθει. . . Αγκαλιες υπαρχουν παντου. Ανθρωποι να σε αγαπησουν υπαρχουν παντου. Αρκει εσυ να εισαι ετοιμος να αγαπηθεις. . . Και σιγα σιγα να δεις. . . Που ο Ναρκισσος θα απλωσει το χερι να βγαλει το διδυμο ταιρι του απο τον καθρεφτη της λιμνης να πορευτουν μαζι ;)

τα φιλια μου emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλο ταξιδι και καλο ξεκινημα!!!! emiloveyou

δεν σε αποχαιρεταω γιατι θα τα λεμε....εαν δεν σε ''τρακαρω'' σε μερικους μηνες επανω.... ;)

WELCOME TO BRITAIN SIR....

welcome-to-britain.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη αρχη Χαρη. . . Ελπιζω να σε δω μια μερα αναμεσα σε νιφαδες χιονιου [εχω απωθημενο το χιονι!] αυτα τα ματακια να μου μιλανε!!!! Μην φοβασαι τπτ και να αφησεις τον εαυτο σου να αγαπηθει. . . Αγκαλιες υπαρχουν παντου. Ανθρωποι να σε αγαπησουν υπαρχουν παντου. ΑΡκει εσυ να εισαι ετοιμος να αγαπηθεις. . . Και σιγα σιγα να δεις. . . Που ο Ναρκισσος θα απλωσει το χερι να βγαλει το διδυμο ταιρι του απο τον καθρεφτη της λιμνης να πορευτουν μαζι ;)

τα φιλια μου emkiss

ουαοοοοοο!!!!!!!πολυ..ποιητικο....

ζηλεψα τωρα...

σε εμενα δεν εχει φιλακι.....? :D

emardown

emardown

187044366_506a1933f4_o.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

οταν θα ανεβεις στους homo sapiens sapiens θα εχει φιλακι--προς το παρον σκιαζομαι με ολα τουτα τα μαιμουδια :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λιλ, σου έρχομαι! :)emsos

πλακα πλακα λιλ,χεβενλι και τεκνό ειναι,που λες δε σ αρεσουν οι μεγαλοι και ομορφος ειναι και δικηγορος με μεταπτυχιακο στο κειμπριντζ ειναι και γιατρος ισως γινει στο μελλον και ποσα αλλα δεν ξερω γω θα γινει μεγαλωνοντας

αν εχει και λεφτα και κανα θειο υπουργο νομιζω ειναι το πακετο που εψαχνες...εεεεχε το στο νου σου ;):lol::P

χοχοχο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ζικυγόρε μου, το κόβω να γυρνάς αδυνατισμένος από τους Αποικιοκράτες. Καλή συνέχεια στο δρόμο που επέλεξες κ παραγγελιά από μένα να μελετήσεις το νομικό κ φορολογικό καθεστώς των Μπρίτις Άιλς κ Κεϋμάν

Μέι Τζίσους λάιτ γορ πάθ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ χεβενλι να πουμε διαβαζω τωρα τη μπαραγραφο που μ αφιερωσες κι αρχιζω και διερωτωμαι για τα κριτηρια επιλογης που θετει το κειμπριντζ... :D τις ξερ το κειμπριντζ τις αποψεις σου περι του ατομου μου?????αν οχι μην του της πεις γιατι σε βλεπω να σε στελνει σουμπιτο πισω πεσκεσι στη μαμακα σου με το που πατησεις το ποδι σου στο γκαζονακι του καμπους να πουμε emlmfao emlmfao emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλα κατ'ευχήν, Englishman in New York! emrose

Αν και μετά το Cambridge, δε θα σε χωρά η ιατρική Αθηνών... Όμως, one step at a time!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και κλείνω με το καλύτερο:

Λιλ, σου έρχομαι! :)emsos

Αφιερωμένο σε όλους!!

με το καλο να μου ερθεις

σε περιμενω ωστε να τα πουμε απο κοντα

να ευχηθω κι εγω απο δω καλη αρχη στον νεο τοπο και καλη τυχη γενικοτερα σε ο, τι κανεις

ολα θα πανε καλα , στο υποσχομαι ;)

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λιλ ολο υποσχεσεις εισαι... :anavwfwties:

:P

βρε σκασμενο , πεταγεσαι εκει που δεν το περιμενω ...

υποσχομαι μονο αυτα για τα οποια ειμαι σιγουρη και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα του πανε καλα του Χαρη γιατι το αξιζει

κατα τα αλλα ( για να μη σε αφησω παραπονεμενη οσον αφορα προηγουμενο ποστ σου εδω ), εγω μετα απο πολυ σκεψη κατεληξα στο οτι δε θελω κανεναν γιατι αποφασισα να κλειστω σε μοναστηρι :) οποτε μη μου προτεινεις κανεναν πια

ελπιζω να σε καλυψα μωρο μου ;) μακια πολλα πολλα ολα για σενα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατα τα αλλα ( για να μη σε αφησω παραπονεμενη οσον αφορα προηγουμενο ποστ σου εδω ), εγω μετα απο πολυ σκεψη κατεληξα στο οτι δε θελω κανεναν γιατι αποφασισα να κλειστω σε μοναστηρι :) οποτε μη μου προτεινεις κανεναν πια

ελπιζω να σε καλυψα μωρο μου ;) μακια πολλα πολλα ολα για σενα

κοιτα λιλ και στο μοναστηρι μπορεις να το κανεις το κομματι σου...

ομοφυλοφιλια,perche no?! :D αρκει οταν ησουν ετεροφιλοφυλη να γουσταρες μουστακαληδες,bears...κι ευτραφεις!

με πιαααννννεις;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομιζω οτι αξιζεις να εχεις δικο σου ανεξαρτητο τοπικ με τις ευχες μας :) ...για τιτλο εβαλα τα δικα σου λογια

Καλη τυχη οπου κι αν βρισκεσαι.

Καλα να περνας

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομιζω οτι αξιζεις να εχεις δικο σου ανεξαρτητο τοπικ με τις ευχες μας :) ...για τιτλο εβαλα τα δικα σου λογια

Καλη τυχη οπου κι αν βρισκεσαι.

Καλα να περνας

emrose

ολα καλα ρε συ γουιν αλλα το οτι εγω μου κανα δωρο ενα ροδι χθες που κολλαει με την απομακρυνση του χεβενλι απ τα πατρια;;;;; :wacko::blink::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ, παρεμβάλλονται και μερικά άσχετα νετ-μηνυματάκια, αλλά το νήμα χρειαζόταν. Η κίνηση της Winmx επικροτείται!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμαν ρε Σουλα...με ενα απλο πμ ή ενα ρεπορτ θα ελυνε το θεμα αλλα σου αρεσει να χαλας τα παντα!

Το'στειλα πισω και τελειωνει εδω το θεμα.

Συνεχιζουμε με τον αποχαιρετισμο του Χεβυ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ντάξει τι να πω..

Χίλια ευχαριστώ.. εγώ απλά ήθελα να σας αποχαιρετήσω για κάποιο-μικρό ελπίζω-χρονικό διάστημα, γι αυτό το έβαλα στα νετ μηνυματάκια.. αλλά ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για όλα μα για όλα..

Θα τα ξαναπούμε!! emiloveyou

Winmx emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.