Jump to content

Μαθήματα-Εργαστήρια


biolog

Recommended Posts

Ξαναγράφω σε Ελληνικα...Sorry...

Πολύ χαίρομαι που βλέπω ότι υπάρχει κι άλλο άτομο που ξεκινάει Ιατρική στα 25 του!!(Εγώ ανταλλάζω τη θέση μου με Θεσσαλονίκη)(δε θέλω γέλια...ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά πάντα υπάρχει ελπίδα...)

Είδα ότι τα μαθήματα ξεκινούν στις 29.Την ίδια εβδομάδα με τα αμφιθέατρα ξεκινούν κ τα εργαστήρια ή αργότερα?Και κάτι ακόμη, οι δηλώσεις των μαθημάτων πότε πρέπει να γίνουν?Υπάρχει προθεσμία?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δε κανω λάθος, νομίζω γνωριστίκαμε τη μέρα που έκανες εγγραφή!

Ελπίζω να βρεις ακρη. Αν και στη Λαρισα δεν είναι ασχημα!

Στις 29 ξεκινάμε επίσημα. Οι εγγραφές μαθημάτων το πιο πιθανό είναι να ξεκινήσουν τη μεθεπόμενη βδομάδα και διαρκούν για μια βδομάδα!

Αν μπορώ να βοηθήσω σε οτιδηποτε mail me!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη σταδιοδρομία και καλό κουράγιο! :)

Στις 29 ξεκινάνε οι διαλέξεις.

Τα εργαστήρια συνήθως αργούν μερικες εβδομάδες. Ανάλογα φυσικά τον καθηγητή.

Υ/Γ: Τελικά ισχύουν οι αμοιβαίες μετεγγραφές;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι και μερικες βδομάδες...μην ειμαστε υπερβολικοι...σχεδόν αμεσως αρχιζουν και μπαινουν και απουσίες...δεν χαριζονται σε κανέναν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!

Τα γραφεία των καθηγητών (αυτών που κάνουν μαθήματα στο 1ο εξάμηνο) που βρίσκονται?Είναι όλα στο ίδιο κτίριο?Μου είπαν ότι πρέπει να βρω τον κάθε υπεύθυνο για να συζητήσω σχετικά με τις αναγνωρίσεις μαθημάτων...

Για τις αμοιβαιες μεταγραφές δε μου έδωσαν σαφή απάντηση από τη γραμματεία.Φαντάζομαι η ουσιαστική συζήτησει θα γίνει εφόσον βρεθεί κάποιος (που δεν το βλέπω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.