Jump to content

Εναρξη μαθηματων??


kalampakas

Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα....γτ αν περιμενει κανεις να μαθει απο το σαιτ της σχολης θα τελειωσει το εξαμηνο κ μετα θ τ μαθει.. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα....γτ αν περιμενει κανεις να μαθει απο το σαιτ της σχολης θα τελειωσει το εξαμηνο κ μετα θ τ μαθει.. emconfused

ακομα κ αν ηξερα ρε λακαμπακα ειδικα εσενα δν 8α σ λεγα!nigrit-man

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα καλά τί βλέπω εδώ; πολύς γνώριμος κόσμος παίζει......μμμ και εγω δεν θα λειψω φυσικα....χιχιχι....λογικα παντως τη δευτερη βδομαδα τιυ οκτωβρη, γυρω στις 6...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα καλά τί βλέπω εδώ; πολύς γνώριμος κόσμος παίζει......μμμ και εγω δεν θα λειψω φυσικα....χιχιχι....λογικα παντως τη δευτερη βδομαδα τιυ οκτωβρη, γυρω στις 6...

γιατι??δν καταλαβα..κανονικα θα πρεπει να αρχισουμε 29....οπως ειπε κ ο Στεφανος...κ κατι αλλο ποια εισαι??εχω 1 υποψια αλλα δν θ τ πω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα καλά τί βλέπω εδώ; πολύς γνώριμος κόσμος παίζει......μμμ και εγω δεν θα λειψω φυσικα....χιχιχι....λογικα παντως τη δευτερη βδομαδα τιυ οκτωβρη, γυρω στις 6...

γιατι??δν καταλαβα..κανονικα θα πρεπει να αρχισουμε 29....οπως ειπε κ ο Στεφανος...κ κατι αλλο ποια εισαι??εχω 1 υποψια αλλα δν θ τ πω...

τι ανακατεβεσαι εσυ ρε λακαμα?29?σιγα μν αρχισουμε κ απο σημερα!η σοφια ειναι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα μαθήματα ξεκινάνε στις 29 Σεπτεμβρίου.

Η επίσημη έναρξη των μαθημάτων των σχολών του Πανεπιστημίου Θεσαλλίας είναι στις 22.Έχουμε όμως παράταση για τις 29. Τα περισσότερα μαθήματα ξεκινούν κανονικά. Σε μερικά ίσως υπάρξουν καθυστερήσεις στα εργαστήρια.Καλή χρονιά να έχουμε...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάποιος είπε οτι αρχίζουμε 6 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

το άλλο με τον τοτό το ξέρεις?

πως φαίνεται οτι ειστε μικρό έτος

στην σχολή μας δεν σε χαρίζουν ουτε μέρα...

εδω ειναι κολέγιο

αν θέλαμε πανεπιστήμιο να πηγαιναμε αλλού

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα καλά τί βλέπω εδώ; πολύς γνώριμος κόσμος παίζει......μμμ και εγω δεν θα λειψω φυσικα....χιχιχι....λογικα παντως τη δευτερη βδομαδα τιυ οκτωβρη, γυρω στις 6...

γιατι??δν καταλαβα..κανονικα θα πρεπει να αρχισουμε 29....οπως ειπε κ ο Στεφανος...κ κατι αλλο ποια εισαι??εχω 1 υποψια αλλα δν θ τ πω...

τι ανακατεβεσαι εσυ ρε λακαμα?29?σιγα μν αρχισουμε κ απο σημερα!η σοφια ειναι!

νιγριτομπουγατσιαρη παρε την ταπα μικρε απο το post του στεφανου κ μη μιλας απρεπως αλλη φορα!!πιπερι στο στομα!!μπουαχαχαχαχα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.