Jump to content

Πότε ξεκινάμε;


smile:)

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

Ξέρει κανείς τελικά τίποτα για τοπότε ξεκινάμε μαθήματα;...Θα προλάβουμε να ξεκουραστούμε καθόλου ή ζητάω πολλά;γιατί τώρα τελευταία απ το πολύ διάβασμα έχω αρχίσει και μοιάζω στον κύριο από δω: :wacko:

Όχι τίποτα άλλο αλλά μερικοί μερικοί δίνουν και Φυσ Α... emno και κάποτε πρέπει να ξεκουραστούν και να μαζέψουν δυνάμεις για το επόμενο εξάμηνο...δίκιο δεν έχω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω στις 6 ξεκινάμε. Το τελευταίο μάθημα που δίνεται είναι στις 3 η Φυσ Γ.

Πάντως δεν είμαι σίγουρος. Είχα πάρει να ρωτήσω και τη γραμματεία πριν από μερικές μέρες αλλά τη πρώτη φορά μου είπαν πάρε αύριο. Τη δεύτερη πάρε σε 5 λεπτά και μετά δεν απαντούσαν...

Πάντως μου είχαν πει ότι μάλλον στις 6 ξεκινάμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα πάρει να ρωτήσω και τη γραμματεία πριν από μερικές μέρες αλλά τη πρώτη φορά μου είπαν πάρε αύριο. Τη δεύτερη πάρε σε 5 λεπτά και μετά δεν απαντούσαν...

emarup:lol: :lol: :lol:

Απίστευτη αυτή η γραμματεία!

Κι εγώ ξέρω αυτό που λέει ο stm, ότι ξεκινάμε 6 τελικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Επισήμως, ξεκινάμε 6/10... Βγήκε και το πρόγραμμα! Καλή μας αρχή! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η φάση είναι ότι σήμερα το πρωι πήρα τηλ στη γραμματεία να ρωτήσω για το πρόγραμμα και μου είπαν να μην το περιμένω πριν τις 6 του μήνα....... :antegeia: :antegeia: :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ε μα το Π.τσ.Κ. είναι τόσο προηγμένο που δεν καταδέχεται να δώσει πληροφορίες από κάτι τόσο ποταπό όπως το τηλέφωνο, τσάμπα υπάρχει το ιντερνετ;;;; :P:lol::splats: :splats:

Εν τω μεταξύ, μόλις πρόσεξα τις αλλαγές στο πρόγραμμα των πρωτοετών γτ θυμήθηκα που τις είχε αναφέρει τις προάλλες ένα παιδί εδώ στο γμ... Και έχω μια απορία: Ο Σιατίτσας Δευτέρα και Τρίτη θα κάνει σπλάχνα στους δευτεροετείς και Πεμπτη-Παρασκευή μυοσκελετικό στους πρωτοετείς;;; :huh:emhehe:antegeia: Κάτι μου λέει ότι μέχρι τα Χριστούγεννα θα έχει μπει στους ΑΑ (ε δε θέλει και πολύ... :lol: ) Ω ρε μπάχαλο που θα δημιουργηθεί γενικότερα με τις αλλαγές.... :anavwfwties::wacko::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ε μα το Π.τσ.Κ. είναι τόσο προηγμένο που δεν καταδέχεται να δώσει πληροφορίες από κάτι τόσο ποταπό όπως το τηλέφωνο, τσάμπα υπάρχει το ιντερνετ;;;; :P:lol::splats: :splats:

Εν τω μεταξύ, μόλις πρόσεξα τις αλλαγές στο πρόγραμμα των πρωτοετών γτ θυμήθηκα που τις είχε αναφέρει τις προάλλες ένα παιδί εδώ στο γμ... Και έχω μια απορία: Ο Σιατίτσας Δευτέρα και Τρίτη θα κάνει σπλάχνα στους δευτεροετείς και Πεμπτη-Παρασκευή μυοσκελετικό στους πρωτοετείς;;; :huh:emhehe:antegeia: Κάτι μου λέει ότι μέχρι τα Χριστούγεννα θα έχει μπει στους ΑΑ (ε δε θέλει και πολύ... :lol: ) Ω ρε μπάχαλο που θα δημιουργηθεί γενικότερα με τις αλλαγές.... :anavwfwties::wacko::rolleyes:

Ρε παιδιά χαμός με τις αλλαγές...δηλαδή κάποιος που θέλει να παρακολουθήσει και μυοσκελετικό και βιοχημεία Β τα εργαστήρια τι θα κάνει; απ ότι είδα στο πρόγραμμα οι ώρες συμπίπτουν...Τι γίνεται σ αυτές τις περιπτώσεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ε μα το Π.τσ.Κ. είναι τόσο προηγμένο που δεν καταδέχεται να δώσει πληροφορίες από κάτι τόσο ποταπό όπως το τηλέφωνο, τσάμπα υπάρχει το ιντερνετ;;;; :P:lol::splats: :splats:

Εν τω μεταξύ, μόλις πρόσεξα τις αλλαγές στο πρόγραμμα των πρωτοετών γτ θυμήθηκα που τις είχε αναφέρει τις προάλλες ένα παιδί εδώ στο γμ... Και έχω μια απορία: Ο Σιατίτσας Δευτέρα και Τρίτη θα κάνει σπλάχνα στους δευτεροετείς και Πεμπτη-Παρασκευή μυοσκελετικό στους πρωτοετείς;;; :huh:emhehe:antegeia: Κάτι μου λέει ότι μέχρι τα Χριστούγεννα θα έχει μπει στους ΑΑ (ε δε θέλει και πολύ... :lol: ) Ω ρε μπάχαλο που θα δημιουργηθεί γενικότερα με τις αλλαγές.... :anavwfwties::wacko::rolleyes:

Ρε παιδιά χαμός με τις αλλαγές...δηλαδή κάποιος που θέλει να παρακολουθήσει και μυοσκελετικό και βιοχημεία Β τα εργαστήρια τι θα κάνει; απ ότι είδα στο πρόγραμμα οι ώρες συμπίπτουν...Τι γίνεται σ αυτές τις περιπτώσεις;

Αν έχεις τέτοιοπρόβλημα , φρόντισε να μπεις σε ομάδες μυοσκελετικού και βιοχημείας που δε θα συμπίπτουν μεταξύ τους(στα χρόνια μου τα κάναμε σε ομάδες-ελπίζω να ισχλύει ακόμη αυτό και να μη μπαίνετε μπούγιο!!).Διαφορετικά, θα πρέπει να θυσιάσεις το ένα από τα δύο και να το αφήσεις για άλλο εξάμηνο με πιο βολικό πρόγραμμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.