Jump to content

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ


dnclca

Recommended Posts

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Α.ΤΟΣΚΑ. Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ?"

ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ? :splats:

ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ELISA? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

Γιατί αν εξεταζόταν στις βασικές επιστήμες θα έπρεπε να το ξέρει??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

Γιατί αν εξεταζόταν στις βασικές επιστήμες θα έπρεπε να το ξέρει??

:) Ε ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Α.ΤΟΣΚΑ. Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ?"

ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΑΙ? :splats:

ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ELISA? :)

Τελικά ο φοιτητής πέρασε την προφορική εξέταση? :blink:

Πέρα από αυτό που αναφέρεις τώρα, dnclca, έχουμε ακούσει κι άλλα σχόλια για την Τόσκα - π.χ ότι δε συμπαθεί τις φοιτήτριες, μόνο τους φοιτητές, πράγμα το οποίο φαίνεται και σε αποτελέσματα εξεταστικών - αλλά δε γνωρίζουμε αν είναι αληθή ή απλά φήμες.. :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:) Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΚΟΠΗΚΕ.....ΣΠΑΝΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΦΟΙΤΗΤΗ....ΟΙ ΦΗΜΕΣ ΙΣΧΙΟΥΝ......ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ.....

:) ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ....ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.....ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ.....

ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΤΕ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:) Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΚΟΠΗΚΕ.....ΣΠΑΝΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΦΟΙΤΗΤΗ....ΟΙ ΦΗΜΕΣ ΙΣΧΙΟΥΝ......ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ.....

:) ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ....ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.....ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ.....

ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΤΕ......

Όντως περίεργο που τον έκοψε τελικά..με δεδομένη τη συμπάθειά της προς τους φοιτητές!

Γενικά πολύ περίεργο το όλο περιστατικό..

Thanks, που μου απάντησες αν είναι απλά φήμες ή όχι, τελικά μια ψυχολογική προετοιμασία είναι απαραίτητη.. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο μάθημα αλλά εγώ ήδη από τα λίγα χρόνια που είμαι εδώ έχω σχηματίσει πολύ άσχημη εντύπωση για τις προφορικές εξετάσεις γενικότερα.....

Καθόλου αντικειμενικές...

Τέσπα μη βγω και πολύ off topic.

Υ.Γ. ELISA= ο αόριστος του λύνω σε greeklish :splaaaats:<_<:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Α.ΤΟΣΚΑ. Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ?"

ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΑΙ? :splats:

ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ELISA? :)

Το ξέρουμε!

Μα το θεό σου πες μου πως πέρασες Ιατρική εσύ?

Πες μου πως, δε το χωράει το μυαλό μου!

Σχολιάζεις κ την Ανδονίκη! Με ροδόνερο να πλένεις το στόμα σου πριν πεις το όνομά της!!!

Αγράμματο..

ΥΓ Να σου πω ατάκα που ξεστόμισε όταν εξεταζόμουν να σου φύγει το κλαπέτο, κόλλησες στην ELISA...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Α.ΤΟΣΚΑ. Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ?"

ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΑΙ? :splats:

ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ELISA? :)

ειναι γνωστο οτι οι πιο πολλες εδρες τυπου δερμα, μικροβια, παιδοχ ... ειναι κομπλεξικες... ε τωρα τι ψαχνεις??? εδω εμας στα μικροβια ρωτουσε μια κατα τ' αλλα συμπαθεστατη καθηγητρια που εκανε και γαμω τα μαθηματα: "Ποια ειναι η πιο σοβαρη επιπλοκη της λοιμωδους μονοπυρηνωσης?"... Της ελεγες "Ρηξη σπληνος".... και στα σουρνε οτι εισαι ενα κατακαθι της ιατρικης... :wacko:

ΥΓ-ρε πτωμαιλα τι κραζεις ετσι?? Φυσικα και δεν καθομαστε να μαθαινουμε ο,τι λαλακια αρχικο υπαρχει στο βιβλιο. Ειδικα της ανοσολογιας--ελεος δλδ! η καθηγητρια δεν ξερω ποια ειναι--μπορει να ειναι και τελεια και σουπερ-ντουπερ-PhDου και δε συμμαζευεται, αλλα ο καλος καθηγητης δεν ειναι ο καλος γιατρος. Θελει να εχεις κι αλλα χαρισματα. Κι ενα απο αυτα ειναι ευγενεια και αγαπη για τους μαθητες σου. Να κοψεις τον αλλο επειδη δεν ξερει "τι ειναι" η ELISA οκ, αλλα επειδη δεν ξερει τι σημαινουν τ' αρχικα της...ε, παει πολυ! "Sorry Mrs, αλλα με το Λιζακι ειχαμε μια συντομη σχεση δεν το πηγαιναμε για γαμο να μαθω ολο το ονοματεπωνυμο", επρεπε να της πει! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Α.ΤΟΣΚΑ. Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ: "ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ?"

ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΑΙ? :splats:

ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ELISA? :)

Το ξέρουμε!

Μα το θεό σου πες μου πως πέρασες Ιατρική εσύ?

Πες μου πως, δε το χωράει το μυαλό μου!

Σχολιάζεις κ την Ανδονίκη! Με ροδόνερο να πλένεις το στόμα σου πριν πεις το όνομά της!!!

Αγράμματο..

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ....:) ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑ.....

ΥΓ Να σου πω ατάκα που ξεστόμισε όταν εξεταζόμουν να σου φύγει το κλαπέτο, κόλλησες στην ELISA...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.