Jump to content

ΠΑΘΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ Β


dnclca

Recommended Posts

Νομίζω πως πάλι ανάπτυξης θα είναι..απ 'ό,τι έχω καταλάβει οι υπεύθυνοι αποφάσισαν να αλλάξουν γενικά το σύστημα των εξετάσεων στην Παθοφυσιολογία, καθώς φέτος έγιναν ανάπτυξης και τα περισσότερα θέματα στην Παθοφ Ά..(από ό,τι μου είπαν μόνο το αναπνευστικό είχε πολλαπλής) σε αντίθεση με πέρυσι..

Επομένως, φαντάζομαι ότι το ίδιο θα συνεχιστεί και τα επόμενα χρόνια και σε Παθόφ Ά και σε Παθοφ ΄Β.. :unsure:

Δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη..αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο, ας ενημερώσει emblush

Προσωπικά τα θέματα του Φεβρουαρίου δεν τα έχω.. :splaaaats: γιατί είμαι στο 2ο (προς 3ο έτος), αλλά όλο και κάποιος θα βρεθεί να τα ποστάρει..! :P

emrockonemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Dnclca, αλλαγή δεδομένων!!! emsos

Σήμερα στην Παθοφ Ά, τα θέματα ήταν πολλαπλής όλα!!Οπότε η μορφή των ερωτήσεων δεν είναι σίγουρο ότι θα είναι ανάπτυξης στην Παθοφ Β!

Είναι πιθανά και τα δυο ενδεχόμενα! emrockon

edit: ελπίζω να δεις το ποστ έγκαιρα...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dnclca, αλλαγή δεδομένων!!! emsos

Σήμερα στην Παθοφ Ά, τα θέματα ήταν πολλαπλής όλα!!Οπότε η μορφή των ερωτήσεων δεν είναι σίγουρο ότι θα είναι ανάπτυξης στην Παθοφ Β!

Είναι πιθανά και τα δυο ενδεχόμενα! emrockon

edit: ελπίζω να δεις το ποστ έγκαιρα...!

[/quot

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ......ΠΟΠΟ......ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ....ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ AΓΧΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....ΟΤΙ 'ΝΑΙ ΚΑΝΟΥΝ Ε?

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ, πολύ χάρηκα που το είδες κιόλας!!!Μου έφυγε ένα βάρος γιατί εγώ σου είχα πει ότι θα είναι ανάπτυξης!! :unsure:emblush

Αλλά απ' ό,τι φάνηκε ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα! emno

Μόλις μας το είπανε, έμειναν όλοι με ανοικτό το στόμα..!

Με το καλό να το δώσεις και να το περάσεις, να πάρεις και το πτυχίο!Καλή επιτυχία! emrose

Αργεί, βέβαια(νομίζω είναι 29 Σεπτέμβρη), αλλά anyway! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ, πολύ χάρηκα που το είδες κιόλας!!!Μου έφυγε ένα βάρος γιατί εγώ σου είχα πει ότι θα είναι ανάπτυξης!! :unsure:emblush

Αλλά απ' ό,τι φάνηκε ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα! emno

Μόλις μας το είπανε, έμειναν όλοι με ανοικτό το στόμα..!

Με το καλό να το δώσεις και να το περάσεις, να πάρεις και το πτυχίο!Καλή επιτυχία! emrose

Αργεί, βέβαια(νομίζω είναι 29 Σεπτέμβρη), αλλά anyway! :P

:) ΝΑΙ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ....ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.