Jump to content

ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΣΗΜΕΙΟΛΟΓΙΑ


vanessa

Recommended Posts

Ξέρετε αν οι ερωτήσεις είναι ανάπτυξης ή πολλαπλής επιλογής ? Τί να προσέξω περισσότερο? Ευχαριστώ!!

Είναι και πολλάπλης και ανάπτυξης!δίαβασε από το βιβλίο και από τις διαφάνειες!μην αγχώνεσαι το μάθημα δεν είναι καθόλου δύσκολο και είναι αρκετά ελαστικοί

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρετε αν οι ερωτήσεις είναι ανάπτυξης ή πολλαπλής επιλογής ? Τί να προσέξω περισσότερο? Ευχαριστώ!!

Είναι και πολλάπλης και ανάπτυξης!δίαβασε από το βιβλίο και από τις διαφάνειες!μην αγχώνεσαι το μάθημα δεν είναι καθόλου δύσκολο και είναι αρκετά ελαστικοί

Ευχαριστώ πολύ!! Πάντως έχω πελαγώσει λίγο με όλα αυτά και νομίζω ότι θα μπερδέψω στο τέλος όλα τα σημεία!!! Αν μπορούσες να μου πείς τι να προσέξω ιδιαίτερα στην επανάληψη θα σου χρωστούσα μεγάλη χάρη γιατί έχω και Υγιεινή Ι την Παρασκευή....Άσε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βασικά ιούνο που το έδωσα εγω μου φανηκαν λίγο ψιλο άκυρα τα θέματα(για σημειολογία)..

Είχε ρωτήσει στα ανάπτυξης μαστό(κατι γενικό για εξέταση), κάτι απο καρδία νομίζω ήχους σε αορτική στένωση(!)

Ψάξε μήπως βρείς αλλοιώσεις στα εξαρτήματα του δερματος απο σιδηροπενική το ρώτησε και αυτό..

Πάντως αυτά που λέει το παιδί παραπάνω ισχύουν για το μάθημα...

Α, σε πολλαπλής ειχε πέσει σε δυο ερωτήσεις σημειο babinski και αλλο ένα που τωρα δεν μου έρχεται..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βασικά ιούνο που το έδωσα εγω μου φανηκαν λίγο ψιλο άκυρα τα θέματα(για σημειολογία)..

Είχε ρωτήσει στα ανάπτυξης μαστό(κατι γενικό για εξέταση), κάτι απο καρδία νομίζω ήχους σε αορτική στένωση(!)

Ψάξε μήπως βρείς αλλοιώσεις στα εξαρτήματα του δερματος απο σιδηροπενική το ρώτησε και αυτό..

Πάντως αυτά που λέει το παιδί παραπάνω ισχύουν για το μάθημα...

Α, σε πολλαπλής ειχε πέσει σε δυο ερωτήσεις σημειο babinski και αλλο ένα που τωρα δεν μου έρχεται..

Ευχαριστώ και πάλι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.