Jump to content

Γενετική του Ανθρώπου


retro

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανείς ποτε δίνεται?.. Υπάρχουν τίποτα στανταρ θέματα να διαβάσουμε?Η ύλη ποια είναι?(όπως καταλαβαίνεται είμαι πολύ σχετικός με το μάθημα emcolgateemhelp )

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά ξέρει κανείς ποτε δίνεται?.. Υπάρχουν τίποτα στανταρ θέματα να διαβάσουμε?Η ύλη ποια είναι?(όπως καταλαβαίνεται είμαι πολύ σχετικός με το μάθημα emcolgateemhelp )

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Απ' όσο ξέρω το μάθημα δίνεται στις 15/9.Δε νομίζω να υπάρχουν θέματα.Το καλύτερο θα ήταν να βρεις σημειώσεις από κάποιον που παρακολουθούσε και τις διαφάνειες.Αλλιώς απο βιβλίο του Sacks "Γενετική στην ιατρική" είναι τα κεφάλαια:

1.Ε( γενεαλογικά δέντρα-sosαρα!), 3, 5, 6, 7,

Καλό διάβασμα κ καλή επιτυχία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απ' όσο ξέρω το μάθημα δίνεται στις 15/9.Δε νομίζω να υπάρχουν θέματα.Το καλύτερο θα ήταν να βρεις σημειώσεις από κάποιον που παρακολουθούσε και τις διαφάνειες.Αλλιώς απο βιβλίο του Sacks "Γενετική στην ιατρική" είναι τα κεφάλαια:

1.Ε( γενεαλογικά δέντρα-sosαρα!), 3, 5, 6, 7,

Καλό διάβασμα κ καλή επιτυχία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να κάνω παιδί μου αφού το 'χω...Από εμπειρία και μόνο έγραψα...(ε,με τόσες γενετικές ασθένειες λογικό...) :splaaaats:

ουυυυυυ ψωνιο!!!!! αστα αυτα ειχες λιωσει στο διαβασμα!!!

κ για να απανταω κ σχετικα,αν μπορεσεις να προμηθευτεις απο καπου τις διαφανειες που εκανε η συρρου στις παραδοσεις θα βοηθηθεις. μην φανταστεις τπτ το συνταρακτικο αλλα απο το ολοτελα...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααααααααααχχχχ!!την ομορφιά και την τσαχπινιά μου ζηλεύουν όλοι...α,ρε μάνα

........!! Όντως οι διαφάνειες είναι λίγο ''ό,τι να ναι'' αλλά ευτυχώς το βιβλίο ειναι καλογραμμένο και βγαίνει εύκολα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όντως οι διαφάνειες είναι λίγο ''ό,τι να ναι'' αλλά ευτυχώς το βιβλίο ειναι καλογραμμένο και βγαίνει εύκολα

ναι αλλα παει κ πεταει κ κατι κουλες ερωτησεις απο τις διαφανειες που μονο αυτη και... αυτη τις εχουν καταλαβει!!

οσο για το αλλο δεν το σχολιαζω καν, αγαπητε drizzt! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...η εξέταση στηρίζεται στην κατανόηση μηχανισμών, παρά στην αποστήθιση από το βιβλίο.

Το 5 είναι για όλο το λαό, για να περάσεις το 8 απαιτείται παρακολούθηση παραδόσεων.

Δεν περιλαμβάνονται όλα στο βιβλίο, οπότε καλό θα ήταν να διαβάσετε τις διαφάνειες.

Πάντως η διδάσκουσα είναι ίσως η πιο σοβαρή του εργαστηρίου βιολογίας (που κατά τα άλλα έχει το μάυρο του το χάλι). Μπορείτε ανετα νομίζω να συνεργαστείτε και - γιατί όχι - να αποσπάσετε και τα ..."σοσ"!

καλή επιτυχία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μωρε συνεργασιμη ειναι αλλα πρεπει να πηγαινεις στις παραδοσεις αν θες να γραψεις,βοηθαει πολυ,στανταρ θα αναφερει τουλ τις μισες απο τις ερωτησεις που θα βαλει. κ θυμαται κ προσωπα μια που ελαχιστοι πατανε το ποδι τους!! οποτε... παραδοσεις με τα χιλια,στο κατω κατω ενδιαφερον ειναι το μαθημα! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.