Jump to content

Αμοιβαία Μετεγγραφή


Cadaver

Recommended Posts

Γεια σας!

Ζω και δουλεύω σε μια πόλη (ο θεός να την κάνει) της βόρειας ευρώπης στην οποία όλο το καλοκαίρι ανάθεμα κ αν έχει λιάσει 5 φορές.

Οι γυναίκες συμπεριφέρονται σαν, και ενίοτε μοιάζουν με νταλικέρηδες. Μερικές που διακρίνονται με ευκολία από νταλικιέρη στο φως της μέρας, έχουν συνήθως ν παιδiά καθώς και ν+1 STDs. Παρεμπιπτόντως είναι κ πορτοκαλί γιατί είναι λέει μόδα το φακε ταν - κ εγώ που νόμιζα ότι απλά τους αρέσουν τα καρότα.

Ψάχνω κάποιον που ζει σε μαγευτικό νησί της Ελλάδας (ναι την Κρήτη εννοώ) για να κάνουμε αμοιβαία μετεγγραφή (είναι λίγο αδόκιμος ο όρος αλλά δε βαριέσαι λάκισε η invitro) της ποιότητας ζωής μας. Άντε επειδή είμαι κ κουβαρντάς θα του αφήσω το αυτοκίνητο γιατί είναι το τιμόνι στην λάθος μεριά κ δε θα με βολέψει κάτω..

Όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει μαζί μου στο lookingforasucker@hotmail.com

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας!

Ζω και δουλεύω σε μια πόλη (ο θεός να την κάνει) της βόρειας ευρώπης στην οποία όλο το καλοκαίρι ανάθεμα κ αν έχει λιάσει 5 φορές.

Οι γυναίκες συμπεριφέρονται σαν, και ενίοτε μοιάζουν με νταλικέρηδες. Μερικές που διακρίνονται με ευκολία από νταλικιέρη στο φως της μέρας, έχουν συνήθως ν παιδiά καθώς και ν+1 STDs. Παρεμπιπτόντως είναι κ πορτοκαλί γιατί είναι λέει μόδα το φακε ταν - κ εγώ που νόμιζα ότι απλά τους αρέσουν τα καρότα.

Ψάχνω κάποιον που ζει σε μαγευτικό νησί της Ελλάδας (ναι την Κρήτη εννοώ) για να κάνουμε αμοιβαία μετεγγραφή (είναι λίγο αδόκιμος ο όρος αλλά δε βαριέσαι λάκισε η invitro) της ποιότητας ζωής μας. Άντε επειδή είμαι κ κουβαρντάς θα του αφήσω το αυτοκίνητο γιατί είναι το τιμόνι στην λάθος μεριά κ δε θα με βολέψει κάτω..

Όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει μαζί μου στο lookingforasucker@hotmail.com

Ευχαριστώ.

Κατάλαβα...Σε ποια πόλη του Ηνωμένου Βασιλείου ''ζείς'' Cadaver?

Όσο για τις γυναίκες, τι να πείς...Συμπαρίσταμαι, αλλά όπως είπες αυτοί αυξάνονται με γεωμετρικούς ρυθμούς (3+ παιδιά WTF? δεν μας έμοιασαν λίγο εμάς με τα 0,5 παιδιά ανα γυναίκα). :(

Πάντως αν δεν βρείς sucker πετάξου μια βόλτα από Νορβηγία μπας και ξεσκάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

O Cadaver μπερδεύτηκε. Εννοούσε ότι δύο γιατροί που δουλεύουν σε δύο πόλεις της βόρειας Ευρώπης ψάχνουν για δύο σάκερς (ο συνάδελφος στα βορειοαγγλικά).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

O Cadaver μπερδεύτηκε. Εννοούσε ότι δύο γιατροί που δουλεύουν σε δύο πόλεις της βόρειας Ευρώπης ψάχνουν για δύο σάκερς (ο συνάδελφος στα βορειοαγγλικά).

Καντους ΤΡΕΙΣ. Δε θέλω κρήτη όμως. Προτιμούσα κάτι σε μαγευτική πάρο/μύκονο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πιο μεγάλη ξενιτιά

που δεν τηνε κατέχεις

είναι να ζεις στον τόπο σου

κι άνθρωπο να μην έχεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι γυναίκες συμπεριφέρονται σαν, και ενίοτε μοιάζουν με νταλικέρηδες.

......καλα τοσο "μπαζα" ειναι οι Αγγλιδες emquestion Εχω ακουσει πως "παιζουν" στα ακρα...δηλαδη μπαζα ή θεες...

......ενδιαμεση κατασταση δυσκολα βλεπεις.....αληθευει? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν αντιλέγω ότι κυκλοφορούν κ κουκλάρες. Το θέμα είναι η μέση αγγλίδα που δεν βλέπεται.

Αναπόφευκτη η σύγκριση με την Σουηδία που μπορείς να κάτσεις στο Τ centralen κ να μετράς μοντελα...

Φαντάζομαι είναι κ λίγο ο βορράς που είμαι κ δεν βοηθά! Είναι δυνατόν να σου την πέφτει η άλλη χύμα μέσα στο κεμπαπάδικο πάνω που χλαπακιάζει κ ενα ντονερ?

Δε λέω ήταν νοστιμούλα αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω την μουσική υπόκρουση που μου ήρθε υποσυνείδητα - τας κεμπαπ κεμπαπ γαρδούμπα, σις κεμπαπ κεμπαπ ντονέρ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.