Jump to content

Ανταλλαγή θέσης στην Ιατρική Πάτρας


katerinam

Recommended Posts

'Εχω και στο παρελθόν αναφερθεί στο θέμα. Πέρασα Ιατρική Πάτρας τελικά. Αν υπάρχει κάποιος που

με το δέκα τοις εκατό δεν κατάφερε να μπει Πάτρα και είναι Λάρισα τότε ας επικοινωήσει μαζί μου να

ελέγξουμε την περίπτωση ανταλλαγής της θέσης μας. Εχω ακούσει ότι έχει γίνει στο παρελθόν.

Δεν χάνουμε κάτι να ρωτήσουμε αν χρειαστεί τα αντίστοιχα τμήματα.

Ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[size=6]Katerinam συγχαρητήρια για την επιτυχία σου αλλά και για την επιλογή σου γενικά. Ενδιαφέρομαι για την ανταλλαγή που αναφέρεις στο post σου. Όμως δεν έχω λάβει απάντηση στο e- mail που σου έστειλα. Μπορώ να έχω ένα τηλέφωνο επικοινωνιάς ώστε να μιλήσουμε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Εχω και στο παρελθόν αναφερθεί στο θέμα. Πέρασα Ιατρική Πάτρας τελικά. Αν υπάρχει κάποιος που
με το δέκα τοις εκατό δεν κατάφερε να μπει Πάτρα και είναι Λάρισα τότε ας επικοινωήσει μαζί μου να
ελέγξουμε την περίπτωση ανταλλαγής της θέσης μας. Εχω ακούσει ότι έχει γίνει στο παρελθόν.
Δεν χάνουμε κάτι να ρωτήσουμε αν χρειαστεί τα αντίστοιχα τμήματα.

Ευχαριστω.


Ευχαριστώ πολύ. Κι εγώ με τη σειρά μου να σου δώσω συγχαρητήρια.
Ειλικρινά χαίρομαι που ενδιαφέρεται κάποιος και ελπίζω να γίνεται κιόλας
αυτό που θέλουμε.Σε ποιο email έστειλες? Στείλε στο ***
αν θέλεις.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ e-mail μου είναι ***, σε παρακαλώ στείλε μου το τηλέφωνο σου για να να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε.Σου έχω στείλει στο παραπάνω e-mail και δεν μου έχεις απαντήσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για την ενημέρωση όσων έχουν δει το post, οι γραμματείες των σχολών λένε

ότι οι αμοιβαίες μετεγγραφες έχουν καταργηθεί. Αν γίνει οτιδήποτε διαφορετικό

θα ενημερώσω το Post.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενδιαφέρον το ότι ανοίξανε καμιά δεκαριά άτομα thread ζητώντας αμοιβαία ανταλλαγή αλλά δε βρέθηκε κανείς να ρωτήσει πρώτα αν γίνεται!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emno

Ενδιαφέρον το ότι ανοίξανε καμιά δεκαριά άτομα thread ζητώντας αμοιβαία ανταλλαγή αλλά δε βρέθηκε κανείς να ρωτήσει πρώτα αν γίνεται!!!

Ανωριμότητες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Κατερίνα

Με όλο το σεβασμο στην επιτυχία σου και στους λόγους που θες να γυρίσεις Λάρισα:

Αν μπορείς να τακτοποιήσεις τους λόγους σου ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΑΤΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ!! ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΞΟΥΝ!!!

αυτα... :rolleyes:

Β

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.