Jump to content

Καλο.....


neurodiab

Recommended Posts

Καλό βόλι για τα αγροτικά, σε 3 ώρες κλείνουν...οι "κάλπες"!!

Παίξ'τε κι 1 τζόκερ μαζί...! Καν'τε κι 1 τάμα...

Βαλ'τε τα κάπου κι όπου να'ναι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό βόλι για τα αγροτικά, σε 3 ώρες κλείνουν...οι "κάλπες"!!

Παίξ'τε κι 1 τζόκερ μαζί...! Καν'τε κι 1 τάμα...

Βαλ'τε τα κάπου κι όπου να'ναι...

Σου το έχω πει πολλές φορές....κάνε ένα τηλέφωνο πριν κάνεις κάποιες κινήσεις. :P

Άντε καλό βόλι emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολο και καποιο δικο τους παιδι δεν προλαβαινε την προθεσμια....και ετρεχα εγω σαν τον βλακα να παραιτηθω απο το νοσοκομειο χανοντας 15 μερες εργασιας και 5 εφημεριες και μεσα σε ολα αυτα να εχω και το αγχος για να μαζεψω τα απαραιτητα δικαιολογητικα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολο και καποιο δικο τους παιδι δεν προλαβαινε την προθεσμια....και ετρεχα εγω σαν τον βλακα να παραιτηθω απο το νοσοκομειο χανοντας 15 μερες εργασιας και 5 εφημεριες και μεσα σε ολα αυτα να εχω και το αγχος για να μαζεψω τα απαραιτητα δικαιολογητικα!!

γεωμηλο ή αλλιως πατατα

εχω να πω οτι εφαγες πακετο και δυστυχως μεγαλη μαλακια να χανεις 1000 ευροπουλα επειδη ενα παλιοπουστρ...κι ηθελε να διοριστει κ επρεπε να ορκιστει; να τελειωσει απο μερος ειδικοτητας ; να ερθει απο εξω; δεν ξερω τι θα μπορουσε να παιξει παντως ψυχραιμια εδω ειμαστε και θα τα λεμε! emrockonemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεώμηλο και Zizou, σας πληροφορώ ότι όταν έκανα νύξη στα παιδιά που ήταν εκεί για να πάμε όλοι μαζί, να ρωτήσουμε γιατί δόθηκε αυτή η παράταση, δε κουνήθηκε κανείς, πέρα από 2 κορίτσια. Κι ήταν γύρω στα 30 άτομα παρόντες!

Όταν δε, πήγαμε να ζητήσουμε να μάθουμε το λόγο που δόθηκε η παράταση, στο γραφείο της κας Παναγοπούλου (γιατί εκείνη υπέγραφε την ανακοίνωση που κόλλησαν στις πόρτες των γραφείων των αγροτικών) βρήκαμε τη γραμματέα της, 1 κάποια κα Πρωτοπαππα η οποία με το κλασσικό σοβαροφανές ύφος, μας ρώτησε "ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ-ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΠΟΙΟΥ???" :bloodomen: Όταν της είπαμε ότι πηγαίναμε "ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΩΝ ΕΑΥΤΩΝ ΜΑΣ!!" :anavwfwties: Μας έκανε μπαλάκι emtoklasiko στο γραφείο του Υφυπουργού Παπαγεωργίου. emgoal

Εκεί, βρήκαμε, όπως πάντα τον Σύμβουλό του, κ.Θωμά, ο οποίος μας είπε ότι η παράταση δόθηκε μετά από πολλές διαμαρτυρίες συναδέλφων που δεν προλάβαιναν να καταθέσουν τα χαρτιά τους.

Εγώ καχύποπτη δεν είμαι :unsure: , τον ρώτησα αν όσοι έχουν ήδη υποβάλει τα χαρτιά τους, έχουν το δικαίωμα να ανακαλέσουν την αίτησή τους και να υποβάλλουν εκ νέου άλλη :lol: .... Δεν το γνώριζε κατά πόσο ήταν εφικτό το συγκεκριμένο... embaaa:huh:

Κ. Θωμά, σας χαιρετώ μέσα απ'το φόρουμ, που τόσο "αγαπήσατε/με" embye , όπως βλέπετε εγώ τουλάχιστον δε γράφω ψέμματα και δεν ακούω το...avatar μου!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.