Jump to content

Happy Birthday Remy Fincher!!!


Stellitsa

Recommended Posts

που πατε ρε και τα ξετρυπωνετε αυτα τα γεννεθλια απορια το χω :wacko:

ρεμι θεε χρονια πολλα και ειμαι σιγουρη οτι θα ναι κορυφαια τα χρονια γιατι αν κρινω απο τα διαφορα που σ εχω πετυχει να αναλυεις πρεπει να εισαι κορυφαιο ατομακι,σκεφτεσαι υπεροχα!κι εισαι και νινι ακομη.που να αποκτησεις και τη σοφια που σου δινουν τα χρονια πως θα γινεις.

μακια και να εισαι καλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοντα κοντα οι δυο γιορτες!! B)

χρονια πολλα σε εναν απο τους ευφυεστερους και δημιουργικοτερους φορουμιτες.να σε χαιρομαστε , να σε απολαμβανουμε , να σε διαβαζουμε , να μας εμπνεεις ..ο,τι καλο επιθυμεις!!

σε φιλω emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας για την μεταβίβαση των προσωπικών μου ευχών αλλά κ των δικών σας για ευημερία, ο χρήστης Ρεμυ θα ήθελε να σας ευχαριστήσει, μαυρίζοντας από της Γριάς το Πήδημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίντσερ είσαι Ανδριώτης; :D

Δεν γνωριζόμαστε αλλά εκτιμώ τις κινηματογραφικές σου απόψεις απεριόριστα.

Χρόνια πολλά και με πολλές καλές ταινίες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίντσερ είσαι Ανδριώτης; :D

Δεν γνωριζόμαστε αλλά εκτιμώ τις κινηματογραφικές σου απόψεις απεριόριστα.

Χρόνια πολλά και με πολλές καλές ταινίες

οχι απλώς εκεί μαυρίζει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ όλους θερμότατα... μόλις γύρισα από Άνδρο, όπου πήγα για πρώτη φορά και πέρασα θαυμάσια :D

Η αλήθεια είναι ότι έχω να γράψω στο φόρουμ πολύ καιρό, ετοίμαζα ένα καινούριο "επεισόδιο" (οι παλιοί θυμούνται τι εννοώ), αλλά έμεινε ατελείωτο. Ήθελα να είναι αυτό το 2000ο ποστ μου, αλλά ήταν συγκινητικό να δω γενέθλιο τόπικ σε μια φορουμική εποχή που πίστευα ότι η μπογιά μου είχε περάσει.

Και πάλι ευχαριστώ, αντεύχομαι κάθε ευτυχία, προσωπική, επαγγελματική, οικογενειακή... και χιλιάδες χαρούμενα ποστς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.