Jump to content

Amoibaia metaggrafh apo athina se hrakleio


bubblie

Recommended Posts

Μολις εδωσα πανελληνιες και περναω στην ιατρικη Αθηνων! Ενδιαφερομαι για αμοιβαια μεταγραφη με ατομο που βρισκεται στην ιατρικη ηρακλειου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις εδωσα πανελληνιες και περναω στην ιατρικη Αθηνων! Ενδιαφερομαι για αμοιβαια μεταγραφη με ατομο που βρισκεται στην ιατρικη ηρακλειου.

Ψήνεσαι για Πάτρα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντα ηθελα αθηνα αλλα στη πορια μ εφυγε η καψα προεκυψαν και αλλοι λογοι:wub: οποτε αλλαξα γνωμη.! Επιπλεον ειναι και κοντα στο τοπο διαμονης μου οποτε το προτιμω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις εδωσα πανελληνιες και περναω στην ιατρικη Αθηνων! Ενδιαφερομαι για αμοιβαια μεταγραφη με ατομο που βρισκεται στην ιατρικη ηρακλειου.

[/quote

ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΜΟΙΒΑΙΑΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗΣ ΠΛΕΟΝ. ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΟΠΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΚΟΠΙΜΩΣ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΣΑ ΓΙΑ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΕΣ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ....ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Μολις εδωσα πανελληνιες και περναω στην ιατρικη Αθηνων! Ενδιαφερομαι για αμοιβαια μεταγραφη με ατομο που βρισκεται στην ιατρικη ηρακλειου.

μολις περασα ιατρικη ηρακλειου κ ενδιαφερομαι για αυτη τη μεταγραφη

διοτι ειμαι αθλητης της εθνικης ομαδας του τεννις και οι προπονητες μου ειναι στην αθηνα,ειναι πολυ σημαντικο για μενα!!!

email:haristennis@yahoo.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαίρομαι που η προτεραιότητα όλων είναι να μάθουν καλή Ιατρική.... :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαίρομαι που η προτεραιότητα όλων είναι να μάθουν καλή Ιατρική.... :P :P

emrespect

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.