Jump to content

ενας Αγγελος , αγγελος , γιατρος!!


Ήρα

Recommended Posts

ενα ναι για το τιμημενο περιμενα!!!!!!!!! :anavwfwties:

Αγγελινο!!! :)

ταραταταμ ταμταμ!!!! emband

ο κυριος Angelospower , αυτος που μετα την ειδε Alternative , και τελευταια κυκλοφορει σα σπαστικη κολιτιδα -χριστιανε μου αλλο και τουτο!!-πτυχιωθηκε!! επισημα γιατρος!!!!

και θα σας πω για την κολιτιδα που ξερω!!

την πρωτη φορα που επεσε στην αντιληψη μου , πριν μερικα χρονια , ηταν οταν σχολιασε για την γραμματεα σε μια εδρα οτι εμφανισιακα δε του αρεσε-και επειδη η εν λογω κυρια ειναι πολυ ευγενικη με ολους ,σχεδον θιχτηκα μαζι του και ειπα κλασικος φοιτητης ιατρικης!!

και μετα τον πρωτογνωρισα στην σχολη και μου φανηκε πολυ γλυκος και ζεστος ανθρωπος..!

και απο τοτε τον προσεχα πιο πολυ στο φορουμ.και αυτο που περισσοτερο θαυμαζω και μ αρεσει πανω του , ειναι οτι πολλες φορες δεν δισταζει να δειξει τα συναισθηματα του , ειναι απο αυτους τους ανδρες που τα εχουν βρει μεσα τους και δεν χρειαζεται να κρυφτουν πισω απο ψευτομαγκικους μπρουταλισμους.

και το δευτερο που θαυμαζω πανω του , ειναι η διαθεση του να βοηθαει οποιον χρειαζεται κατι για την σχολη , σημειωσεις , συμβουλες ,οτιδηποτε μπορει να προσφερει.

αυτος ειναι ο Αγγελος που προσωπικα ξερω.

α και γελαει δυνατα-ειναι ανθρωπος εξω καρδια , περιβολι!!

Αγγελινο συγχαρητηρια!!!

με ανθρωπους σαν εσενα , η ιατρικη κερδιζει , τιμας και το επαγγελμα και το λειτουργημα.

καλη σταδιοδρομια , ολα σου τα ονειρα να γινουν πραγματοποιημενα σχεδια .!! emdoc

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!

υγ-συγχαρητηρια και σε ολα τα παιδια που ορκιζονται τον Αυγουστο , καθε καλο για τον καθενα σας!! emdoc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Last Reply

Συγχαρητήρια Άγγελε.

Καλή αρχή για το νέο κεφάλαιο που ανοίγει στη ζωή σου.

Thanks για την παρουσία σου στο φόρουμ και όλη τη βοήθειά σου.

;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια, Άγγελε! ! !

Το πτυχίο μπορεί να ήρθε με χαρμολύπη, όμως ακόμη μεγαλύτερες χαρές σε περιμένουν και τις αξίζεις και σου τις ευχόμαστε από καρδιάς!

Καλή 'ξεκούραση' στο στρατό!

Καλή σταδιοδρομία, γιατρέ! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια γιατρέ μου emclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγχαρητηρια συνεδελφε πλεον!

αλλα συγχαρητηρια και σε σας παιδια! ειναι σπανιο να εκφραζεται καποιος με τα καλυτερα λογια για συναδελφο του!θα δειτε αργοτερα οτι πραγματικα ειναι σπανιο!

keep going!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

post-386-1217754581_thumbjpg

Συγχαρητήηηηηηηηηηριααααα!!!!

Καλή σταδιοδρομίααααα!!!!

Κάθε καλόοοο!!!

emrockonemrockonemrockonemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλά πολλά μπράβο!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Ήρα είναι φοβερή. Με έχει βοηθήσει ψυχολογικά και ουσιαστικά. Είχα την ατυχία στην κανονική διάρκεια σπουδών, να γνωρίζω στραβόξυλα. Όταν μπήκα στο πτυχίο, ήταν σα να πέρασα σε άλλη σχολή. Πιο ήρεμα άτομα, με διάθεση για βοήθεια, χωρίς κόμπλεξ και ανταγωνιστική διάθεση.

Βασικά θα έπρεπε να απαντήσω με quote στον καθένα για να αυξήσω τα πόστ μου!!!!!!! Πρέπει να περάσω τα 5000 ποστ. Τέλοσπάντων θα το κάνω με τα παιχνιδόλεξα :-)))))

Σας ευχαριστώ για τα καλά λόγια. Σας αγαπάω όλους. Επίσης να ευχαριστήσω τους διαχειριστές του σαιτ, γιατί αν δεν υπήρχε το greekmeds θα ήμουνα βαθιά νυχτωμένος σε πολλά θέματα.

Όσοι δεν απάντησαν στο πόστ της Ήρας, να τους καεί ο σκληρός δίσκος (πλάκα κάνω).

Όσον αφορά το nickname, το άλλαξα την παραμονή της παιδιατρικής. Τότε με είχε πιάσει μια απίστευτη νευρικότητα... Με λίγα λόγια ήμουνα σπαστικός, άρα Spastikh_Kolitida!!!!!!

@freespire ακόμα δε σε έχουν μπουζουριάσει για το uptodate? :-)

Για τους επόμενους 12 μήνες θα κάνω guest star εμφανίσεις, εκτός κ αν ο στρατός έχει ίντερνετ. Απ'όσο ξέρω, έχει catering και αυτό μου αρκεί χαχα!

Όσα παιδιά είναι στο πτυχίο, εύχομαι να τους πέφτουν γνωστές ερωτήσεις και να τελειώσον όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ σε σένα καλή σταδιοδρομία και συγχαρητήρια για το πτυχίο. Και καλή τύχη στην κλήρωση. Τη χρειαζόμαστε όσο ποτέ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι δεν απάντησαν στο πόστ της Ήρας, να τους καεί ο σκληρός δίσκος (πλάκα κάνω).

.......επειδη δε θελω να μου καει ο σκληρος,γιατι ποιος καθεται να κατεβασει παλι τοσες τσοντες :lol::lol::huh: ,

σου ευχομαι κατι διαφορετικο....."have a nice trip".... ;)

.....και δυο συμβουλες για το στρατο...

1).....δε θα σκυβεις ποτε για το σαπουνι....κυκλοφορουν και περιεργοι.... :D

2).....ειδικα για το κεντρο εκπαιδευσης να παρεις μαζι σου υγρα μωρομαντηλα,

ειναι εξαιρετικα χρησιμα ( emtoilet ).....θα με θυμηθεις... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ Leviathan. Αυτό με το σαπούνι θα το θυμάμαι. Δεν είμαστε για αλλαγές φύλου στα γεράματα χαχα! Υγρά μωρομάντηλα έχω πάρει. Μου το είπε κ άλλος. Καλά τόσο χρήσιμα είναι? Βασικά δε θα πω σε κανέναν ότι έχω υγρά μωρομάντηλα για να μη τα βουτήξουνε :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

BRAVOOO! emclapping

να σου ερθουν οσο το δυνατο πιο βολικα τα πραγματα στη συνεχεια ;)

και στα δικα μας εμεις οι λευτερες :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pinelopi20, skydogsully, dcool σας ευχαριστώ πολύ. Μακάρι να μου έρθουν όλα βολικά, αλλά πάνω απ'όλα να είμαστε καλά και όλα τα άλλα θα τα βρούμε.

Ευχαριστώ πολύ και καλή σταδιοδρομία σε όλα τα παιδιά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ Leviathan. Αυτό με το σαπούνι θα το θυμάμαι. Δεν είμαστε για αλλαγές φύλου στα γεράματα χαχα! Υγρά μωρομάντηλα έχω πάρει. Μου το είπε κ άλλος. Καλά τόσο χρήσιμα είναι? Βασικά δε θα πω σε κανέναν ότι έχω υγρά μωρομάντηλα για να μη τα βουτήξουνε :-)

ειναι για τα κοψιματα σε σκοπια......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσα παιδιά είναι στο πτυχίο, εύχομαι να τους πέφτουν γνωστές ερωτήσεις και να τελειώσον όσο πιο γρήγορα γίνεται.

αυτό τώρα ρε Άγγελε τι το θελες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.