Jump to content

Ντερμπι.......


LILLIAN

Recommended Posts

Ο κατακόκκινος καναπές μου είναι τεράστιος . οπότε μπορώ να φιλοξενήσω και σένα petalouditsa και κάθε άλλο έντομο! :lol:  :lol:  :lol:

http://www.diadiktyo.net/fun/fun.php?page=osfp

...no comment... :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Πνευματώδες άσχετε...Ειλικρινά θαυμάζω τους ανθρώπους που σε καιρούς δυσοίωνους,χαλεπούς και ζοφερούς κάνουν χιούμορ!!!Υπάρχει , όμως , ένα πρόβλημα...Ο καναπές είναι τριθέσιος...2 κούπες να βάλεις σε κάθε θέση , πάει...Αναγκαστικά πρέπει να κρατάς το 7ο αγκαλιά...και ρωτώ...η petalouditsa πώς θα βολευτεί;;; ( Γιατί - ως γνωστόν - είμαι ΚΑΙ φιλόξενο άτομο!!! ) 8) 8) 8)

Είχα πει ότι μετά την Ξάνθη θα επιστρέψω...Ήθελα να βάλω μια foto με την κούπα , αλλά παρ' όλες τις φιλότιμες προσπάθειες της LILLIAN - :Iloveyou: -δεν τα κατάφερα!

Παράκλησις : LILLIAN , βάλε τη foto με την κούπα - να είναι μεγάλη μην τσιγγουνευτείς ,ε;! - και τα σχόλια δικά μου...

Ως τότε... :antegeia: στους άλλους και για τους δικούς μας...

WEEEEEE ARE THE CHAMPIONS MY FRIEEEENDDD!!!!!

:lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

cup.jpg

(Σου χαλαω εγω χατηρι Doctor_7 μου???? :wink: ...βασικα δεν βρηκα μεγαλυτερη.....Παρε και την απο κατω δωρο..... :wink: )

26.jpg

Ενα σχολιο μονο δικο μου......Βαλλας rulesssssssss........ας κανει και καμμια φωτογραφιση το παιδι... :multicolor: :multicolor: :multicolor: :roll: :oops:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thanx LILLIAN!!!

Όσο για τις πίτσες...είναι ΣΙΓΟΥΡΑ προτιμότερες από τις εγχώριες...πίκρες!

Ρε βάζελοι ,γιατί δε βάζετε μυαλό;Ε;;;

:shoot: ΠΑΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.