Jump to content

Φυσιολογία Α


smile:)

Recommended Posts

Kαλησπέρα!!! μήπως μπορεί κανείς να με διαφωτίσει πάνω στη Φυσ Α? Γιατί ακούω τόσο απογοητευτικά σχόλια; Η αλήθεια είναι ότι η ύλη είναι τεράστια...όλο αυτό το βιβλίο του Κandel... μήπως ξέρει κανείς αν γενικά τα θέματα στη φυσ Α επαναλαμβάνονται; γιατί το μάθημα ακούγεται "απέραστο" πια... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπερβολές.

Κάτσε διάβασε και θα δεις πόσο ωραίο μάθημα είναι. Δεν είναι δύσκολο αλλά απλά θέλει το χρόνο του. Απλά μην περιμένεις ότι με 5-6 μερες διάβασμα είσα καλυμμένος. αν διαβάσεις τόσο και το περάσεις θα ειναι καθαρά συγκυριακό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Δε θέλω να σε αγχώσω αλλα εγώ την είχα διαβάσει καλά..ο κύριος καθηγητ'ης όμως έκρινε ότι το γραπτό μου περιείχε ασάφειες και με κάλεσε ένα μήνα μετά -απροειδοποίητα- να του εξηγήσω..Πήρα ένα ωραιότατο 4 γιατί μου είπε ότι αφού έχει περάσει ένας μήνας θα πρέπε να τα ξέρω καλύτερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θέλω να σε αγχώσω αλλα εγώ την είχα διαβάσει καλά..ο κύριος καθηγητ'ης όμως έκρινε ότι το γραπτό μου περιείχε ασάφειες και με κάλεσε ένα μήνα μετά -απροειδοποίητα- να του εξηγήσω..Πήρα ένα ωραιότατο 4 γιατί μου είπε ότι αφού έχει περάσει ένας μήνας θα πρέπε να τα ξέρω καλύτερα...

:) ΕΓΩ ΚΟΠΙΚΑ Κ ΜΕ 4.8.....ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ....ΓΕΝΙΚΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ.....ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΝΕΥΡΟΑΝΑΤΟΜΙΑ ;)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειά...είπα να επιστρέψω στο αγαπημένο :wub: μου μαθημα για μια ακόμα φορά...Μήπως γνωρίζει κάποιος αν έχουμε όλα τα κεφάλαια απ το βιβλίο για τη Φυσ Α? Μήπως αφαιρείται κάποιο κεφάλαιο? Τα μαθήματα που αφορούν τη μάθηση και τη μνήμη είναι μέσα?... emhelp

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στις μέρες μου όχι μόνο ήταν μέσα αλλά μπαίναν και τουλάχιστον 2 από τα 20 θέματα από τα κεφάλαια αυτά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειά...είπα να επιστρέψω στο αγαπημένο :wub: μου μαθημα για μια ακόμα φορά...Μήπως γνωρίζει κάποιος αν έχουμε όλα τα κεφάλαια απ το βιβλίο για τη Φυσ Α? Μήπως αφαιρείται κάποιο κεφάλαιο? Τα μαθήματα που αφορούν τη μάθηση και τη μνήμη είναι μέσα?... emhelp

Ευχαριστώ!

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΣΟΣ ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μνήμη τουλάχιστον σίγουρα. Εγώ πάντως μάθηση δεν είχα διαβάσει πέρσι που έδινα. δε θυμάμαι καν περί τίνος πρόκειται.

Ανάλογα και με το αν έγιναν τα μαθήματα. Καλύτερα να ρωτήσεις κάποιον που παρακολουθούσε φέτος. Δε θυμάμαι πάντως κανένα θέμα για μάθηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.