Jump to content

ΠΟΣΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΠΟΙΑ???ΠΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ??


Recommended Posts

ΑΡΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ

ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΤΣΕΣ ΜΑΡΙΕΣ -ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΡΕΛΕΣ!!!

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???

ΑΧ ΑΧ

ΜΕΤΑ....

ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΩΡΛ Ο ΚΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ :"ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΤΥΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝ..."

ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!!!!

ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ.....ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΕΕΕ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΙΣ 14 ΜΟΝΟ!!!!!ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΙΣ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΤΗΣ ΩΡΛ????

ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???

ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΗ ΔΑΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ "ΑΡΙΣΤΟΙ" ΦΟΙΤΗΤΕΣ... rm_flue.gifrm_flue.gifrm_flue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μακάρι να τα πάτε καλά... όντως περνιέται δύσκολα το μάθημα.. πάντως όσον αφορά τα μαθήματα και ειδικά τα πτυχιακά θα προτιμούσα να ήταν γραπτά ...στα προφορικά αδικούμαστε.. σε μερικούς εύκολα σε άλλους δύσκολα.. διαβάζεις και λόγω μιας λεπτομέρειας κόβεσαι ενώ ο άλλος το περνάει με λίγες μέρες διάβασμα.. είναι άδικο να παίρνουν πτυχίο κάποιοι λόγω τύχης..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΚΟΨΕ.....

ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΝΕΟ ΑΥΤΟ???

ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ.........

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ....

ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΠΟΤΑΜΩΝ

ΑΚΟΥΕΙ...ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.........ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΥΠΟΤΗΝ "ΑΚΔΗΜΑΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ"ΟΠΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΛΕΕΙ.

ΑΡΑ......

ΒΓΑΛΤ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΑΣ

ΥΠΟΟΜΟΝΗ

ΚΟΥΡΡΑΓΙΟ ΚΑΙ

ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΒΥΣΜΑ...ΚΑΛΩΣ..

ΑΛΛΙΩΣ..........ΕΠΙΜΟΝΗ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΤΗΣ ΩΡΛ????

ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???

ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΗ ΔΑΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ "ΑΡΙΣΤΟΙ" ΦΟΙΤΗΤΕΣ... emclown1 emclown1 emclown1

Very true

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εκτος απο ολα τα παραπανω θα ηταν ιδιαιτερα χρησιμο να περιγραψουν ατομα που εδωσαν η που ακουσαν λιγο πιο αναλυτικα το τι εχει γινει στην εξεταση.θεματα,εμπειριες τους κτλ κτλ κτλ κτλ.ακουγονται τοσα αλλα να μαθουμε και πιο συγκεκριμενα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΗ ΔΑΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ "ΑΡΙΣΤΟΙ" ΦΟΙΤΗΤΕΣ... emclown1 emclown1 emclown1

χωρις να θελω να υποστηριξω κανεναν,εχεις στοιχεια γι'αυτο που λες;επειδη ειμαι μικρος και δεν ξερω τι παιζει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΗ ΔΑΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ "ΑΡΙΣΤΟΙ" ΦΟΙΤΗΤΕΣ... emclown1 emclown1 emclown1

χωρις να θελω να υποστηριξω κανεναν,εχεις στοιχεια γι'αυτο που λες;επειδη ειμαι μικρος και δεν ξερω τι παιζει...

ρωτα τη μιση σχολη να σου πει οτι ισχυει... η αλλη μιση θα σου πει οτι ειναι συκοφαντιες!! οι πρωτοι μισοι δεν ειναι ΔΑΠ, οι αλλοι ειναι. αντικειμενικη αποψη ψαχνεις κ εσυ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.