Jump to content

ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ 6ου - Α ΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ 6ου - Α ΟΜΑΔΑ

Μια κοπέλα κληρώθηκε Αχείμαστο και επιθυμεί να πάει Πάγκαλη γιατί έμεινε πολύ ευχαριστημένη από την κλινική του 4 ου έτους που την είχε κάνει στον Πάγκαλη.

όποιος ενδιαφέρεται ας καλέσει στο 697 2297640

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο 6ο δε θα μπορεί να πει το ίδιο ;)

Κι όμως ξέρω άτομα που είπαν τον Πάγκαλη Παγκαλάκη! Άφησαν την Παθολογία τους στον Αχείμαστο και το μετάνιωσαν που δεν το πήγαν σε μια καλή κλινική όπως του Πάγκαλη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο 6ο δε θα μπορεί να πει το ίδιο ;)

Κι όμως ξέρω άτομα που είπαν τον Πάγκαλη Παγκαλάκη! Άφησαν την Παθολογία τους στον Αχείμαστο και το μετάνιωσαν που δεν το πήγαν σε μια καλή κλινική όπως του Πάγκαλη

Απο Αχειμαστο να υποθεσω φευγουν λογω αποστασης η λογω του οτι δε θα μαθουν τιποτα;;Γιατι εμεις οταν μια φορα κι ενα καιρο...την ειχαμε κανει,δεν ασχοληθηκε κανενας μα κανενας ποτε μαζι μας απο καθηγητες.Οι ειδικευομενοι αν το ηθελες,εκαναν πετρα την καρδια τους και μπορει να σου λεγαν κανενα πραμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο 6ο δε θα μπορεί να πει το ίδιο ;)

Κι όμως ξέρω άτομα που είπαν τον Πάγκαλη Παγκαλάκη! Άφησαν την Παθολογία τους στον Αχείμαστο και το μετάνιωσαν που δεν το πήγαν σε μια καλή κλινική όπως του Πάγκαλη

Απο Αχειμαστο να υποθεσω φευγουν λογω αποστασης η λογω του οτι δε θα μαθουν τιποτα;;Γιατι εμεις οταν μια φορα κι ενα καιρο...την ειχαμε κανει,δεν ασχοληθηκε κανενας μα κανενας ποτε μαζι μας απο καθηγητες.Οι ειδικευομενοι αν το ηθελες,εκαναν πετρα την καρδια τους και μπορει να σου λεγαν κανενα πραμα.

Ακριβώς γι' αυτό φεύγουν. Εξάλλου η απόσταση δεν είναι και ιδιαίτερη (Σωτηρία το ένα, Λα'ι'κό το άλλο). Απλά μου είπαν και μένα , ότι δηλ δεν έμαθαν τίποτα, σε σημείο που δυσανασχετούσαν. Δηλαδή ήταν υπερβολικά παραλία σε εξωφρενικό σημείο. Και είσαι 3 ολόκληρους μήνες εκεί.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.