Jump to content

Νεκρός στο διαμέρισμά του βρέθηκε ο ηθοποιός Νίκος Σεργιανόπουλος


SleepWalker

Recommended Posts

(Διαφωνώ και με την υποκρισία του να μην πούνε στη μάνα του από τι πήγε, αν όντως ισχύει. Αδιαφορώ για την κατάσταση της υγείας της, αυτή γέννησε το παιδί, αυτή το μεγάλωσε, αυτή και έπρεπε να το θάψει με κάθε ειλικρίνεια. Αλλά αυτή είναι η ελληνική κοινωνία.)

με εντυπωσιαζεις εχω να πω.λογω κεινης τη φωτο που χες-εχεις ακομη;δεν προσεξα-για περσοναλ φωτο σε ειχα παρεξηγησει.

ιδιως σ αυτο το ¨Αλλα αυτη ειναι η ελληνικη κοινωνια.¨ ειμαι μαζι σου μεχρι το μεδουλι.

λες και δε θα μπορουσε καλλιστα να της το χει σφυριξει ενας οποιοδηποτε καλοθελητης ηδη.τοτε της θα ελεγαν ηθελα να ξερα.πως δεν εχει συμβει ακομη ,απορια το χω.ηθελα να ξερα σε γυαλα την εχουν κλεισμενη;;; :blink:

καποια στιγμη δεν παιζει να μη το μαθει.τι τοτε θα ναι πιο ανεκτος ο πονος;;;;ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

ΑΛΗΘΕΙΑ...τι ομορφη και δυσκολη λεξη.<---να τος κι ο καλλιτεχνικος οιστρος ...το χω ασυζητητι! :P χεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Last Reply
αλλά το να συζητάει μια ολόκληρη χώρα με 757387398398 προβλήματα για αυτό επί 1 εβδομάδα είναι εντελώς αφύσικο.
ναι γιατι οταν δε συζητουσε γι αυτο,συζητητουσε για τα 757387398398 προβληματα της η για τα 757387398398 προβληματα της υπολοιπης υφηλιου!!!μη χεσω!ασε μας ρε iris.η χωρα ως καθυστερημενη συζηταει σε καθημερνη βαση εδω και χρονια ολακερα τα 2 αντε 3 μετα βιας θεματα που παιζει η ελληνικη ιδιωτικη τηλεοραση.τιποτα παραπανω.ετυχε αυτη τη φορα να ναι ο σεργιανοπουλος ενα απο αυτα.που ν το παραξενο και αντιδρας ετσι;;;;αυριο θα ναι κατι αλλο παλι.που θα το τεντωσουν τα μμε απο δω θα το ξεχειλωσουν απο κει για καμια βδομαδα κανα μηνα οπως ακριβως γουσταρουν για να πουλησει και κυριως οπως και μεχρι εκει που τους το επιτρεπουν τα μεγαλοσυμφεροντα και μετα μοκο σαν να μην εγινε ποτε..

ο σεργιανοπουλος σε πειραξε τωρα που στο κατω κατω ηθοποιος γνωστος σε ολους ηταν,συμπαθης ηταν,βιαια δολοφονηθηκε,λογικο να γινει ντορος

@όταν πεθάνει ''Εθνικός Στάρ'' και τα άλλα νούμερα που βλέπετε 24 ώρες/ημέρα ανεβάστε μεσίστιες σημαίες στα μπαλκόνια σας.

εγω πιστευω παντως πως οταν με το καλο αποδημησουν,τους αρμοζει οικογενειακος ταφος ολους αυτους!! emcolgate:lol:

υπουργε πολιτισμου του ελλαντα σου δινω ιδεες!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν την ξερουμε κυρα μου τη γυναικα στη σαρωνιδα.δεν ξερουμε πως μοιαζει το προσωπο της καν,ποσο μαλλον ποσο μοιαζει οταν παιρνει διαφορες εκφρασεις.δεν ξερουμε πως μοιαζει η φωνη της,δεν την εχουμε ακουσει να γελαει,δεν την εχουμε δει να χαμογελαει,να φουρτουνιαζει,να θυμωνει.δεν εχουμε ιδεα πως σκεφτοταν και πως εκφραζοταν.

το σεργιανοπουλο και τον εχουμε δει και τον εχουμε ακουσει.

αλλωτε αληθινα σε συνεντευξεις του αλλωτε ενω υποδυοταν καποιον απο τους ρολους του.οποτε λογικο να μας επηρεασει περισοσοτερο ο θανατος του απ οτι ενος αγνωστου παντελως σ εμας προσωπο.τοσο απλο ειναι το θεμα.

δε θελει και πολυ μυαλο. :antegeia:

και μη μου τον παρουσιαζετε σαν τον απολυτο τοξικομανη το πρεζακι το τελειωμενο,ριλαξαρετε και λιγο.ενα πρεζακι δε μπορει να δουλευει τοσα χρονια τοσες ωρες κανοντας καλη δουλεια(καλη βασει του οτι συνεχεια του προτεινονταν δουλειες,συνεχεια τον βλεπαμε σε σειρες δεν ξερω αν τα τελευταια χρονια εκανε και θεατρο) χωρις οχι απλως να δινει κανενα δικαιωμα σε κανεναν απο τους συνεργατες του αλλα οντας και ιδιατερα αγαπητος σ αυτους.

Μπράβο Σήλια !!!! Καλώς ή κακώς ασχολούμαστε με τον Σεργιανόπουλο και τον κάθε Σεργιανόπουλο ακριβώς επειδή είναι γνωστός στο ευρύ κενό .

Από την άλλη , άσχετα "τα πάθη" που είχε , δεν ακούστηκε ποτέ τίποτα αρνητικό για τη δουλειά του (ούτε πως αργούσε , ούτε πως ξεχνούσε τα λόγια του κτλ) και για αυτό κάθε χρόνο ήταν περιζήτητος και έβρισκε πάντα κάποιο σήριαλ να πρωταγωνιστήσει με την ερμηνεία του να κρίνεται κάθε φορά ως καλή και αξιόλογη .

Κρίμα που βρήκε έναν τόσο τραγικό θάνατο ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η υποκρισια και η ηθικολογια ορισμενων δεν εχει ορια...καλα εκανε και επαιρνε κοκα ,καλα εκανε και ηταν οτι ηταν και ψωνιζε οτι ψωνιζε και την εβρισκε οπως ηθελε...πειραξε ποτε κανεναν?ενοχλησε ποτε κανεναν?προβαλλε τα παθη και τις ιδαιτεροτητες του για να γινει γνωστος και να πουλησει οπως τοσα και τοσα σουργελα?ισα ισα το εκρυβε απο τη κοινη θεα,ηταν κλειστος και καταθλιπτικος ανθρωπος οπως φαινεται,εξαρτημενος απο καποια πραγματα.αυτα ειναι συμπτωματα ευαισθητων ανθρωπων και οχι χοντροπετσων,σαν αυτους που βγαινουν και παραδιδουν μαθηματα ηθικης δεξια και αριστερα και ποιος ξερει τι τερατουργηματα εχουν κανει!

ηταν ηθοποιος τοσα χρονια και εγινε γνωστος μετα τα 40αντα,χωρις φανφαρες και τυμπανοκρουσιες!πεσαν τωρα τα κορακια να τον βιασουν μετα θανατον,να κανουν μαθημα ηθικης στη κοινωνια.. ρε αντε ρε παπαρες! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η υποκρισια και η ηθικολογια ορισμενων δεν εχει ορια...καλα εκανε και επαιρνε κοκα ,καλα εκανε και ηταν οτι ηταν και ψωνιζε οτι ψωνιζε και την εβρισκε οπως ηθελε...πειραξε ποτε κανεναν?ενοχλησε ποτε κανεναν?προβαλλε τα παθη και τις ιδαιτεροτητες του για να γινει γνωστος και να πουλησει οπως τοσα και τοσα σουργελα?ισα ισα το εκρυβε απο τη κοινη θεα,ηταν κλειστος και καταθλιπτικος ανθρωπος οπως φαινεται,εξαρτημενος απο καποια πραγματα.αυτα ειναι συμπτωματα ευαισθητων ανθρωπων και οχι χοντροπετσων,σαν αυτους που βγαινουν και παραδιδουν μαθηματα ηθικης δεξια και αριστερα και ποιος ξερει τι τερατουργηματα εχουν κανει!

ηταν ηθοποιος τοσα χρονια και εγινε γνωστος μετα τα 40αντα,χωρις φανφαρες και τυμπανοκρουσιες!πεσαν τωρα τα κορακια να τον βιασουν μετα θανατον,να κανουν μαθημα ηθικης στη κοινωνια.. ρε αντε ρε παπαρες! :antegeia:

emiloveyou

εν τω μεταξυ απ οτι εχω καταλαβει ηταν καμια 20αρα ολοκληρα χρονια ηθοποιος ο ανθρωπος πριν παιξει στο δυο ξενοι μεσω του οποιου εγινε γνωστος κι ασχολιοταν κατα κορον με το θεατρο ολα εκεινα τα χρονια.καλη φαση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι , κριμα ..... παντως εβελινα εισαι τρελος κομματος και εχεις ωραια πλατη οεο ! αυτα.....

emiloveyou

Οταν γινεται ενα τετοιο ειδεχθες εγκλημα και μαλιστα οταν αφορα δημοσιο προσωπο ειναι επομενο να γινεται ντορος και να ασχολουνται ολοι μ αυτο..

Εφοσον οι δημοσιογραφοι τηρουν την δημοσιογραφικη δεοντολογια με ο,τι αυτο συνεπαγεται ειναι φυσιολογικο να ασχολουνται ακομη και με ορισμενα θεματα που ενω κρινονται ως ευαισθητα προσωπικα δεδομενα...εντουτοις μπορει να βοηθησουν στη συλληψη του δραστη και ακομη στην καλυψη ορισμενων αναπαντητων ερωτηματικων που δημιουργουνται ευλογα σε ολους εμας σχετικα με το πως η κατασταση ξεφυγε απο τον ελεγχο..

πραγματικα κριμα για τον ανθρωπο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Και,μέσα σε όλα,ο απάνω φλερτάρει την Εβελίνα,σε τόπικ που διάφοροι γιατροί κονταροχτυπιούνται για τις συνθήκες του βίαιου θανάτου ενός ομοφυλόφιλου,ναρκομανή ηθοποιού...Ούτε ελληνική σαπουνόπερα δεν έχει τέτοια πλοκή

Your funeral,my trial που θα έλεγε και ο Nick Cave

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και είμαι πάρα πολύ αυστηρός με τους ανθρώπους κατατάσσω τον Νίκο Σεργιανόπουλο (ετυμολ. από τη λέξη serian που στα τούρκικα σημαίνει "ο ζωηρός") στους πολύ αξιοπρεπείς ηθοποιούς. Πραγματικά ο χώρος έγινε πιο φτωχός.

Όσο για εσάς που τον κατηγορείτε να θυμάστε ότι εμείς δεν ξέρουμε αν εσεις παίρνετε ναρκωτικά ή βάζετε κρέας στον κώλο σας. Και δε μας ενδιαφέρει στην τελική. Ξέρετε αν εγώ ας πούμε είμαι γκέι; και αν ειμαι αξίζω να με σφάξουνε με 21 μαχαιριές σαν το κουνέλι;

Ως εκ τούτου μη γίνεστε άδικοι γιατί αυτό μπορεί να σας γυρίσει μπούμερανγκ.

Και μια διαπίστωση: Αυτός ο Μητσοτάκης τελικά θα τους θάψει όλους!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και είμαι πάρα πολύ αυστηρός με τους ανθρώπους κατατάσσω τον Νίκο Σεργιανόπουλο (ετυμολ. από τη λέξη serian που στα τούρκικα σημαίνει "ο ζωηρός") στους πολύ αξιοπρεπείς ηθοποιούς. Πραγματικά ο χώρος έγινε πιο φτωχός.

Όσο για εσάς που τον κατηγορείτε να θυμάστε ότι εμείς δεν ξέρουμε αν εσεις παίρνετε ναρκωτικά ή βάζετε κρέας στον κώλο σας. Και δε μας ενδιαφέρει στην τελική. Ξέρετε αν εγώ ας πούμε είμαι γκέι; και αν ειμαι αξίζω να με σφάξουνε με 21 μαχαιριές σαν το κουνέλι;

Ως εκ τούτου μη γίνεστε άδικοι γιατί αυτό μπορεί να σας γυρίσει μπούμερανγκ.

Και μια διαπίστωση: Αυτός ο Μητσοτάκης τελικά θα τους θάψει όλους!!!

σλιπ σιγα-σιγα,αργααααα...βασανιστικα almost ;) ανατρεπεις αν οχι ολη μεγαλο μερος της εικονας που ειχα πλασει για σενα στο μυαλο μου κι αυτο μ αρεσει πολυ!

δε σε περιμενα εσενα τον τελειο αντρα-ανθρωπο τον αντρα-ανθρωπο το σωστο τον εξυπνο τον μπλα μπλα μπλα και γοοοοοητευτικοemcolgate τοσο ανεκτικο και κυριως τοσο κατανοητικο απεναντι σε ανθρωπους με ιδιαιτεροτητες-αν θεωρησουμε την ομοφυλοφιλια ιδιατεροτητα-,απεναντι σε ανθρωπους με παθη,εθισμους,¨αδυναμιες¨...

αν και νταξει ειχα καταλαβει οτι του τρεφες εκτιμηση του συγκεκριμενου τυπου απο τη στιγμη και μονο που ειδα οτι ανοιξες το τοπικ,δε χρειαζοταν να τοποθετηθεις για να μαθω τη θεση σου

απλως με το πανω ποστ μου δωσες αφορμη να γραψω αυτο που γραφω τωρα

εν τω μεταξυ η αποθεωση ηταν οτι εκει που λες ¨ξερετε αν εγω ας πουμε ειμαι γκει;¨,εγω διαβασα ¨ξερΩ αν εγω ας πουμε ειμαι γκει;;;;και λεεεω οοοππαααααααα το προχωρησε πολυ σαν να λεει αν δε δοκιμασω εγω κι εσεις κι οποιοσδηποτε δε μπορουμε να ξερουμε αν ειμαστε η οχι!!πραμα που αμεσως αμεσως αφηνε να υπονοηθει οτι για να σου λυθει η απορια καποια στιγμη θα δοκιμαζες χαχαχα κι εφριξα λεμε!!!ωρεεεεεε λεω ο κρητικαρος ανοιχτο μυαλο;;;!!!!!!!!!!!!που το κρυβε τοσο καιρο;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emcolgate:D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εν τω μεταξυ η αποθεωση ηταν οτι εκει που λες ¨ξερετε αν εγω ας πουμε ειμαι γκει;¨,εγω διαβασα ¨ξερΩ αν εγω ας πουμε ειμαι γκει;;;;και λεεεω οοοππαααααααα το προχωρησε πολυ σαν να λεει αν δε δοκιμασω εγω κι εσεις κι οποιοσδηποτε δε μπορουμε να ξερουμε αν ειμαστε η οχι!!

αυτό ισχύει σε παράφραση του γνωστού "αντρας δεν ειναι αυτος που δεν τον έχει φαει, αλλά αυτός που τον έφαγε και δεν του άρεσε".

αλλά πέρα από αυτό από τη στιγμή που ο άλλος δεν είναι κραγμένη (πχ Γιώργος Μαρίνος) και δεν προκαλεί ούτε χαλάει την αισθητική σου με αυτά που κάνει, αξίζει να τον σέβεσαι. Δεν καταλαβαίνω γιατί ένας ομοφυλόφιλος που κρατάει μυστική την ιδιωτκή του ζωή είναι λιγότερο αξιοπρεπής από κάποιον που πηγαίνει στις πουτάνες ή ψωνίζει γκόμενες από τα κλαμπ...

Και στην τελική ρε παιδιά που το ξέρατε ότι ήτανε πούστης; ήσασταν μπροστά; ή επειδή το λένε τα κανάλια; εδώ μέχρι και για τον πορδηπουργό το έχουν πει...

Ο Σεργιανόπουλος σε μια συνέντευξη του τον Φεβρουάριο είχε δηλώσει ότι φοβάται 3 πράγματα: τη μοναξιά, τη φυλακή και το θάνατο ( btw τη φυλακή τη φοβάμαι κι εγώ). Αυτό τα λέει όλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Και,μέσα σε όλα,ο απάνω φλερτάρει την Εβελίνα,σε τόπικ που διάφοροι γιατροί κονταροχτυπιούνται για τις συνθήκες του βίαιου θανάτου ενός ομοφυλόφιλου,ναρκομανή ηθοποιού...Ούτε ελληνική σαπουνόπερα δεν έχει τέτοια πλοκή

Your funeral,my trial που θα έλεγε και ο Nick Cave

Κι όχι μόνο την φλερτάρει αλλά θεωρεί ότι η φωτό και κατ'επέκταση η πλάτη στο αβατάρ είναι της Εβελίνας.......(στανταρ πράγματα) μουαχαχαχαχαχαχχαχαχαα emeleos κι όλα αυτά στο τόπικ για την σφαγή ενός ανθρώπου που αν μη τι άλλο ήταν ένας πολύ καλός ηθοποιός (όχι μόνο ως κύριος Μαρκοράς)

υ.γ αν και δεν είμαι μοντ στο συγκεκριμένο τόπικ, έχω να πω ότι το έχουν γ@μήσει τόσο πολύ κάποιοι με τις αηδίες τους που πλέον είναι προσβλητικό για τον εκλιπόντα.

Καλά θα κάναμε να σβήσουμε κι άλλα ποστς εντελώς άσχετα με το θέμα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εν τω μεταξυ η αποθεωση ηταν οτι εκει που λες ¨ξερετε αν εγω ας πουμε ειμαι γκει;¨,εγω διαβασα ¨ξερΩ αν εγω ας πουμε ειμαι γκει;;;;και λεεεω οοοππαααααααα το προχωρησε πολυ σαν να λεει αν δε δοκιμασω εγω κι εσεις κι οποιοσδηποτε δε μπορουμε να ξερουμε αν ειμαστε η οχι!!

αυτό ισχύει σε παράφραση του γνωστού "αντρας δεν ειναι αυτος που δεν τον έχει φαει, αλλά αυτός που τον έφαγε και δεν του άρεσε".

αλλά πέρα από αυτό από τη στιγμή που ο άλλος δεν είναι κραγμένη (πχ Γιώργος Μαρίνος) και δεν προκαλεί ούτε χαλάει την αισθητική σου με αυτά που κάνει, αξίζει να τον σέβεσαι. Δεν καταλαβαίνω γιατί ένας ομοφυλόφιλος που κρατάει μυστική την ιδιωτκή του ζωή είναι λιγότερο αξιοπρεπής από κάποιον που πηγαίνει στις πουτάνες ή ψωνίζει γκόμενες από τα κλαμπ...

Και στην τελική ρε παιδιά που το ξέρατε ότι ήτανε πούστης; ήσασταν μπροστά; ή επειδή το λένε τα κανάλια; εδώ μέχρι και για τον πορδηπουργό το έχουν πει...

Ο Σεργιανόπουλος σε μια συνέντευξη του τον Φεβρουάριο είχε δηλώσει ότι φοβάται 3 πράγματα: τη μοναξιά, τη φυλακή και το θάνατο ( btw τη φυλακή τη φοβάμαι κι εγώ). Αυτό τα λέει όλα...

σαφως και δεν ξερουμε αν οντως ηταν ομοφυλοφιλος (πανω δε βλεπεις που πλακωνομαι με μπλουσκαι γι αυτο;;)σαφως δεν τον κατακρινω.καμια σχεση.νομιζω ειναι σαφης η θεση μου στα παραπανω ποστ αυτο το τελευταιο ηταν περισσοτερο πλακιτσα σε σενα και δατς ολ φοκς

πορδηπουργος ειναι ο λαζοπουλος;;;;;;;;;;;;;;;;χχαχαχαχαχαχαχα δικη σου επινοηση ο τιτλος να υποθεσω η το ακουσες απο πουθενα;;;ααααααα ρε σλιπ emiloveyou

μπαι δε γουει ανοιξα τιβι σημερα και κοντεψα να ξερασω μολις ειδα οτι ακομη τα μεσημεριαναδικα ασχολουνται αποκλειστικα..μ αυτο

ουστ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σαφως και δεν ξερουμε αν οντως ηταν ομοφυλοφιλος (πανω δε βλεπεις που πλακωνομαι με μπλουσκαι γι αυτο;;)σαφως δεν τον κατακρινω.καμια σχεση.νομιζω ειναι σαφης η θεση μου στα παραπανω ποστ αυτο το τελευταιο ηταν περισσοτερο πλακιτσα σε σενα και δατς ολ φοκς

πορδηπουργος ειναι ο λαζοπουλος;;;;;;;;;;;;;;;;χχαχαχαχαχαχαχα δικη σου επινοηση ο τιτλος να υποθεσω η το ακουσες απο πουθενα;;;ααααααα ρε σλιπ emiloveyou

μπαι δε γουει ανοιξα τιβι σημερα και κοντεψα να ξερασω μολις ειδα οτι ακομη τα μεσημεριαναδικα ασχολουνται αποκλειστικα..μ αυτο

ουστ!

Σήλια καρντιά μου ο πορδηπουργός είναι ο αξιότιμος σύζυγος μιας μεγάλης χειρουργού που κάνει τώρα ειδικότητα στο Λαϊκό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήλια καρντιά μου ο πορδηπουργός είναι ο αξιότιμος σύζυγος μιας μεγάλης χειρουργού που κάνει τώρα ειδικότητα στο Λαϊκό...

μουαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαα

:lol::lol::lol:

emgoal

off topic αλλά καλό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήλια καρντιά μου ο πορδηπουργός είναι ο αξιότιμος σύζυγος μιας μεγάλης χειρουργού που κάνει τώρα ειδικότητα στο Λαϊκό...

α αυτον εννουσε;;;;; :wacko: γω νομιζα ελεγε ειρωνικα το λαζοπουλο πορδηπουργο επειδη οι πορδες ειναι το αγαπημενο του θεμα κι επειδη πρακτικα ασκει μια μορφη πολιτικης..με το τσαντιρι του

οπως λεμε παιδειουπουργος επικρατειοουπουργος υγειουπουργος ε ετσι και πορδυπουργος εκεινος που χει το υπουργειο πορδης χαριτολογωντας...

καπως ετσι το εξελαβα :anavδεwfwties: :rolleyes:

εχω μεγαλια φαντασια μαλλον emconfused:blink::wacko: χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεξου πως και αυτος ηταν ενας αρρωστος (ο γιος σου) και στο δικαστηριο αν αθωωσουνε το διασημο να ξερεις οτι κανανε το σωστο. Θα δεχτεις οτι ο γιος ειναι αρρωστος;

Άραγε είμαι ο μόνος που διαβάζει ξανά και ξανά αυτήν την πρόταση και δε βγάζει νόημα; Θα απαντήσω σ' αυτό που βγάζει. Ναι, ο γιος μου θα είναι άρρωστος, χωρίς αμφβολία.

Θα ηθελα να δωσω το νοημα σε αυτη την προταση.

Αφου λες οτι ολοι οσοι περνουν ναρκωτικα σε προηγουμενο (ποστ σου) θεωρουνται ασθενεις, αρα υποθετικα μιλωντας εγω θεωρω οτι και ο γιος σου ή ο γιος μου αφου σνιφαρει θεωρειται ασθενης. Το κρατος πρεπει και τους δυο(το διασημο και το παλικαρι) να τους αντιμετωπιζει ομοια.

Αν όμως αθωωσει τον έναν αυτο θα ειναι αδικο έτσι δεν είναι;

Εσυ ομως να το θεωρησεις σωστο( ειρωνικα το ειπα αυτο) και να κλεισουν το παλικαρι, στη συνεχεια, στη στενη.

Πως ομως θα μπορεσεις να το δεκτεις αφου ειμαι πεπεισμενος οτι καθενας απο εδω μεσα δεν θα εριχνε το γιο του εκει μεσα ( υποθετικα μιλαω).

Στα π.χ 15 ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΩΣΤΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ.

Θυμησου για αυτα που μου ελεγες για οικογενεια , σχολειο, φιλους , περιβαλλον.

Συμφωνω απολυτα με αυτα που ειπες.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Και τωρα παμε στη δευτερη. Θα δεχτεις οτι ο γιος ειναι αρρωστος;

Καταλαβες τι εκανα. Εβαλα ολο αυτο σε δυο μονο προτασεις, επειδη βαριομουνα να εξηγω κατα πρωτο λογο και κατα δευτερο πιστευα οτι θα το καταλαβεις.

Συγγνωμη ομως για το μπερδεμα. Ελπιζω remy να το καταλαβες τωρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεξου πως και αυτος ηταν ενας αρρωστος (ο γιος σου) και στο δικαστηριο αν αθωωσουνε το διασημο να ξερεις οτι κανανε το σωστο. Θα δεχτεις οτι ο γιος ειναι αρρωστος;

Άραγε είμαι ο μόνος που διαβάζει ξανά και ξανά αυτήν την πρόταση και δε βγάζει νόημα; Θα απαντήσω σ' αυτό που βγάζει. Ναι, ο γιος μου θα είναι άρρωστος, χωρίς αμφβολία
.

Θα ηθελα να δωσω το νοημα σε αυτη την προταση.

Αφου λες οτι ολοι οσοι περνουν ναρκωτικα σε προηγουμενο (ποστ σου) θεωρουνται ασθενεις, αρα υποθετικα μιλωντας εγω θεωρω οτι και ο γιος σου ή ο γιος μου αφου σνιφαρει θεωρειται ασθενης. Το κρατος πρεπει και τους δυο(το διασημο και το παλικαρι) να τους αντιμετωπιζει ομοια.

Αν όμως αθωωσει τον έναν αυτο θα ειναι αδικο έτσι δεν είναι;

Εσυ ομως να το θεωρησεις σωστο( ειρωνικα το ειπα αυτο) και να κλεισουν το παλικαρι, στη συνεχεια, στη στενη.

Πως ομως θα μπορεσεις να το δεκτεις αφου ειμαι πεπεισμενος οτι καθενας απο εδω μεσα δεν θα εριχνε το γιο του εκει μεσα ( υποθετικα μιλαω).

Στα π.χ 15 ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΩΣΤΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ.

Θυμησου για αυτα που μου ελεγες για οικογενεια , σχολειο, φιλους , περιβαλλον.

Συμφωνω απολυτα με αυτα που ειπες.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Και τωρα παμε στη δευτερη. Θα δεχτεις οτι ο γιος ειναι αρρωστος;

Καταλαβες τι εκανα. Εβαλα ολο αυτο σε δυο μονο προτασεις, επειδη βαριομουνα να εξηγω κατα πρωτο λογο και κατα δευτερο πιστευα οτι θα το καταλαβεις.

:huh::huh::o:huh::huh::blink::blink::blink::blink::blink::wacko::wacko::wacko::wacko:

Συγγνωμη ομως για το μπερδεμα. Ελπιζω remy να το καταλαβες τωρα.
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΤΥΧΩΣ! ΠΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΡΕ ΔΙΚΑΙΕ :splats::splats:emlmfaoemlmfaoemlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στα π.χ 15 ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΩΣΤΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ.

ΓΑΛΛΙΚΑ,ΠΙΑΝΟ,ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΟ,ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗ ΘΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΑΚΤΙΚΑ,ΕΞΟΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ,

ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΘΕΟ,ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ "ΠΕΙΡΑ(ΜΑΤΙ)ΣΜΟΥΣ".

ΠΟΥ ΣΑΙ ΣΗΦΗΗΗΗΗΗΗΗ.... :P:D:rolleyes:

emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

"Φως" στη δολοφονία Σεργιανόπουλου

Στο τέλος της φαίνεται ότι οδηγείται η έρευνα της Αστυνομίας σχετικά με την εξιχνίαση της στυγερής δολοφονίας του δημοφιλούς ηθοποιού Νίκου Σεργιανόπουλου, που συγκλόνισε τον καλλιτεχνικό κόσμο.

Όπως έγινε γνωστό το βράδυ της Παρασκευής, στη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αττικής οδηγήθηκε και ανακρίνεται 35χρονος αλλοδαπός από τη Γεωργία, καθώς υπάρχουν σοβαρές ενδείξεις ότι εμπλέκεται στη δολοφονία.

Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση. Ωστόσο αστυνομικοί αφήνουν να εννοηθεί ότι πρόκειται για το δολοφόνο του ηθοποιού.

Η ανάκριση συνεχίζεται και οι αστυνομικοί εκτιμούν ότι είναι θέμα χρόνου η ομολογία του 35χρονου.

Ο ηθοποιός είχε βρεθεί νεκρός με 21 μαχαιριές μέσα στο σπίτι του στο Παγκράτι, στις 4 Ιουνίου.

ΣΚΑΪ.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνέλαβαν τον δολοφόνο του Σεργιανόπουλου

Η ασφάλεια είναι σίγουρη ότι κρατάει στα χέρια της τον δολοφόνο του Νίκου Σεργιανόπουλου.

Πρόκειται για 30χρονο Γεωργιανό ο οποίος ζούσε χρόνια στην Ελλάδα και είχε συληφθεί στο παρελθόν.

Ο κατηγορούμενος υποστηρίζει ότι είναι αθώος, αλλά όπως αναφέρουν οι πληροφορίες, οι αστυνομικοί έχουν ταυτοποιήσει γενετικό υλικό – DNA με αυτό του συλληφθέντα, από τη πόρτα του σπιτιού του Νίκου Σεργιανόπουλου ,όταν ο δολοφόνος προσπάθησε να την ανοίξει.

template_04.gif26/7/2008

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.