Jump to content

ΕΞΕΤΑΣΗ ΦΥΣ Α


margaretww

Recommended Posts

Kι εγώ το έχω ακούσει αυτό... αλλά γτ δε ρωτάς στον τομέα;;;; Να μας πεις κι εμάς μετά; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kι εγώ το έχω ακούσει αυτό... αλλά γτ δε ρωτάς στον τομέα;;;; Να μας πεις κι εμάς μετά; :rolleyes:

Πι τσι κει... :anavwfwties:

Τα γνωστά. Αν είναι να χάνονται έτσι εξεταστικές από κάποια μαθήματα που χάθηκαν και σε συνδυασμό με το ότι δεν υπάρχουν πτυχιακές σε αυτή τη ρημαδοσχολή, κάναμε την τύχη μας και πάλι.... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μόλις είδα ότι βγήκε το παρακάτω πρόγραμμα στο bulletin board του site της σχολής:

Φυσιολογία Α

Το πρόγραμμα παραδόσεων διαμορφώνεται ως εξής:

Τρίτη 17/6/08 14.00-16.00

Νωτιαία Κυκλώματα και Αντανακλαστικά

Τετάρτη 18/6/08 14.00-16.00

Κινητικός και Προκινητικός Φλοιός

Τετάρτη 18/6/08 16.00-18.00

Αυτόνομο Νευρικό Σύστημα

Τρίτη 24/6/08 14.00-16.00

Βασικά Γάγγλια

Τετάρτη 25/6/08 14.00-16.00

Παρεγκεφαλίδα

Σάββατο 28/6/08 14.00-18.00

Μνήμη και Μάθηση

Άρα μάλλον θα δοθεί το μάθημα... emcolgateemcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και Σάββατο μάθημα;;;;

Στην Αθήνα θα κάναμε παράσταση διαμαρτυρίας στο γραφείο του προέδρου, τριήμερη κατάληψη και πορεία στα Προπύλαια... :anavwfwties:

Μπράβο, όμως, που κάνουν αναπληρώσεις. Διαφαίνεται ένα φιλότιμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και Σάββατο μάθημα;;;;

Στην Αθήνα θα κάναμε παράσταση διαμαρτυρίας στο γραφείο του προέδρου, τριήμερη κατάληψη και πορεία στα Προπύλαια... :anavwfwties:

Μπράβο, όμως, που κάνουν αναπληρώσεις. Διαφαίνεται ένα φιλότιμο.

Οι καθηγητες εχουν ανεβασει πολυ το επιπεδο του μαθηματος κ ειναι ανθρωποι ιδιαιτερα υψηλης ευφυιας,εμεισ οι φοιτητες ομως δυσκολευομαστε να ανταποκριθουμε. emno

Τουλαχιστο εχουν την υπευθυνοτητα να εξεταζουν αφου διδαξουν κατι..Οχι οπως σε κατι αλλες σχολες που ειναι πανηγυρι σκετο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό που έγινε με την ΦυσΑ είναι πως δεν ήθελε να δωθεί το μάθημα σε αυτήν την εξεταστική γιατί έλεγε πως χάθηκαν 8 μαθήματα απο συνελεύσεις, λοκ άουτ και άλλα... Και μάλιστα να γίνουν αναπληρώσεις τον Αύγουστο (που δεν θα υπάρχει ψυχή) για να δωθεί το μάθημα τον Σεπτέμβρη!!! emeleos Τέλος πάντων μαζευτήκαμε πολύ κόσμος και κάναμε μαζική παράσταση στο γραφείο του και απαιτήσαμε να γίνουν αναπληρώσεις και να δωθεί κανονικά το μάθημα!! :) Έτσι καταφέραμε μετά από πίεση να δώσουμε ΦυσΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.