Jump to content

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Vet


neurodiab

Recommended Posts

Απο μενα και.......τη μαμα μου.... :splaaaats:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ VET!!!

Σου ευχομαι να ζησεις καινουριες φανταστικες περιπετειες καθημερινης τρελλας, οπως τις ζουμε ολοι εμεις που διαβαινουμε αυτο τον ομορφο δρομο του παρανοϊκου επαγγελματος που λεγεται "ιατρος εν Ελλαδι"

emiloveyou

ΥΓ ειδα που σου ευχηθηκε ο Τασος και εσπευσα να ανοιξω τοπικ... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υγεια ΑΒΟVE ALL

βιο μακρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (ελπιζουμε να χεις κι αλλα...μακρια μιας που το φερε η κουβεντα:P χχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααχα :P)

δημιουργια in every aspect(υπαρχουν πολλες εσυ αποφασιζεις)

πραγματικο ερωτα

αγαπη,ολων των ειδων...να σου προσφερεται απλοχερα και να νιωθεις οτι θες να προσφερεις απλοχερα

ρισκα

εκπληξεις

ταξιιιιιιιιιιιιιιιδια

νεες εμπειριες ολων των ειδων

καλοπεεεεεεεεεεεραση(οπως ακριβως την εννοεις κατα καιρους)

ονειρα ασταματητα

ευχομαι!

και προσθετω κατι που χε παρει το ματι μου καπου καποτε και μου αρεσε πολυ

"...βραδυες με φιλους,

μερες γεματες,

κορυφες που κατακτησαμε,

κορυφες που θελουμε να παμε,

χαμογελα,

υγεια,

πιστη,

ονειρα,

κουβεντες ζεστες,

νυχτες μαγικες,

στιγμες ανθρωπινες... "

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ταύρος..? Χα! Νηστεία! ..για να "γίνεις τόσο καυτός όσο μια νύχτα Iουλίου στη Bαγδάτη" :rolleyes:

Αυτή τη βδομάδα:

Yπάρχουν στιγμές στη ζωή σου που σκέφτεσαι ότι πρέπει να βγάλεις το παλιό σου δέρμα, να αφήσεις την παλιά σου ζωή να πεθάνει και να ξαναεμφανιστείς με μια τελειοποιημένη ενσάρκωση. Aπό εδώ και πέρα, για τις επόμενες εβδομάδες, μήνες αλλά και χρόνια –με τον Πλούτωνα στον 9ο οίκο σου και τον Δία σε αντίθεση με τον Άρη–, αυτού του είδους οι σκέψεις θα πολλαπλασιάζονται μέχρι να καταφέρεις να βρεις την εσωτερική σου ισορροπία, γιατί είναι υπέροχο να κάνεις σερφ πάνω σε πράσινα κύματα, ηλιοκαμένα σώματα και αφρούς σαντιγί, αλλά για να ημερώσει η ψυχή θέλει και νηστεία και δημιουργία και κυρίως νόημα. Άρα,σίγουρα μπορείς δημιουργικά να γίνεις τόσο καυτός όσο μια νύχτα Iουλίου στη Bαγδάτη, αλλά δεν μπορείς να είσαι ξεροκέφαλος, διασπαστικός ή πιεστικός. Mε την Aφροδίτη στο 12ο οίκο σου πάντως, μπορείς εύκολα να παραστήσεις τον ταπεινό, τον ευγνώμονα και το μεγαλόψυχο. Kαι μην ξεχνάς ότι με τον Eρμή στο ζώδιό σου, από τις 17, και μιλάς και εξηγείς και προτείνεις και τρέχεις – παριστάνοντας το διαλλακτικό...

http://www.athensvoice.gr/stardust/

Αφιερώνω, ελπίζω να μην παρεξηγήσει η κοπελιά σ, μια πεταλουδίτσα κ τρεις αγγέλους, δεν ξέρω ποια τα γούστα σ (μέρες που είναι - άνοιξη, πάσχα):

fairy-06.jpg

Sexy_Angel.gif

angel-25.jpg

galleryimage104606129zc1mi-1.jpg

Κ από εμένα χρόνια πολλά :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε ρωτάω τα πόσα κλείνεις... δε θέλω να σε κάνω να νιώσεις άσχημα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε ρωτάω τα πόσα κλείνεις... δε θέλω να σε κάνω να νιώσεις άσχημα :)

τι ρατσισμος αυτος ρε πουστη με τις ηλικιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποσο εισαι ρωταει ο αλλος;

25 λες εσυ

εικοσπεεεεεεεεντε;;;λεει ο αλλος κι αρχιζει και σε κοιταει απαιτητικα σε φαση τερμα η περιοδος χαριτος τερμα οι διαιολογιες

30 λες εσυ

τριααααααααααααααααααααααντα;;;;;;;;;;;;;;;;τρελλαινεται ο αλλος μεγαλωσες σε φαση πας κι εσυ καημενε μεγαλωσες

35 λες εσυ

τριανταπεεεεεεεεεεεεεεεεντε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;αρχιζει και σε λυπαται πραγματικα πλεον ο αλλος.καλα δε το συζηταω αν εισαι γυναικα κι εισαι ανυπνατρη ακομη

40 λες εσ

σαραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααντα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;παει σ εχει θαψει κιολας στο νου του ο αλλοςχαχαχαχαχαχαχαχαχα

εελεος δηλαδη!

οι γιαγιαδες μας κι οι παππουδες καθε που χουν γεννεθλια πρεπει ν αυτοκτονουν δηλαδη;;;

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αφορμη το ποστ σου σλιπ να βγαλω το αχτι μου don t bother ασε με να ξεσπαθωσω

γιατι το 17 να ναι ντε και καλα καλυτερο ρε σεις απο το 27 και το 27 καλυτερο αντε και καλα απο το 37;;;;;;;;

μπας κι επειδη οσο πιο πισω τοσο πλησιαζει το τελος;;;;;μπας και φοβαστε το θανατο πουλακια μου;;;;;αυτο ειαι το προβλημα σας;;;;;;δεν εχετε εξοικοιωθει με τη φυση σας;;;;;;;

αλλιως δεν εξηγειται!!

οταν καποιος ΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ και δεν την αφηνει απλως να περνα τοτε μονο ΟΜΟΡΦΑ μπορει να νιωθει για καθε χρονο που αφηνει πισω του

ελεος πια με τις ηλικιες!

αντε γεια! :splats:

και μηηην ξεχναααααατε...σας αγαπω!

:D

με αγαπη μαρια αλιφερη

χχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα μ εχιε φαει η μαλακια πρωινιατικα Ι know emicecream

εεεεε σορι τιπρωινιατικα πηγε 6

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι ρατσισμος αυτος ρε πουστη με τις ηλικιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποσο εισαι ρωταει ο αλλος;

25 λες εσυ

εικοσπεεεεεεεεντε;;;λεει ο αλλος κι αρχιζει και σε κοιταει απαιτητικα σε φαση τερμα η περιοδος χαριτος τερμα οι διαιολογιες

30 λες εσυ

τριααααααααααααααααααααααντα;;;;;;;;;;;;;;;;τρελλαινεται ο αλλος μεγαλωσες σε φαση πας κι εσυ καημενε μεγαλωσες

35 λες εσυ

τριανταπεεεεεεεεεεεεεεεεντε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;αρχιζει και σε λυπαται πραγματικα πλεον ο αλλος.καλα δε το συζηταω αν εισαι γυναικα κι εισαι ανυπνατρη ακομη

40 λες εσ

σαραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααντα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;παει σ εχει θαψει κιολας στο νου του ο αλλοςχαχαχαχαχαχαχαχαχα

εελεος δηλαδη!

οι γιαγιαδες μας κι οι παππουδες καθε που χουν γεννεθλια πρεπει ν αυτοκτονουν δηλαδη;;;

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αφορμη το ποστ σου σλιπ να βγαλω το αχτι μου don t bother ασε με να ξεσπαθωσω

γιατι το 17 να ναι ντε και καλα καλυτερο ρε σεις απο το 27 και το 27 καλυτερο αντε και καλα απο το 37;;;;;;;;

μπας κι επειδη οσο πιο πισω τοσο πλησιαζει το τελος;;;;;μπας και φοβαστε το θανατο πουλακια μου;;;;;αυτο ειαι το προβλημα σας;;;;;;δεν εχετε εξοικοιωθει με τη φυση σας;;;;;;;

αλλιως δεν εξηγειται!!

οταν καποιος ΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ και δεν την αφηνει απλως να περνα τοτε μονο ΟΜΟΡΦΑ μπορει να νιωθει για καθε χρονο που αφηνει πισω του

ελεος πια με τις ηλικιες!

αντε γεια! :splats:

και μηηην ξεχναααααατε...σας αγαπω!

:D

με αγαπη μαρια αλιφερη

χχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα μ εχιε φαει η μαλακια πρωινιατικα Ι know emicecream

εεεεε σορι τιπρωινιατικα πηγε 6

emarup περιμένεις περίοδο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup περιμένεις περίοδο;

λολ :P

emkiss

emarup περιμένεις περίοδο;

Μπα, άλλο περιμένει αλλά μάλλον άδικα...

Υ.Γ. Την ανάσταση εννοώ...

γειααααααααααααααααααααααα σου ρε κανταβερ γαμηκουλα!

συ μονο γαμιεσαι μεις ολοι οι υπολοιποι περιμενουμε το θαυμα...της αναστασης!!!! :splats::splats:

αντε γειααααααααααααα

υγ κι απαντα και σε κανα πμ ρε συ κανταβερ μη με φτυνεις ετσι δε το μπορω το πολυ το σαλιο ερεθιζομαι!μουααααααααααχαχα

κανταβερ εισαι ο νεος μου gm ερωτας πλιζ ανταποκρισου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑ ΒΕΤ!!!! ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ emkiss

@ shlia : σηλιάκι επειδή τα σπας , για μένα εσύ είσαι ο νέος μου έρωτας στο ΓΜ....πλιιιιιζ ανταποκρίσου! emiloveyou:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Vet, υποψιάζομαι ότι δεν δίνεις δεκάρα για τις ευχές και μας έχεις όλους γραμμένους!! Χάπι μπερθντει ντιαρ. Εύχομαι να ζεις την κάθε μέρα σου τόσο γεμάτα, σα να ήταν η τελευταία σου. (κι εύχομαι να μην πάρεις στραβά την ευχή μου, αυτή μου ρθε τώρα, δεν μπορώ να σκεφτώ κατι άλλο!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα παππου καζανοβα.με υγεια τυχη κ μπολικους κ@λους :lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα!! ο,τι καλο επιθυμεις!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Α ρε κτηνιατρε που ησουνα Μ.Παρασκευη που σε χρειαζομασταν....βεβαια μου πεφτεις μακρια.....

Χρονια πολλα κ απο'μενα....ο,τι επιθυμεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.