Jump to content

Ο Σεβενάκος πτυχιώθηκεεεεε!


notbad

Recommended Posts

Ρεεεεεεεεεε δεν φτάνει που μεγάλωσε, ομόρφυνε, στα γόνατά μας τον κάναμε κοτζάμ άντρα...τώρα έχει και πτυχίο!!!

Τον θυμάστε που ήταν μικρό τρυφερό αγόρι; Ε τώρα είναι μικρός τρυφερός ΙΑΤΡΟΣ!

Θερμά συγχαρητήρια, πάντα επιτυχίες...τώρα μπορείς να γκρινιάζεις ελεύθερα στους τελειωμένους σαν όλους εμάς τους υπόλοιπους μίζερους :D

ΥΓ Πέρασε >20 μαθήματα σε 7 μήνες...:D Αστέρι λέμε! Έκανε την ιατρική σε 4 χρόνια και 11 μέρες :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σεβενάαααακοοοο έγινες πρότυπο για τα βρεφάκια!!!

Μπράβο , μπράβο και πάλι μπράβο!!! πάντα επιτυχίες μικρό μου πόνυ!!! :P

emroseemrose emrose emrose emrose emrose emrose emrose emrose

emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο ρε μικρό πόνυ...άντε και επιβήτορας :P

Στελλίτσα είσαι απίθανη! Εγώ του σκάω μια τετραετία του 7 οπότε είναι μικρός...εσύ όμως μικρό πόνυ; Τον ξέκανες :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωωωω,Συγχαρητήριαααα!!Καλή σταδιοδρομίιαα-πολλές επιτυχίες,πολλοί ασθενείς σου να γίνουν υγιείς,λεφτά και όμορφες γιατρίνες να σε περιστοιχίζουν και να σε φροντίζουν!!(μια μια όμως,ε?! ;) )

Καλός γιατρόοοος!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια! Καλή σταδιοδρομία από δω και μπρος! :Demclap emclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αστέρι ο 7άκος. Μπράβο ρε μεγάλε. Έχουμε δώσει μαζί αρκετούς αγώνες και πραγματικά έχει κάνει πολύ καλή δουλειά. Του αξίζει ένα μεγάλο συγχαρητήρια. Καλη σταδιοδρομία από δω και μπρός και να χρησιμοποιήσεις τις δυνατότητες που έχεις, γιατί αξίζεις. Άντε θα τα πούμε κ από κοντά.

Άντε και στα δικά μας, σε εμάς τις ελεύθερες χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητηρια Doctor 7 emcolgate !!Ξεμπερδεψες με μεγαλο αγγουρι :P ,στο λεω γω που το τρωω χρονια τωρα B) .Καλη σταδιοδρομια να εχεις και καλη τυχη σε ο,τι κανεις emgoal !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα ηθελα να ευχηθω καλο πτυχιο σε αστραποκλανιαρη κ alternative τους οποιους χωρις να ξερω τους συμπαθω πολυ.πρεπει να ειστε πολυ φατσουλες :)

υγ.γιατι τον λετε πονυ τον 7? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'σαι καλα συχνουριτσα!Και εσυ εισαι γλυκυτατη emrose !

Kαι μια και επηλθε μια τοσο μεγαλη αλλαγη στη ζωη του Doctor 7,με το που τελειωσε αυτη την κωλοσχολη,πρεπει να κανει και αλλες αλλαγες θαρρω,επι τη ευκαιρια: Να εγκαταλειψει αυτη την αχωνευτη ομαδα που υποστηριζει και να γινει και αυτος Αρειανος emgoalemgoal emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα ηθελα να ευχηθω καλο πτυχιο σε αστραποκλανιαρη κ alternative τους οποιους χωρις να ξερω τους συμπαθω πολυ.πρεπει να ειστε πολυ φατσουλες :)

υγ.γιατι τον λετε πονυ τον 7? :P

Είσαι πολύ γλυκιά emrose Θα έρθουν και τα δικά μας σύντομα... Όσο για το αν είμαι φατσούλα, μάλλον είμαι φατσάρα :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στίχοι: Μάρκος Βαμβακάρης, Φράγκος &  tik-tak ,τικτακ 

Πρώτη εκτέλεση: Στράτος Παγιουμτζής, Τεμπέλης

Ένας μάγκας στο.... Γουδή

Ένας μάγκας στο Γουδή

πι και φι ξηγιέται Ιατρική

στ' αργαστήρια και στις κλινικές

και μες το ρεμπέτικο χαρέ

Μισές τραβάει, ποτήρια σπάει

σκίζεται για την γιατρική

μες τη σούρα του ζητάει

μικρότερη αναμονη

Είναι ζόρικος και μπελαλής

στο Γουδή  ο πιο νταής

κι όπως τον ετρέμουν οι μάγκες

κάνει στα σπαθάτα τις δουλειές

Μισές τραβάει, ποτήρια σπάει

σκίζεται για την γιατρική

μες τη σούρα του ζητάει

μικρότερη αναμονή

συγχαρητήηηηηηηηηηηηηηηριααααα!!!!!!

καλή σταδιοδρομίαααα!!!

όλα καλά να σου'ρχονται στο διάβα σου!!!

emrockon   emgoal   emrockon

πάντα καλότυχος!!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να συνεχίσω στο ίδιο (ρεμπετο)κλίμα με το τικ-τακτούλι (emooopa)...

Οι επταπενιές απόψε τρελαθήκανε,

στο τραπέζι που χορεύεις ανεβήκανε

Όπα-όπα όλα σπάστα και καλή ορκωμοσία

ευχές για μια επιτυχημένη σταδιοδρομία!!!

Συγχαρητήριααααααααα 7ακο!!! emeksypnakiasemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σεβενακο συγχαρητηρια!!!!! :) καλη σταδιοδρομια !!!!

σε γλυκοφιλω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια κι από μένα Σεβενάκο! Να μας καλέσεις στην ορκομωσία ε!

ΥΓ: Αυτή η χειρουργίνα πολύ αέρα έχει πάρει! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια στα πιο όμορφα μάτια του φόρουμ και της ιατρικής σχολής!

Καιρός να τα ξεκουράσεις απ'το διάβασμα όμως! :rolleyes:

Γιώργο μου χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Εύχομαι απ'εδω και πέρα ο δρόμος σου να είναι easy cruising και να χαμογελάς πάντα... σε ασθενείς και στο ασθενές φύλο!

Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και απο μενα dude!!!(Μ χρωστας κατι εσυ για την περιοδο ανακαμψης εεεεεε) :P:P:P:P

Και εις ανωτερα μεγαλε μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ suave : Πολλά πολλά ευχαριστώ και για το θεματάκι και για την άφθονη ψυχανάλυση στις δύσκολες ώρες. :rolleyes: Ξέρω βέβαια ότι τίποτα δεν είναι τσάμπα, αλλά είμαι διατεθειμένος να πληρώσω κάθε τίμημα. Καλή επιτυχία και σε σένα! :cool05:

@ Stellitsa: Μικρό (και ευρηματικό) μου βρεφάκι πολλά ευχαριστώ για τις ευχές γενικότερα και ειδικότερα για τη Φυσιολογία… ;) Καλή πρόοδο και σε σένα και να μην ακολουθήσεις το παράδειγμά μου, ως προς τα χρωστούμενα βεβαίως βεβαίως… - ακούς εκεί πόνυ...- emwhip:P

@ anna : Ευχαριστώ πολύ Αννούλα! Αν και τα έχουμε πει μόνο 2 φορές, ιεράρχησες πολύ σωστά τα θέλω μου, βλέπω… Εύγε! Καλή συνέχεια και σε σένα! emwin

@ syxnouria : Είμαι της εκπληκτικής σοδειάς του ΄82… Ευχαριστώ πολύυυυ! embeer

@ Remy: Ήταν μια πολύ κινηματογραφική χρονιά για μένα. Έρωτες, εντάσεις, εγκλήματα και… Cut. Πολύ διάβασμα ρε συ… άστα. Καλή επιτυχία και σε σένα! :)

@ dcool : 1000 emthanx dear! Και στα δικά σας οι λεύτερες! ;)

@ Alternative: Γερά και εσύ ρε παίχτη, να τελειώνεις με το @$%$$^&*πτυχίο. Καλό κουράγιο για τη συνέχεια! Το «μετά» αξίζει. ;)

@ ΙΡΙΔΑ : Καλή συνέχεια και σε σένα σαλιγκαρίνα! :)

@ Αρειανός: Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Και σε σένα ό,τι καλύτερο εύχομαι! Αν και όταν ανέβω επάνω και κανονιστεί καφές μεταξύ των μελών του Βορρά, θα το εκτιμούσα δεόντως να παραλείπαμε διακριτικά τις οπαδικές μου προτιμήσεις! :P

@ tik-tak : Νταξ. Τώρα εσένα τι να σου πω. Όχι πες μου. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, εκπληκτικό το άσμα! Το φόρουμ χωρίς την ουσιαστική συμβολή σου θα ήταν πολύ διαφορετικό! Περιμένω να σε γνωρίσω κι από κοντά! Δε δαγκώνουμε ντεεεε! Πολλά φιλιά! embandembounce8

@ Dr Fotios : Και στα δικά σου φίλε μου! Ευχαριστώ πολύ! :)

@ Winmx: Ιταλιάναααααααα μου! Ματς μουτς. Βρε; Οι φατσούλες στο στόμα φιλιούνται; ;) Εσένα από κοντά! ;)emitaly

@ zkw: Να και το δεύτερο άσμα! Ευχαριστώ πολύ βρεεε! Να ΄σαι καλά! Και σε σένα εύχομαι κάθε ευτυχία! emharp

@ Ήρα : Εσένα στα είπα στο δικό σου τοπικάκι θα στα πώ κι από κοντά στη σεμνή τελετή! Είσαι πολύ γλυκιά! emhehe

@ mixmavros Καλή πρόοδο και σε σένα mix! Το μικρό εκμεταλλεύεται το ότι είναι της γενιάς του ΄88 κι έχει το ακαταλόγιστο. Εσένα σου πάει η ψυχή να το πειράξεις έστω και λίγο; Όχι πες μου. :P

@ Georgetoula : Ευχαριστώ πολύ Ζωρζέτ! Καλή συνέχεια και σε σένα! :)

@ Goldie : Ωωωωω! Τι ευχάριστη έκπληξη! Στην ξανθιά αγαπημένη Παναγιά από την Κύπρον εύχομαι κάθε προσωπική & επαγγελματική ευτυχία και να κερδίσεις επιτέλους εκείνο το Joker που λέγαμε και να μετακομίσεις στην Αθήνα, αν δεν το έκανες ήδη! Φιλάκιααααα! emcyprus

@ Destruction14 : Thanx dude. Το σωστό να λέγεται. Άντε και στα δικά σου!

Γενικά σας ευχαριστώ πολύ όλους! Ήταν μια δύσκολη σεζόν!

Και πλιζ...μη λέτε συνέχεια ότι είμαι καλό παιδί γιατί θα με κάνετε να ψάξω δουλειά στο πρωινάδικο του Mega ή στο Ποσειδώνιο....Φχαστώ! emjump

Ένας τελειωμένος. emdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεεε ναι εκει φιλιουνται eminnocect ειπα να εκμεταλλευτω τη στιγμη emdevilemdevil2

Ε οχι και καλο παιδι,ενα ρεμαλι ειναι (να πω κι αλλα Σοριζονε; :splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θερμά συγχαρητήρια κια πό μένα!!! Να χεις καλή σταδιοδρομία!! εύχομαι η ζωή σου από δω και στο εξής να ναι τόσο όμορφη όσο είσαι κι εσύ (δε θα το γραφα αλλά στο γραψαν κι άλλα κορίτσια πιο πανω οπότε δε θα παρεξηγηθώ emblushemblushemblush )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.