Jump to content

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΦυσΑ


margaretww

Recommended Posts

emcensored

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!! :anavwfwties:

ΧΑΧΑ!! :rolleyes:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΚΑΤΙ ΣΑΝ 5ΛΕΠΤΟ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ. :bloodomen:

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ CLINT.

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΞΥΛΙΚΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...

ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙ,ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΥΡΙΟ.

ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΣΧΟΛΙΟ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

INVITRO ΠΑΨΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!!

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΣΟΥ.ΑΛΛΑΖΟΝΙΚΕ ΜΑΛΑΚΑ.

Τι ψυχούλα...

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΜΙΛΑΝΕ.....

ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΚΟΥΦΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ.

ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12.30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ.ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

Αλλη περιπτωσάρα μας προέκυψε...

Φίλε (ε νταξ...σχήμα λόγου, μην το πάρεις και τοις μετρητοίς),

αντί να δινεις ραντεβού έξω από το αναγνωστήριο, θα ήταν πιο χρήσιμο να μπεις μέσα και να ανοίξεις κανένα λεξικό για να μην είσαι ΑΛΛΑΖΟΝΙΚΟΣ.

Σοβαρέψου, κάνεις και υποδείξεις τρομάρα σου... Και μίλα καλύτερα όταν απευθύνεσαι σε άλλους εδώ μέσα. Δεν είμαστε ούτε συγγενείς σου ούτε φίλοι σου. Σεβασμός...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΜΙΛΑΝΕ.....

ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΚΟΥΦΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ.

ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12.30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ.ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

Ωπ τι έχουμε εδώ? Τι κελεπούρι βρέθηκε πάλι στο δρόμο μου?

Μην σε ταλαιπωρώ ρε γ...κουλα και σε γυρίζω πίσω..

Αφού είσαι στα μισά του δρόμου για Αμερική, να έρθω να μου κλάσεις τα @@ στις αζόρες?

Καθυστέρι, ε καθυστέρι.. μου θες κ αμερική..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενημερωτικά σας αναφέρω....ΣΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΑΤΡΩΝ 11.00-14.00

Δώστε ραντεβού πριν ή μετά την στάση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού είσαι στα μισά του δρόμου για Αμερική, να έρθω να μου κλάσεις τα @@ στις αζόρες?

emiloveyou

Και δεν μου λες ρε φίλε (είπαμε, σχήμα λόγου) αφού είσαι στα μισά για Αμερική τι κάνεις στο αναγνωστήριο απόξω; Δεν θα έπρεπε να είσαι ήδη στο Ελις Αϊλαντ;

:bloodomen:

ΥΓ: Μ' αρέσει που έχετε και άποψη ορισμένοι χωρίς να έχετε διαβάσει το προηγούμενο ποστ για να καταλάβετε γιατί την έπεσα στην δεκαετή υποψήφια δόκτωρα Margi...(στο οποίο ποστ μας περιέγραφε ότι όλοι οι καθηγητές είναι αδιάφοροι και ότι η σχολή μας είναι χάλια και δεν παρέχει γώσεις στα διαβαστερά και φιλόδοξα παιδιά της...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού είσαι στα μισά του δρόμου για Αμερική, να έρθω να μου κλάσεις τα @@ στις αζόρες?

emiloveyou

Και δεν μου λες ρε φίλε (είπαμε, σχήμα λόγου) αφού είσαι στα μισά για Αμερική τι κάνεις στο αναγνωστήριο απόξω; Δεν θα έπρεπε να είσαι ήδη στο Ελις Αϊλαντ;

:bloodomen:

ΥΓ: Μ' αρέσει που έχετε και άποψη ορισμένοι χωρίς να έχετε διαβάσει το προηγούμενο ποστ για να καταλάβετε γιατί την έπεσα στην δεκαετή υποψήφια δόκτωρα Margi...(στο οποίο ποστ μας περιέγραφε ότι όλοι οι καθηγητές είναι αδιάφοροι και ότι η σχολή μας είναι χάλια και δεν παρέχει γώσεις στα διαβαστερά και φιλόδοξα παιδιά της...)

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ STEP 2.ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ(ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ.

ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ ΤΑ ΠΑΝΕΙΠΙΣΤΗΜΙΑ ΜΑΣ(ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ?

ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ?

ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?McGILL?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να στε όλοι καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.