Jump to content

οφθαλμολογια


bad_samaritan

Recommended Posts

κλινικη Λακε

1.Σύνδρομο ξηρού οφθαλμού

2.Σύνδρομο Αδαμαντιάδη-Behcet

3.Αρτηριακές αποφράξεις αμφιβληστροειδή

4.Αποκόλληση αμφιβληστροειδή

5.Συγγενής-παιδικός καταρράκτης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κλινικη Λακε

1.Σύνδρομο ξηρού οφθαλμού

2.Σύνδρομο Αδαμαντιάδη-Behcet

3.Αρτηριακές αποφράξεις αμφιβληστροειδή

4.Αποκόλληση αμφιβληστροειδή

5.Συγγενής-παιδικός καταρράκτης

ε οχι.σχεδον τα ιδια ειχε βαλει κ σε μας.αντι της 1 ερωτησης ειχς βαλει ιογενεις κερατιτιδες.τι να πεις... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα βρε συχνουρια σοβαρα μιλας?? χαχα:) εχω το μελλον μου μπροστα μου!!!

εν τω ξι που τα θυμασαι ?!!μπραβο μνημη:)))αν θυμασαι και τα πολλαπλης που σου επεσαν πνευμονολογια...εχμμ....θα ηταν πολυ χρησιμα χαχαχα...:)

παντως τα θεμτα οφθ ηταν καλα αλλα υπαρχει γενικα ενας μυθος γυρω απο τη βαθμολογηση....μενει να αποδειχτει.... :rolleyes: -αν και ...δεν το θελουμε αυτο:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα βρε συχνουρια σοβαρα μιλας?? χαχα:) εχω το μελλον μου μπροστα μου!!!

εν τω ξι που τα θυμασαι ?!!μπραβο μνημη:)))αν θυμασαι και τα πολλαπλης που σου επεσαν πνευμονολογια...εχμμ....θα ηταν πολυ χρησιμα χαχαχα...:)

παντως τα θεμτα οφθ καλα ηταν αλλα υπαρχει γενικα ενας μυθος γυρω απο τη βαθμολογηση....μενει να αποδειχτει.... :rolleyes: -αν και ...δεν το θελουμε αυτο:)

πραγματι καποια παιδια ελεγαν οτι εγραψαν κ πηραν 3.προσωπικα δεν αδικηθηκα ...περασα.οσο εγραψα πηρα...πνευμονολογια κατι θυμαμαι.θα ψαξω κ θα σου στειλω πμ +αυτα που σου χρωσταω.απλα ειμαι λιγο αργων στροφων απ'οτι καταλαβες :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα για πλακα το ειπα κυριως...:;)αλλα ...ο,τι εχεις ευχαριστηση! emdribbleemdribble χαχαχα:))))

ισως θα αξιζε να κανεις ποστ εδω ,ισως καποιος ,καποτε.... ισως καποτε αυτο το παραρτημα της ιατρικης απθ αποκτησει κινητικοτητα,αιγλη,εξουσια!!! :splaaaats:

τεσπα...πανω απ ολα μη νιωσεις οτι χανεις το χρονο σου αυτο δε θελω...:)

φιλια καλο βραδυ ...:)

emsleepingemsleeping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.