Jump to content

Γιατί άλλαξε η ιστοσελίδα;


Αφροδίτη

Recommended Posts

Παιδιά η προηγούμενη οργάνωση της ιστοσελίδας ήταν καλύτερη. emconfused

Διάβαζες με μια ματιά ό,τι έιχαν γράψει οι άλλοι. Γιατί το αλλάξατε; emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιος πρέπει να αλλάξει το display mode από linear/outline -> standard. Από options, πάνω δεξιά.

Αμάν βρε Αφροδίτη... είσαι και παλιά :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια εξηγείτε πιο αναλυτικά τι πρέπει να κάνουμε για να μην εμφανίζονται έτσι οι ιστοσελίδες??? γιατί εγώ ως junior σε υπολογιστές δεν κατάλαβα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 8 months later...

Σήμερα το βράδυ μπήκα στο gm και είδα πως σε κάθε τόπικ φαίνεται το πρώτο ποστ και ακριβώς από κάτω όλα τα υπόλοιπα ποστ-απαντήσεις με τη μορφή λίστας. Άλλαξε μορφή το gm ή εγώ πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xα! Μόλις πριν από λίγο το έπαθα κι εγώ! :P

Λοιπόν, δεξιά πάνω σε κάθε τόπικ υπάρχει ένα κουτάκι 'Options'. Επέλεξε το 'Standard'.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να σας λυθεί η απορία το πως γίνεται αυτό.....αφού δεν το προκαλείτε εσείς οικειοθελώς.

Ενώ βρισκόσασταν σε κάποιο topic και διαβάζατε ένα post πατήσατε και ανοίξατε ένα link από παλιό link του gm (παράδειγμα σημερινό, που και γι αυτό μάλλον το πάθατε είναι το link στο θέμα "καταγγελία της αγροτικού ιατρού" και το παλαιότερο topic σε link που παρέθεσε ο DrV).

Οπότε κάθε φορά που θα γίνεται κάτι παρόμοιο θα συμβαίνει το ίδιο, και η λύση είναι αυτό που προτείνει η loser XXL.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.